14 Eylül burç yorumları: Özellikle terazi, akrep ve yay burçları...Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

25 Mart 2023 - 01:32

14 Eylül burç yorumları: Özellikle terazi, akrep ve yay burçları salı gününe dikkat…

Yıldızlardan koç ailelerine kötü haber gelirken boğalar için stresli ve telaşlı gün görünüyor. İkizlerin sağlığı için endişelenirken …

Son Güncelleme :

14 Eylül 2021 - 12:39

14 Eylül burç yorumları: Özellikle terazi, akrep ve yay burçları salı gününe dikkat…

Yıldızlardan koç ailelerine kötü haber gelirken boğalar için stresli ve telaşlı gün görünüyor. İkizlerin sağlığı için endişelenirken yengeçler ise ailelerini endişelendirecek.

Aslanların işlerini savsaklamaktan başakların artık olmayan şeylere çözüm aramaktan vaz geçmesi gerekiyor. Terazileri için gün boyu eğitim söz konusu yeni şeyler öğrenmeye hazır olun.

Sevgili akrepler bu salı hayal kırıklığı ile geçecek. Yaylara iyi haber gün bittiğinde kaygılarınızdan da kurtulmuş olacaksınız. 14 Eylül Salı günü oğlaklar rutinin önemini öğrenecek.

Bugün kovaların daha cesur, balıkların da azıcık yardımsever olmasında fayda var… İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç ve diğer burçlar için astrolojik tahminleri…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

KOÇ AİLESİNDEKİ GENÇLERE KÖTÜ HABER

Bugün ciddiyetiniz üzerinizde. Öyle ki, normalde hafife aldığınız, hatta sırtınızı döndüğünüz şeylere bile önem atfedeceksiniz.

Bu tür Koçların ailesindeki gençler için de zor gün olacak. Çünkü, bu gençler sürekli olarak ailesinde burcu Koç olan kişi tarafından yargılanacak ve azar işitecekler.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

TELAŞLI VE STRESLİ BİR GÜNE HAZIR OLMALISINIZ

Bugün sizin için çok yoğun ve telaşlı geçecek. Bu yüzden gününüz uzun süren stresli toplantılarla geçebilir.

Bazı yanlış anlaşılmalar vuku bulabilir, ancak bunları düzeltmek için yoğun olarak çaba sarf etmenize gerek yok. Bazı şeyler kendiliğinden çözülecektir.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

SAĞLIĞINIZ İÇİN ENDİŞELENECEKSİNİZ

Bugün sağlığınızla ilgili endişeleriniz olabilir, ancak bir çok İkizler için bu durum günün karmaşık akışından kurtulmak için bir yavaşlama, dinlenme bahanesi olacak.

Bazıları, kendilerini bir iş teklif edildiği yeni bir serüvenin başlangıcında bulabilir. Doğru yerdesiniz.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

YAKINLARINIZI ENDİŞELENDİRECEK VE STRESE SOKACAKSINIZ

Etrafınızdaki insanlar oldukça gergin görünüyor, ancak bu konuda yakınlarınızı suçlamamalısınız. Onların üzerindeki endişe ve stresin kaynağı aslında sizsiniz.

Olmak istediğiniz gibi algılanmıyorsunuz, bu yüzden tüm baskıyı üzerinizde hissediyorsunuz. Çevrenizdekilerin sizi rahatsız eden şeylerle ilgilenmemesinden acı duyuyorsunuz, ancak bunun acısını sevdiklerinizden çıkarmamalısınız.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İŞİNİZİ SAVSAKLAMANIZ SİZİ KÖTÜ ETKİLİYOR

İşinizdeki bazı şeyleri daha iyi bir ilham gelmesini, artık iş olmaktan çıkmasını ya da başkasının onları halletmesini bekleyerek savsaklıyorsunuz.

Bu sizin için olgun bir tutum değil. Aslında, daha iyi ilhamlar gelmesini beklemek yerine üzerinde çalışmak sizi yeni şeyler öğrenmeye iteceğinden faydanıza olacaktır.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

OLMAYAN ŞEYE ÇÖZÜM ARAMAK BOŞA KÜREK ÇEKMEKTİR

Gerçekte var olmayan bir soruna çözüm bulmaya çalışıyorsunuz, belki de bugün bu yüzden kafanız karışmış hissediyorsunuz.

Aslında zihniniz bunu, yüzleşmekten korktuğunuz veya bir tür meydan okuma olarak algıladığınız bir şeyle uğraşmaktan kaçınmak için yapıyor. Bir arkadaşınız size seyahate davet edebilir ve muhtemelen bu sizi daha da rahatsız edecek.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

EĞİTİCİ BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Bu Salı tüm Teraziler için oldukça eğitici geçecek. Bazıları okulda, bazıları da gelecekte kendilerine yardımcı olacağını düşündükleri bir konuda kendilerini eğitmek için ellerinden geleni yapacak.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

BU SALI HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAYACAĞINIZ BİR GÜN OLACAK

İlişkiniz için çok çaba sarf ettiniz ve bununla ilgili ne kadar çok planınız varsa, bu Salı onların boşa çıkacağını öğreneceğiniz, hayal kırıklığına uğrayacağınız bir gün olacak.

Sonunda yaşadığınız ruhsal çöküntüyü belli etmemeniz, zayıflık göstermemeniz gerekebilir.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

GÜNÜN SONUNDA KAYGILARINIZDAN KURTULACAKSINIZ

Mevcut eğilim, uzun süredir devam eden kaygılarınız sonra erdirecek gibi görünüyor.

Birisi sorunlarınız çözebilir ya da aslında endişelenecek bir şey olmadığını kendi başınıza fark edin, günün sonunda bir şekilde kaygılarınızdan kurtulacaksınız. Kaygılarınız nedeniyle kendinizi kapattığınız yerden nihayet kurtulacaksınız.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

RUTİNİN ÖNEMİNİ KAVRAYACAKSINIZ

Bugün size, disiplin ve bir rutine sahip olmanın neden önemli olduğunu gösterecek.

Her ne kadar günlük bir programınız olduğunda çok daha üretken görünseniz de, doğal gelmediği için her zaman program takip etmeye pek hevesli değilsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

SIKINTILARINIZA KARŞI CESUR OLUN

Bugün, özellikle sizi monotonluktan çıkarmayı amaçlayan yeni uğraşlar için ideal görünmüyor.

Her ne sıkıntı varsa ona karşı cesur olmalısınız. Başkalarından yardım alma şansınız da pek görünmüyor. Bu nedenle enerjinizi başkasından yardım alabilmek için harcamamalısınız.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

PEK YARDIM SEVER DEĞİLSİNİZ

Bugün pek yardımsever değilsiniz ve insanlar bu tutumunuzun farkına varmak üzere. Bunu, ya dikkatiniz dağınık olduğu için ya da bilerek yapıyorsunuz.

Gönlünün olmadığı hiçbir şeye karışmamalısın. Ayrıca, bazı Balıklar keyifleri uğruna bütçelerini zorluyor.

Kıbrıs Haber