11 Eylül cumartesi astrolojik tahminleriniz: İşte gününüzü kolaylaştıracak burç yorumları...Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

4 Aralık 2023 - 12:09

11 Eylül cumartesi astrolojik tahminleriniz: İşte gününüzü kolaylaştıracak burç yorumları…

11 Eylül cumartesi günü için yıldızla insanlara neler fısıldıyor. Bugün Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep ve diğer burçları neler bekliyor …

Son Güncelleme :

11 Eylül 2021 - 11:02

11 Eylül cumartesi günü için yıldızla insanlara neler fısıldıyor. Bugün Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep ve diğer burçları neler bekliyor?

Koçlar bu gün tersinden kalktı. Boğaların ailelerine zaman ayırmasının faydalarını önümüzdeki günlerde görecek. Bugün önümüzdeki haftaya yatırım yapacaksınız. İkizlerin neşesini hiçbir şey bozamayacak.

Sevgili yengeçlerin cumartesi ful dinlenmesi başakların ise hızlı hareket etmesi ceplerine yarayacak. Aslanlar günün fırsatını elinin tersi ile geri çevirecek. Terazilerin ters hareketlerden kaçınması gerekiyor çünkü başlarına bir iş gelme olasılığı çok yüksek.

Akreplerin partnerlerinden büyük ödül beklememesi ve kaderlerine düşene razı olması gerekiyor. Yayların umursamaz tavırları başlarına iş açarken oğlaklar ise planlarını gerçekleştirmek için odaklanacak. Kovalar işbirliği ve ortaklık tam size göre. Mağduru oynamak tam balıkların işi… İşte günlük astrolojik tahminlerinizin tüm detayları…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

YAPMANIZ GEREKENİN TAM TERSİNİ YAPIYORSUNUZ

Bu Cumartesi yapmanız gerekenin tam tersini yapmaya meyillisiniz.

Bazı olayları nereye götürmek istediğinizi çevrenizdekiler her ne kadar merak etse de muhtemelen tek kelime etmeyecekler.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

AİLENİZE ZAMAN AYIRMAK İŞLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRACAK

Ailenizle ne kadar çok vakit geçirirseniz o kadar iyi hissedeceksiniz. Herkese yardımcı olacak fikirle bulmakta gayet iyisiniz.

Bazı Boğalar, geçmişte olup bitmiş bir olaya pek ehemmiyet göstermeyecek.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

NEŞENİZİ HİÇBİR ŞEYİN BOZMASINA İZİN VERMEYECEKSİNİZ

Bu Cumartesi gayet neşelisiniz ve bunu kimsenin engellemesine izin vermiyorsunuz. Ancak yine de, bugün bir çok değişikliği fark edeceksiniz.

Dramatik bir değişim olacağını düşünmeyin, daha çok, aniden ortaya çıkan ve sizi kısa vadeli planlarınızı değiştirmeye zorlayan küçük detaylar karşınıza çıkacak.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

DİNLENMEYE İHTİYACINIZ VAR

Dinlenmeye ihtiyacınız var, bu Cumartesi gününü istirahatla geçirmek isteyebilirsiniz. Ailenizde bir şey sizi rahatsız ediyor ve muhtemelen bu konuyu aile üyeleriyle konuşacaksınız.

Ailenize açılmanız gizli kalmış diğer bazı şeyleri de ortaya çıkarabilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

FIRSATLARI ELİNİZİN TERSİ İLE İTECEKSİNİZ

Bu Cumartesi önünüze çıkan fırsatı elinizin tersiyle geri çeviriyorsunuz, çünkü korku ve şüphenin sizi yönlendirmesine izin veriyorsunuz.

Partneriniz bu konuda sizi biraz zorlayabilir, ancak sonuç almaları çok güç. İçgüdülerinizin size yaşattığı kaygılara karşı dikkatli olun.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

PARA KAZANMAK İÇİN HIZLI HAREKET ETMENİZ GEREKİYOR

Mali açıdan bugün yüksek beklentileriniz olabilir. Ancak, bundan yararlanmak için hızlı düşünmeniz ve başkalarının ne söylediğine fazla kulak asmamanız gerekir.

Tavrınız değişmediği sürece güneşin sokağınızı nasıl aydınlattığını, kendiniz gibi davranmadığınız anda da insanların sizden uzaklaşabileceğini görünce şaşıracaksınız.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

AMAN DİKKAT YARALANMA RİSKİNİZ VAR

Gayet enerji dolusunuz ve her ne kadar gerekli olsa da, sizi bunaltacak faaliyetlere odaklanmaktan kaçıyorsunuz.

Fiziksel egzersiz yapıyorsanız dikkatinizi artırın, çünkü yaralanma riskiniz çok yüksek. Bir arkadaşınız önümüzdeki günler için bir teklifte bulunabilir, ancak şu an buna olumlu veya olumsuz cevap verebilecek durumda değilsiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

BÜYÜK ÖDÜLLER BEKLEMEYİN

Bu Cumartesi zamanınızı partnerinize ayırmalı ve sarf ettiğiniz çabalar için büyük ödüller beklemelisiniz.

Bir ilişkide olsanız da olmasanız da, Cumartesi, duyguların eylemlerle uzlaşacağı ve olup bitenlerin çoğunun nihayet mantıklı olduğunu hissedeceğiniz bir gün olacak. Bazı Akrepler bunun için biraz daha fazla çalışmalı.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

UMURSAMAZLIĞINIZ BÜYÜK BİR RİSK

Gününüzün büyük çoğunu ondan kaçınmakla geçireceğiniz ve aynı zamanda herkesin dikkatini çeken bir konu var. Bunu tartışma konusunda pek rahat değilsiniz.

Çok duygusal değilsiniz, bu nedenle oldukça umursamaz görünme riskiniz var.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

TÜM ENERJİNİZİ ODAKLANDIĞINIZ PLANI GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN HARCAYACAKSINIZ

Bugün aklınızda belirli bir plan veya fikirle uyanacaksınız ve gün içinde ne olursa olsun, bunu gerçekleştirmeye çalışacaksınız.

Bazıları aklınızı kaçırdığınızı söyleyebilir ama bu tür yorumları dikkate almıyorsun. Ne kadar motive olursanız, tüm planlarınızın başarılı olma şansı o kadar artar.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

BUGÜN İŞBİRLİĞİ VE ORTAKLIK SİZİN ANAHTARINIZ OLACAK

Bugün için sizin anahtar kelimeleriniz işbirliği ve ortaklık. Pek çok şeyi kendi başınıza çözmeyi başaramayacaksınız ve bunu ne kadar çabuk fark ederseniz o kadar iyi.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

MAĞDURU ÇOK İYİ OYNUYORSUNUZ

Bugün mağduru oynuyorsunuz ve bu rolün size çok yakıştığı söylenebilir. Çok huysuz olsanız da, doğru zaman geldiğinde havalı ve etrafınızdakileri kolayca manipüle edebiliyorsunuz.

Kıbrıs Haber