10 Eylül - Burcunuz sizlere neler söylüyor? İşte güne başlarken sizi bekleyenlerin ipuçları...Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

29 Eylül 2022 - 04:29

10 Eylül – Burcunuz sizlere neler söylüyor? İşte güne başlarken sizi bekleyenlerin ipuçları…

Yıldızlar bugün koç insanlarına yeni tanıştıkları insanlara karşı içten olmasını tavsiye ediyor. Cuma günü boğalar için şanslı bir gün …

Son Güncelleme :

10 Eylül 2021 - 8:42

10 Eylül – Burcunuz sizlere neler söylüyor?  İşte güne başlarken sizi bekleyenlerin ipuçları…

Yıldızlar bugün koç insanlarına yeni tanıştıkları insanlara karşı içten olmasını tavsiye ediyor. Cuma günü boğalar için şanslı bir gün. Yengeç insanlarının gözü açık rüya görmekten vazgeçmesi gerekiyor.

Aklı başında hareket eden aslanlar kazanacak. Sevgili başakların söylenen her şeyi dikkate almaması gerekir. Terazilerin arkadaşlar konusunda daha hassas davranması gerekir.

Akrepler haftanın en başarılı gününe hazır olun. Yayların güçlü olması gerekirken oğlakların ise ailelerine odaklanması kovaların yaratıcı ve cesur olması gerekiyor. Balıkların ise daha net ve cesur olması lazım…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

YENİ TANIŞTIĞINIZ KİŞİLERE KARŞI İÇTEN OLUN

Yaratıcılığınızla ortaya çıkardığınız bir projeniz bugün öne çıkacak.

Henüz fark etmemiş olabilirsiniz, ancak bugün hayat bazı yönlerini hızla ileri sarabilir ve sonunda sizi götürdüğü yere şaşırabilirsiniz. Ayrıca, ilk kez tanıştığınız kişilere karşı içten olun. İkizler ne kadar mızmız olduğunun farkına varmalı.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

CUMA SİZLER İÇİN ŞANSLI GÜN

Bu Cuma, bazı Boğaların değerlerinin anlaşıldığı ve gerçekten şanslı oldukları bir gün olacak.

Tabii ki bu an, önceki çalışmalarına, işlerine gerçekten emek vermiş olanlar için çok daha önemli olacak. Belki akşama bunu kutlayarak arkadaşlarınızla zaman geçirme fırsatı bulabilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

SİZ BİLE KENDİNİZDEN RAHATSIZSINIZ

Mevcut eğilim sizi oldukça huysuz ve mızmız bir kişiye dönüştürecek. Öyle ki, siz bile kendinizden rahatsız olmaya başlayacaksınız.

Birinden etkileniyorsunuz, ancak zihninizde kendi kendinize her türlü engeli çıkarıyorsunuz. Bugün başarılı olmak için en iyi zaman olmayabilir, ancak denemek için kesinlikle en iyi zaman.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

GÖZLERİNİZ AÇIK RÜYA GÖRMEYİ BIRAKIN

Herhangi bir şeye yatırım yapmak için en doğru zamanda değilsiniz.

Zihninizin sizi gerçeklerden uzaklaştırmasına izin veriyorsunuz. Bazı kötü fikirlerin gözünüze iyi görünmesi için gözleriniz açık rüya görmeye fazla zaman ayırıyorsunuz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

AKILLICA HAREKET ETMEK SİZE KAZANDIRACAK

Bu Cuma aklınız gayet başında, öyle ki; karşınıza engel olarak çıkan fikirler ne kadar iyi olursa olsun yolunuzdan dönmüyorsunuz.

Bazı sevdikleriniz duygusuz olduğunuzu söyleyebilir, ancak görünüşe göre bu tutumunuz aslında odaklanmanıza yardımcı oluyor. Yine de kişisel meselelerinizle de ilgilenmeniz gerekiyor.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

SÖYLENEN HER ŞEYİ DİKKATE ALMAMALISINIZ

Sizin ilginizi hak etmeyen bir arkadaşınıza karşı oldukça naziksiniz. Tabii ki, bu konuda yorum yapacak en az bir kişi olacaktır.

Söylenen her şeyi dikkate almamalısın. En iyisi, bu gibi anlarda cesurca yoluna devam etmektir. Ancak, bu yorumlardan kaçarak kolay yolu seçmeyin. Çünkü, kendi yorumlarına gereğinden fazla önem veren kişiler sizi bir şekilde bulur. Onlara karşılık verin.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

ARKADAŞINIZ KONUSUNDA DAHA HASSAS DAVRANMALISINIZ

Arkadaşlarınızdan birinin başına gelen bir olayla ilgili farklı açıdan bakmanız isteniyor, konu arkadaşınız olduğu için bazı yönleri görmezden gelerek kolaya kaçıyor gibisiniz.

Kişisiel bir şey araştırıyorsunuz ve değerlendirmelerinizde kendi inançlarınızdan gelen yargılarınız öne çıkıyor olabilir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

HAFTANIN EN BAŞARILI GÜNÜNÜ YAŞAYACAKSINIZ

Bu haftanın en yüksek başarı sağlayabileceğiniz günündesiniz. Bugün, mümkün olduğunca çok iş toplayabilirsin.

Varsa toplantılarınıza iyi hazırlanın, çünkü beklediğinizden daha zorlayıcı geçebilir.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

GÜÇLÜ OLMALISINIZ

Mevcut eğilim sizi, ilk başta kulağa dramatik ve ani gelecek bazı değişikliklerle imtihan ediyor.

Kendinize olan güveniniz ve sabrınız sınanacak, güçlü olmalısınız. İlerlediğiniz yolda yönünüzü değiştirmeniz gerektiğinde “hep benim başıma geliyor” dememelisiniz.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

AİLENİZE ODAKLANIN

Mevcut eğilim ailenizle ilgili konularda dikkatli olduğunuzu gösteriyor. Görünüşe göre, onlarla da vakit geçirmeyi planlıyorsunuz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

BUGÜN YARATICI VE CESUR OLMANIZ GEREKİYOR

Duygusal ilgisi olan, ancak bunu fark ettirecek cesareti bulamayan Kovalar için bu Cuma, yeni bir şeyler denemek için ideal bir gün.

Bu aynı zamanda bazı kişisel riskler almak anlamına gelse de, bugün cesur ve yaratıcı olun.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

ÇOK NET VE İNATÇISINIZ

Hedefleriniz konusunda çok net ve inatçısınız. Geçmişte olup bitmiş bir şeyin peşini bırakmıyor, hatta onun şimdi alacağınız kararlarınız etkilemesine de izin veriyorsunuz.

Kıbrıs Haber

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.