22 Eylül Çarşamba günü yıldızlardan kimlere neler düştü? İşte günün burç yorumları...Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

25 Mart 2023 - 02:35

22 Eylül Çarşamba günü yıldızlardan kimlere neler düştü? İşte günün burç yorumları…

Hastalık hastası olan balıkları zor bir gün beklerken kovalar ise istemedikleri insanlarla çıkar için samimi olmak zorunda kalacaklar …

Son Güncelleme :

22 Eylül 2021 - 9:32

Hastalık hastası olan balıkları zor bir gün beklerken kovalar ise istemedikleri insanlarla çıkar için samimi olmak zorunda kalacaklar. Oğlaklar dikkat çekici olurken yayların çarşamba günü büyük oynayacak.

Akreplerin aktivitelere katılmaktan çekinmesi için bir şey yok. Terazilerin aldıkları risk dolu kararların sonuçları ile yüzleşmesinin zamanı geldi. Başaklar fiziksel aktiviteler için güzel bir gün başlıyor, iyi değerlendirmelisiniz. Aslanların sevdiklerine zaman ayırmasında fayda var.

Yengeçlerin tüm zorlukların üstesinden gelebilecekleri enerjileri var. Boğalar eğlenmek için tüm engelleri aşacak. Koçlar bugün iş yerinde heyecan verici bir teklifle karşı karşıyasınız.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

HEYECAN VERİCİ BİR TEKLİFLE KARŞI KARŞIYASINIZ

Hayatınız disiplinli olduğunda kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Ancak bu, yeri geldiği zaman eğlenceli aktivitelere, özellikle iş yerinde zaman ayırmayacağınız anlamına gelmez. Meslektaşlarınızdan biri bununla ilgili heyecan verici bir fikirle size gelebilir.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

EĞLENMEK İÇİN ÖNÜNÜZE ÇIKACAK TÜM ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELECEKSİNİZ

Bugün gerçekten eğlenmek istiyorsunuz ve muhtemelen tüm engellere rağmen bunu yapmanın bir yolunu bulacaksınız.

Tabii ki eğlenmenizle ilgili partnerinizin bazı fikirleri olması veya eğlenmenize karşı bir engel çıkarması da olası. Bunlara kulak vermekle birlikte, kendi hedeflerinizi öncelemelisiniz.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

HAYALLER KURMAK DAHA AVANTAJLI OLACAK

Bu Çarşamba, dürtülerinize göre hareket etmenin değil, hayal kurmanın daha avantajlı olacağı bir gün. Az da olsa dikkatli olmak sizi çok daha ileriye götürecek. Özellikle evdeki mesellerle ilgili acele kararlar vermekten kaçınmalısınız.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

TÜM ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELECEKSİNİZ

Bugün, her türlü zorluğun üstesinden gelecek güçte görünüyorsunuz, özellikle de özel hayatınızda olanlarla ilgili. Eğer her şey üst üste gelirse, bunu sabrınızı ve anlayışınızı etrafınızdakilere göstermek için fırsat bilin.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

SEVDİKLERİNİZ İLE ZAMAN GEÇİRECEKSİNİZ

Bugünlerde ailenizle daha çok vakit geçirme ihtiyacı hissediyor olabilirsiniz. Bazı Aslanlar kendilerini şımartmak isteyebilir ve ayrıca önemli bir satın alma işlemi gerçekleştirebilirler.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

FİZİKSEL AKTİVİTELER İÇİN GÜZEL BİR GÜN

İş yerinde başarmak istediğiniz şeylere gayet odaklanmış görünüyorsunuz. Tabii bunun da bir bedeli olabilir, belki de evdeki eski meseleler nükseder.

Doğru şeyleri yapmanız için oldukça baskı görüyorsunuz. Ancak, tam tersini yapmakta fazla inatçısınız.

Bu Çarşamba her türlü fiziksel aktivite için güzel bir gün.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

ALDIĞINIZ RİSKLİ KARARLARININ SONUCUNA KATLANACAKSINIZ

Adrenalin ihtiyacınız her türlü riske atılma olasılığınızı artırıyor. Her ne kadar önemli kararlar alırken bu tutumunuz sizi cesur gösteriyorsa da, buna birkaç gün daha devam etmek istemeyeceksiniz.

Bu tutumunuz kısa sürede sizi yoracak, hatta aldığınız her riskli kararın sonuçlarıyla başa çıkmanız da zorlaşacak. Ailenizden biri dahi bununla ilgili size dert yanabilir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

AKTİVİTELERE KATILMAKTAN ÇEKİNMEMELİSİNİZ

Birçok Akrep için seyahat günü olan bu Çarşamba günü, karşınıza çıkan herhangi bir aktiviteye katılmaktan çekinmemelisiniz.

Başlangıçta bazı gerginlikler yaşanabilir. Ancak bir noktada işleri yoluna koyacaksınız.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

BUGÜN BÜYÜK OYNUYORSUNUZ

Bugün büyük oynuyorsunuz. Sanki bütün gününüzü planlamış gibisiniz. Karşınıza ne çıkarsa çıksın, ne fikrinizden vazgeçiyorsunuz ne de onu uygulamaya koymaktan.

Dikkat etmeniz tek şey, neyi başarmak istediğinizle ilgili bazı çekincelerinizden kurtulmak.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

GAYET DİKKAT ÇEKİCİSİNİZ

Özel hayatınızda gayet sosyalsiniz. Yeni insanlarla tanışmaya ve onlarla yeni şeyler yapmaya her zamankinden daha olumlu bakıyorsunuz. Nasıl algılandığınızla ilgili endişeye de kapılmamalısınız. Çünkü gayet dikkat çekicisiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

ÇIKARLARINIZ İÇİN İSTEMEDİĞİNİZ İNSANLAR İLE SAMİMİ OLMAK ZORUNDA KALACAKSINIZ

Bugün arkadaşlarınızı iyi bir şekilde değerlendireceksiniz. İçlerinden biri, yaşadığınız bir sorunla ilgili size yardımcı olacak.

Bazı Kovalar stratejilerini eyleme geçirme konusunda daha da hızlıdır. Bu stratejiye, çıkar doğrultusunda hak etmeyen insanlarla samimi olmak da dahil.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

KAFANIZDA KURMAKTAN VAZGEÇİN

Sağlığınızla ilgili endişeleriniz var ve maalesef bu durum sizi teoride ve pratikte başınızı ağrıtacak konulardan biri

Bir hastalık hastası olarak biliniyorsunuz, bu yüzden kimse sizi gerçekten ciddiye almazsa şaşırmayın. Ayrıca, sakinleşip bazı şeyleri kafanızda kurmayı bırakırsanız bu durumu kendi başınıza da aşabilirsiniz.

Kıbrıs Haber