17 Eylül burç yorumları: Özellikle akrep, terazi, başak, yengeç burçları perşembe gününe dikkatKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

26 Eylül 2023 - 05:37

17 Eylül burç yorumları: Özellikle akrep, terazi, başak, yengeç burçları perşembe gününe dikkat

Balıklar uzağa bakmaktan yakını göremiyorlar. Kovalar isteksiz başladıkları işe dört elle sarılırken oğlaklar yatırma yönelecek. Yaylar …

Son Güncelleme :

17 Eylül 2021 - 9:53

Balıklar uzağa bakmaktan yakını göremiyorlar. Kovalar isteksiz başladıkları işe dört elle sarılırken oğlaklar yatırma yönelecek. Yaylar şeytanın avukatlığı yapmakta kararlı olacaklar.

Akreplerin yeni projelere katkı sunmakta kararsız kalmamasında fayda var.Başlarının belaya girmesini istemeyen terazilerin ayrıntılara dikkat etmesinde fayda var. Başaklar sakinleşene kadar çevresindekilerin uzak durması gerekiyor. Aslanların hayatlarında değişiklikler gözükürken yengeçlerin her şeyi abartacakları bir gün yaşanacak.

İkizlerin sinirleri oldukça gergin, boğalar ise gününün tamamını partnerleri geçirdikleri romantik anları arttırmaya ayıracak. Sorunlara aşırı tepki veren koçları da zor bir cuma bekliyor.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

AŞIRI TEPKİ VEREREK SORUNLARI DAHA DA DERİNLEŞTİRECEKSİNİZ

Bugün sizi rahatsız eden bazı şeylere aşırı tepki vermekten uzak durmak isteyebilirsiniz. Vereceğiniz aşırı bir tepki size yakışmayabileceği gibi, problemleri daha da derinleştirebilir.

Zor bir dönemden geçen yakınınızın problemini çözmek adına başkasını suçlamamalısınız. Bu, yardımcı olmak yerine farklı sorunlara yol açar. O yüzden bu sorunu baştan ele alarak aklı başında çözümlere yönelmelisiniz.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

GÜNÜNÜZÜ PARTNERİNİZLE ROMANTİK ANLARI ARTTIRMAYA AYIRACAKSINIZ

Partnerinizle geçirdiğiniz romantik anları arttırmanız gerekiyor, özellikle de ona ayırdığınız zamanı telafi etmekte son zamanlarda zorlandıysanız. Bu yüzden bugün yapmanız gereken bazı aktivitelerde yüzeysel kalma ihtimaliniz var.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

SİNİRLERİNİZ OLDUKÇA GERGİN

Yetiştirmeniz gerek bir proje veya üzerine düşünmeden kabul ettiğiniz zorlu bir iş nedeniyle sinirleriniz oldukça gergin.

Bazı İkizler burcu kişiler kendilerine kuşkuyla bakıyor, ancak bunun tek nedeni her şeyi zamanında halledebileceklerinden emin olmamaları.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

HERŞEYİ ABARTMA EĞİLİMİNDESİNİZ

Bazı Yengeçler bugün her şeyi abartma eğiliminde olacak. Abartılan şeyler insanları iyi ruh haline soktuğu sürece, bu eğilim o kadar da zarar verici olmayacaktır.

Ancak bazı insanların niyetlerine dikkat etmelisiniz, özellikle de size arkadaşça davranıyormuş gibi görünenlere.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

HAYATINIZDA DEĞİŞİKLİKLER OLACAK

İş yerinde size yeni bir fırsat sunulacak, ancak verilen fırsata hazır olmayabilirsiniz. Hazır olmadığınızı düşünüyorsanız, size sunulan şeye katılmamayı fırsatı kaçırmak pahasına reddetmelisiniz.

Bazı Aslanların hayatında birtakım değişiklikler olacaktır, ancak dramatik bir değişim görünmüyor.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

ORTALIK SAKİNLEŞENE KADAR ÇEVRENİZDEKİLER SİZDEN UZAK DURACAK

Bu Cuma hayatınıza karşı oldukça eleştirel bir bakış açısıyla bakarak birçok şeyden aslında memnun olmadığınızın farkına varacaksınız.

Belki de aşırı tepki veriyorsunuz ya da nihayet bir şeyleri yüksek sesle söylemenin zamanı gelmişti. Çevrenizdeki pek çok insan bu döneminizde yaptıklarınıza şaşıracak ve ortalık sakinleşene kadar sizden uzak durmaya çalışacaklardır.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

BAŞINIZIN BELAYA GİRMESİNİ İSTEMİYORSANIZ AYRINTILARA DAHA FAZLA DİKKAT ETMELİSİNİZ

Özellikle iş yerinde başınızın belaya girmesini istemiyorsanız ayrıntılara çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Doğru odaklandığınıza emin olmalı ve karşınıza çıkan en ufak şeylerin bile işinizi zorlaştırmasını izin vermemelisiniz. Bazı Teraziler en başta yardıma ihtiyaç duyacaktır, ancak sonunda yaptıkları işin hakkından geleceklerdir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

İŞ YERİNDEKİ PROJEYE KATILMAK İÇİN İSTEKSİZ OLMAYIN

İş yerindeki bir projeye katkıda bulunmak istiyorsunuz, ancak buradaki bir başarısızlığın yalnızca kendi başarısızlığınız olarak görmemeniz gerekiyor. Belki de bu projede sizin becerilerinizden yararlanmadılar.

Davranışlarınıza her türlü etiketi yapıştırmakta çok hızlısınız ve bunun yaptığı tek şey aslında ilerleme şansınızı zedelemek.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

ŞEYTANIN AVUKATLIĞINI YAPMAKTA KARARLISINIZ

Sizin dışında herkes evde alınan kararları destekliyor. Şeytanın avukatlığını yapmaya devam edecek kadar inatçı olmanız, insanların sizden kaçınmasına yol açacaktır.

Belki de bazı şeylerin söylenmemesi daha iyidir.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

YATIRIM YAPMAK İÇİN İDAEL BİR GÜN

Bu Cuma yapacağınız her türlü yatırım için gayet ideal bir gün. Bunun sebebi aslında ileride atacağınız adımlarınızı kısa ve uzun vadede önceden hesaplamış olmanız.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

DÜNKÜ İSTEKSİZLİK YERİNİ İSTEKLİ VE AZİMLİ ÇALIŞMAYA BIRAKACAK

Her ne kadar size sunulan bir şeye katılma konusunda en başta isteksiz olsanız da, bugün sosyal hayatınızla çok ilgilisiniz.

Bazı Kovalar, görünüşleriyle ilgili bazı şeyleri değiştirmek için bu teklifleri bahane görerek onlardan yararlanacak. Ancak, yaşamın yüzeysel yönüne olan bu ilgileri çok da uzun sürmeyecek.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

UZAĞA BAKMAKTAN YAKINI GÖREMİYORSUNUZ

Uzun vadeli planlarınızla o kadar ilgileniyorsunuz ki, burnunuzun dibinde olup biten şeyleri kaçırıyorsunuz. Etrafınızdakilere biraz zaman ayırmanız ve bazı seçimlerinizi yeniden düşünmeniz gerekiyor.

Kıbrıs Haber