2022 yılının başarılıları ödüllendirilecekKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

30 Ocak 2023 - 04:35

2022 yılının başarılıları ödüllendirilecek

2022 yılının başarılıları ödüllendirilecek
Son Güncelleme :

05 Ocak 2023 - 16:52

Taekwondo Judo Karate Aikido Federasyonu 2022 yılı başarılı kulüp, sporcu, antrenör, hakem, yönetici, temsilcilerinden 2022 martıalarts oscar ödülü almaya hak kazananlar açıklandı.

Federasyon yönetim kurulu, Grand Master, Komite başkanları ve Milli takım antrenörleri ile yaptığı ortak toplantıda; Faaliyetlerine kesintisiz olarak devam eden 2022 yılının başarılı kulüp, sporcu, antrenör, hakem, yönetici, temsilcisini tespit ederek açıkladı.

2022 yılının başarılılarına Martıalarts Oscar Ödülleri 29 Ocak Pazar günü düzenlenecek törende verilecek. 

YILIN YÖNETİCİLERİMustafa Aktuğ,    Dr. Hüseyin Cenkler, Sadi Çelebi, Can Keşanlı, Yücel Atakara, 
BAŞARILI ORGANİZASYON Süheyla Bölükbaşı , Yıldız Neni . Cavit Tuna 
YILIN BASIN MENSUPLARIÇelen Oben, Tonguç Kotak, Ahmet Özsoy, Murat Botanlıoğlu, 
TAEKWONDOYılın MasterleriÖykü Ergin – Ali Uslu- Ertuğrul Gür
   
 Yılın Başarılı Bölge AntrenörüAçelya Ergin
 Yılın Bayan HakemiCeyda Uçaner
 Yılın Erkek HakemiAhmet Sami Karagöz
 Yılın Antrenenör /YarışmacısıAna Tuysüz /Orhan Usta
 Yılın Bayan Müsabaka SporcusuCansu Keskin
  Yılın Erkek Müsabaka SporcusuReza Golmohammadzade
 Yılın Genç Erkek Müsabaka SporcusuKerim Karpuz
 Yılın Büyük  Erkek Hyong SporcusuSerdar Çakır
 Yılın Genç  Bayan Müsabaka  SporcusuZehra Naz Ağan
 Yılın Bayan GoldenAge Hyong SporcusuElena Pakhomova
 Yılın GoldenAge Erkek Kırış SporcusuDmitry Gordeev
 Yılın Genç Bayan Müsabaka SporcusuZeynep Keskin
 Yılın Genç Bayan Hyong SporcusuHavin Yılmaz
 Yılın Genç Erkek Hyong SporcusuÇetin Çiftsüren
 Yılın Büyük Bayan  SporcusuGülşah Erfinike
 Yılın  Büyük  Bayan  SporcusuDeniz Sevinç
 Yılın Erkek Centilmen SporcusuMohammad Y.Jalloh
 Yılın Golden Age Erkek Hyong SporcusuŞakir Yağızsoy
 Yılın Genç  Erkek Teknik SporcusuNikita Gordeev
 Yılın Yıldız Erkek Hyong sporcusuBarış Erfinike
 Yılın Yıldız Bayan Teknik SporcusuEnise Püsküllü
 Yılın Genç Bayan  Müsabık  SporcusuŞebnem Eryiğit
 Yılın Minik Bayan Musabık  SporcusuDefne Üresin Okçu
 Yılın Yıldız Erkek Centilmen sporcusuŞakir Atınç Yağızsoy
 Yılın Yıldız Bayan Centilmen sporcusuSpellana Gankama
 Yılın Minik Bayan Hyong SporcusuStefaniya Gukovskaya
 Yılın Minik Erkek Hyong SporcusuSam Norozi
 Veteran Bayan Hyong SporcusuMaryam  Golabgir
 Yılın Büyük Erkek Kırıs SporcusuKemal Köstü
TAE KWONDOYılın Yıldız Erkek  Hyong SporcusuAlex Tüysüz
 Yılın  Genç Erkek  SporcusuBora Kürşat
 Yılın Yıldız Erkek Müsabaka SporcusuÖzkay Ramiz
 Yılın Minik Erkek Hyong SporcusuEmrullah Baştaş
 Yılın Minik  Bayan Hyong SporcusuÖncel Alyanak
 Yılın Genç Bayan  Zor Haraket SporcuDefne Karam
 Yılın Yıldız Bayan Müsabaka SporcusuRojbin Özer
 Yılın Minik Erkek Müsabaka SporcusuMünür Püsküllü
 Yılın Genç Erkek  SporcusuMustafa Yalçın
 Yılın Erkek Kırış Sporcusuİzzet Tok
 Yılın  Genç Erkek  SporcusuOğulcan Doğan
 Yılın Yıldız  Erkek  Kırış SporcusuAbdullah Baştaş
 Yılın gelecek vadeden Hyong SporcusuMelek Ünver
 Yılın gelecek vadeden Hyong SporcusuAta Mehmet Aslan
 Yılın Yıldız  Müsabaka SporcusuZehra Bilge Bayram
 Yılın yıldız  Hyong sporcusuİlkim Gürcan Ünver
 Yılın Bayan Centilmen SporcusuElif Baştaş
 Gelecek Vadeden Centilmen SporcusuWen Li Zhang
 Yılın Bayan Hyong SporcusuNehir Seringöz
 Yılın gelecek vadeden Hyong SporcusuKura Bah
 Gelecek vadeden sporcuArda Akın Altuntaş
 Yılın Genç Bayan Centilmen SporcusuHatice Alyanak
 Yılın Genç Erkek Centilmen SporcusuDeniz Tunçbilek
 Yılın Yıldız Bayan Hyong sporcusuDerin Su Tunçbilek
 Yılın Yıldız  Erkek Kırış SporcusuTuğra Tığ
 Yılın Genç Bayan Hyong SporcusuFatamoh Ghanderi
 Yılın Genç Erkek Hyong SporcusuHalil İbrahim Kurtoğlu
 Yılın Bayan Kırış  SporcusuZahra Ghaderi
 Yılın Yıldız Bayan Musabık sporcusuAnastasia Korshunova
 Gelecek Vadeden SporcusuDaniel Korshunov
 Gelecek Vadeden SporcusuMateo Anekwe
 Gelecek Vadeden SporcusuArda Doğan
 Gelecek Vadeden SporcusuSeyedMohhamad Hosseini
 Gelecek Vadeden SporcusuDerin Karaca
 Gelecek Vadeden SporcusuHayriye Yetek
 Gelecek Vadeden SporcusuDua R.Zaman
 Gelecek Vadeden SporcusuAslı İpek Kara
 Gelecek Vadeden SporcusuNursima Kara
 Gelecek Vadeden SporcusuMiray Mafratoğlu
 Gelecek Vadeden SporcusuMesut Aslan Sevinç
 Gelecek Vadeden SporcusuDaria Shymushevska
 Gelecek Vadeden SporcusuAda Doğan
 Gelecek Vadeden SporcusuMehmet Cangil Çulama
 Yılın Golden Age Centilmen SporcusuYury Gukoskaya
JUDO  
 Başarılı Teknik JudocuJımmy Mulumbı Nzanzu
 Başarılı Erkek Judocu 
   
KARATEYılın AntrenörüFarhat Jorayev
 Yılın Bayan Kata SporcusuNurana Jorayeva
 Yılın Erkek Teknik SporcusuDavut Jorayev
 Yılın Genç Erkek Kata SporcusuAziz Kamalov
 Yılın Genç Erkek Teknik SporcusuMikhail Khomyshin
 Yılın Yıldız Erkek Kata SporcusuAlexander Molodtsov
 Yılın Yıldız Bayan Kata SporcusuKadriye Diana
 Yılın Yıldız Erkek Teknik SporcusuGleb Yurchenko
 Yılın Yıldız Erkek Kata SporcusuAli Achilov
 Yılın Minik Erkek Müsabaka Sporcusu 
 Yılın Centilmen Sporcusu 
 Yılın gelecek vadeden Sporcusu 
 Yılın Minik Bayan Kata SporcusuDerya Celaleddinoğlu
 Yılın Minik Bayan Teknik SporcusuViktoriya Alpsaran
 Yılın gelecek vadeden Bayan SporcusuAleksandra Khomyshina
 Yılın Minik Erkek Teknik SporcusuOleksii Didukh
 Yılın Minik Erkek Teknik SporcusuArtem Ivanov
 Yılın Yıldız Erkek Teknik SporcusuBerk Wladislav Fidan
   
AKİDOYılın AntrenörüEvren Yahya Yapıcı
 Yılın AntrenörüBerke Ada
 Yılın  Golden Age Erkek sporcusuSadık Saygınel
 Yılın Başarılı Erkek SporcusuGökhan Yapıcı
 Yılın Başarılı Erkek Teknik SporcusuDoruk Yapıcı
 Yılın Başarılı Erkek  Teknik SporcusuBatu Ada
 Yılın Başarılı Veteran Erkek SporcusuSerkan Mutluoğlu
 Yılın Genç Erkek SporcusuAren Güralp
 Yılın Genç Bayan SporcusuDefne Mutluoğlu
   
WUSHU/KUNGFU  
 Yılın Başarılı sporcu/AntrenörüYounous Jouse
   
BUDO  
 Yılın Başarılı Erkek SporcusuMubarak Abdur Rahem
 Yılın Başarılı Bayan SporcusuAzra Usta
 Gelecek Vadeden Bayan SporcuZeynep Kürekçi
 Yılın Minik Erkek Hyong SporcusuFethi Özfaik
 Yılın Minik Bayan Hyong  SporcusuBingül Özfaik
 Yılın Minik  Erkek Müsabaka SporcusuAli Liman
 Gelecek Vadeden Hyong SporcusuTimur Özfaik
 Gelecek Vadeden SporcusuAtlas Ersoy
 Gelecek Vadeden SporcusuNaz Adıgüzel
 Gelecek Vadeden SporcusuHira Kürekçi
 Gelecek Vadeden SporcusuKaya İsmail Akgün
 Gelecek Vadeden SporcusuHamide Kurtul
 Gelecek Vadeden SporcusuAli Arpacıoğlu
 Gelecek Vadeden SporcusuZeliha Arpacıoğlu
 Gelecek Vadeden SporcusuAlya Akgün
 Gelecek Vadeden SporcusuTibet Ulukut
 Gelecek Vadeden SporcusuAhmet Alp Hapurcuoğlu
 Yılın gelecek vadeden SporcusuDamir İnce
 Yılın gelecek vadeden SporcusuMiran İnce
 Yılın gelecek vadeden SporcusuNina Horııenko
 Yılın gelecek vadeden SporcusuAli Ersoy
 Yılın gelecek vadeden SporcusuDemir Çelik
 Yılın gelecek vadeden SporcusuKaya Çelik
 Yılın gelecek vadeden SporcusuHilal Ülkü Yılmaz
 Yılın gelecek vadeden SporcusuLukas Zorba
 Yılın gelecek vadeden SporcusuAlihan Öztürk
 Yılın gelecek vadeden SporcusuAleyna Öztürk
 Federasyona KatkılarındanTayfun Ergin
 Federasyona KatkılarındanYaşar Adnan Akgün
 Federasyona KatkılarındanHomayın Golabgir
 Yılın SponsörüTalat Uğur Ağan
   
   
   
YILIN ŞAMPİYON KULÜBÜGİRNE TAEKWONDO JUDO KARATE AİKİDO İHTİSAS KULÜBÜ 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 

FİKSTÜR - 11 Kasım 2022 Cuma

Tümünü Gör

20:00

Corendon AlanyasporvsAdana Demirspor

20:00

MKE AnkaragücüvsTrabzonspor

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

# TAKIMLAR O AV P
1 Galatasaray 20 28 48
2 Fenerbahçe 20 28 44
3 Medipol Başakşehir 20 12 40
4 Beşiktaş 19 16 38
5 Adana Demirspor 20 18 37
6 Trabzonspor 20 4 35
7 Yukatel Kayserispor 20 3 29
8 arabam.com Konyaspor 20 3 27
9 Corendon Alanyaspor 20 -4 25
10 VavaCars Fatih Karagümrük 19 1 22
11 Gaziantep FK 20 -1 22
12 MKE Ankaragücü 20 -7 22
13 Fraport TAV Antalyaspor 19 -7 21
14 Bitexen Giresunspor 20 -14 21
15 Atakaş Hatayspor 19 -17 20
16 Kasımpaşa 20 -17 19
17 Demir Grup Sivasspor 20 -9 18
18 İstanbulspor 20 -24 15
19 HangiKredi Ümraniyespor 20 -13 14
# TAKIMLAR O AV P
1 Eyüpspor 21 11 41
2 Yılport Samsunspor 20 17 38
3 Bodrumspor 21 13 38
4 Ankara Keçiörengücü 21 9 37
5 Pendikspor Futbol 21 14 34
6 Çaykur Rizespor 20 12 34
7 Beyçimento Bandırmaspor 20 5 34
8 Sakaryaspor 21 2 34
9 Dyorex Boluspor 21 2 34
10 Göztepe 21 1 30
11 Manisa FK 20 0 29
12 Adanaspor 21 -3 22
13 Altay 21 -7 19
14 Tuzlaspor 21 -9 19
15 Erzurumspor FK 20 -9 18
16 Altınordu 21 -16 17
17 Yeni Malatyaspor 21 -13 16
18 Gençlerbirliği 21 -16 13
19 Altaş Denizlispor 21 -19 13
# TAKIMLAR O AV P
1 Şanlıurfaspor 20 16 38
2 Esenler Erokspor 20 25 37
3 Amed Sportif Faaliyetler 20 17 37
4 Düzce Cam Düzcespor 20 16 36
5 Anagold 24Erzincanspor 20 10 36
6 Çorum FK 20 11 35
7 Kuzey Marmara Arnavutköy Bld. Gençlikspor 20 4 31
8 Hes İlaç Afyonspor 20 0 30
9 Somaspor 20 9 28
10 Ankaraspor 20 -3 28
11 Batman Petrolspor 20 -4 24
12 Isparta 32 Spor 20 -6 23
13 Eşin Group Nazilli Belediyespor 20 -4 22
14 Menemen FK 20 -6 22
15 Tarsus İdman Yurdu 20 -10 20
16 Bursaspor 19 -9 19
17 İnegölspor 19 -13 15
18 Sivas Belediyespor 20 -24 11
19 Bayburt Özel İdarespor 20 -29 9
# TAKIMLAR O AV P
1 Kocaelispor 22 22 48
2 Bucaspor 1928 22 24 45
3 1461 Trabzon FK 22 14 43
4 İskenderunspor A.Ş. 22 12 40
5 Bitexen Vanspor FK 22 12 40
6 TECO Karacabey Belediyespor 22 11 39
7 Ankara Demirspor 22 17 37
8 Zonguldak Kömürspor 22 -1 34
9 Serik Belediyespor 22 6 31
10 Weecoins Kırklarelispor 22 3 30
11 Etimesgut Belediyespor 22 -7 25
12 Kırşehir Futbol SK 22 -6 24
13 Sarıyer 22 -8 24
14 Adıyaman FK 22 -5 23
15 GMG Kastamonuspor 22 -9 23
16 Fethiyespor 22 -11 23
17 Uşakspor A.Ş. 22 -17 17
18 Baynet İnşaat Balıkesirspor 22 -17 14
19 Diyarbekirspor 22 -19 14
20 Pazarspor 22 -21 11
# TAKIMLAR O AV P
1 Napoli 6 14 15
2 Liverpool 6 11 15
3 Ajax 6 -5 6
4 Rangers FC 6 -20 0