28 Eylül burç yorumları: Başaklar için efsane bir gün başlıyor iyi ve kötü haberler kimlere düştü?Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

3 Mart 2024 - 05:09

28 Eylül burç yorumları: Başaklar için efsane bir gün başlıyor iyi ve kötü haberler kimlere düştü?

Salı günü koçlar için geleceğe adım atmanıza yardımcı olacak eğitim programı başlıyor. Boğalar güne güzel başlayacak ve gün boyu tadını …

Son Güncelleme :

28 Eylül 2021 - 10:03

Salı günü koçlar için geleceğe adım atmanıza yardımcı olacak eğitim programı başlıyor. Boğalar güne güzel başlayacak ve gün boyu tadını çıkaracaklar.

İkizlerin verdiği sözlere dikkat etmesi tavsiye ederken yengeçlere de biran önce bavullarını toplamalarını tavsiye ediyoruz. Aslanların yaptıkları aile fertlerinin takdirini topluyor. Başaklar için efsane bir gün başlıyor. Teraziler daha önce yaptıklarının faturasını ödemeye başlayacak ve salı günü için iş yerinizde zor bir güne hazırlıklı olun. Akreplere kötü haber var, partnerinizle aranız açılacak.

Yayların bildiği yolda gitmelerinde fayda var. Fevri davranışları oğlakları zor durumlarda bırakacak. Sevgili kovalar uzun bir çalışmaya hazır olun siz aklınızla her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Balıklar lütfen bugün ilgi odağı olamayacağınızı kabullenin ve işinize bakın. İşte yıldızların hayatınızı kolaylaştırmanız için size fısıldadıkları tüyoların detayları…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

SALI GÜNÜ SİZLER İÇİN BİR EĞİTİM GÜNÜ

Bu Salı bir eğitim günü olacak ve her ne kadar öğrendiklerinizle ilgili resmi bir sınava tabii tutulmasanız da, öğrendiğiniz şeyle ilgili çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Gelecekte size yardımcı olacak bir şey yapıyorsunuz ve bundan yararlanmamak ayıp olur.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

KEYİFLE BAŞLAYAN SABAH GÜN BOYU DEVAM EDECEK

Bu Salı ister istemez ilgi odağı haline geleceksiniz. Bunun için biraz hazırlık yapmış olmak isteyebilirdiniz.

Bazı Boğalar partnerleriyle çok keyifli bir sabah geçirecek ve bazı fikirler bu esnada aklınıza gelecek. Fikir edinebilmek adına rahatlamanın başka yollarını da aramalısınız.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

AMAN DİKKAT VERDİĞİNİZ SÖZLER BAŞINIZI AĞRITMASIN?

Bugün söylediklerinize veya vaat ettiklerinize dikkat edin, çünkü çevrenizdekiler verdiğiniz sözleri tutmanız için size baskı kuracak, hatta size daha yakın ve daha anlayışlı olduğunu düşündüğünüz kişiler bile.

Birinden yardım almanız gerekebilir, ancak karşılığında ne verdiğinize de dikkat edin. Umutsuz görünmemeli ve objektif olmalısınız.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

YOLCULUKLARA HAZIR OLUN

Bu Salı bazı Yengeçler için bir seyahat günü olacak. Ancak, bu eğlenceli bir gün geçireceğiniz anlamına gelmiyor. Yol boyunca bazı sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Arkadaşlarınızın yardımına ihtiyaç duyacaksınız, reddedildiğiniz takdirde oldukça hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Gerçeklerle yüzleşmek zorunuza gidecek.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

AİLE FERTLERİNİN GÖZÜNE GİRDİNİZ

Bazı Aslanlar evlerini veya çevresini yeniden modelliyor ve her ne kadar bundan dolayı en başta heyecanlansalar da, ortaya çıkan şeyden çok da mutlu değiller. Ne olursa olsun bundan da yararlanabilirsiniz. En azından aile fertlerinin gözüne girmeyi başarmış olabilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

EFSANE BİR GÜN OLACAK

Kendinizle ilgili bir iki şey keşfettiğiniz bu Salı oldukça nefsane bir gün olacak. Hoşunuza giden biriyle iletişim kurmaya çalışacaksınız ancak bu, doğal çekiciliğinizin başarılı olabilmeniz için yeterli olduğu anlamına gelmiyor.

İşler beklediğinizden daha zor olacak ve bununla başa çıkabilmek için özel yeteneklere ihtiyacınız olacak.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

İŞYERİNDE ZOR BİR GÜN BAŞLIYOR

İş yerinde oldukça zor bir duruma düşebilirsiniz. Belki de yanlış bir şey söylemenin cezasını çekiyorsunuz.

Her durumda da, herkesin hakları için bir konuşmacı olarak kabul edileceksiniz. Ancak, insanlar bazı şeyleri başarmalarına yardımcı olmanız için sizi zorlayabilir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

PARTNERİNİZLE ARANIZA SOĞUKLUK GİRECEK

Bir iş gününde eğlenme isteğiniz partneriniz tarafından beklediğiniz gibi karşılanmayacak ve aranıza soğukluk girecek.

Ancak bu, onları ikna edemeyeceğiniz anlamına gelmez. Belki ona en buzlu kalbi bile eritecek bir sürpriz hazırlarsınız.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

NE KADAR KARŞI ÇIKARLARSA ÇIKSINLAR SİZ BİLDİĞİNİZ YOLDA DEVAM

Fikirleriniz bugün çokça tartışılacak. Bu belki de üzerinize kasten oynandığı için oluyor.

Söyledikleriniz aslında sıra dışı şeyler değil ve size karşı çıkanları görünce muhtemelen şaşıracaksınız. Sadece fikirlerinizi takip etmelisiniz.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

FEVRİ DAVRANIŞLARDAN KAÇININ

Bu Salı fevriliğiniz üzerinizde. O yüzden bugün ne yaptığınıza ve söylediğinize dikkat edin. Başkalarının tekliflerini ve fikirlerini kabul etmeme eğilimindesiniz. Ayrıca, oldukça gerçekçisiniz.

Bu tutumunuz bir yandan önemli birinin saygısını kazanmanızı sağlarken, diğer yandan bazı yolları kapatabilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

UZUN BİR ÇALIŞMA SİZİ BEKLİYOR

Gayet formda görünüyorsunuz. Egzersizle ilgili bir şey yapmak isteyebilirsiniz. Bazı Kovalar uzun saatler çalışmak zorunda kalacak ve bundan pek memnun olmayacaklar. Yine de strese gerek yok, sonra rahatlamanın bir yolunu bulabilirsiniz.

Günün ilerleyen saatlerinde sizinle aynı derecede stresi olan arkadaşlarınızla spor yapmak bir çözüm olabilir.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

HERKES KENDİ İŞİNDE NE YAZIK Kİ BUGÜN İLGİ ODAĞI DEĞİLSİNİZ

Özellikle iş yerinde, diğerlerine neler yapabileceğinizi göstermek istiyorsunuz. Ancak bu Salı herkes kendi işine baktığı için yeterli izleyiciye sahip olmayabilirsiniz.

Çabalarınız sonucu ortaya çıkan ürünün sayısını, sarf ettiğiniz eforu artırmadan yükseltebilirseniz dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Kıbrıs Haber