Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Kenar çubuğu 1" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-1" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-1" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Footer" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-2" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-2" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
3 burcu stresli ve gergin bir gün bekliyor! Ya çarşamba günü diğer burçların payına neler düşüyor? « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

3 burcu stresli ve gergin bir gün bekliyor! Ya çarşamba günü diğer burçların payına neler düşüyor? « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

15 Haziran 2024 - 02:10

3 burcu stresli ve gergin bir gün bekliyor! Ya çarşamba günü diğer burçların payına neler düşüyor?

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)HERKESİN GÖZDESİ OLACAKSINIZ Oldukça popüler olacağınız bu Çarşamba, başka hiçbir durumda oynamayacağınız bir rol …

Son Güncelleme :

06 Ekim 2021 - 12:46

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)
HERKESİN GÖZDESİ OLACAKSINIZ

Oldukça popüler olacağınız bu Çarşamba, başka hiçbir durumda oynamayacağınız bir rol oynayacaksınız.

Bu belki de sevdiklerinizin gözüne girme çabalarınızdan biridir. Bununla ilgili biraz yardım almak isteyebilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)
DUYGUSAL BİR GÜNE HAZIR OLMALISINIZ

Bugün hayatınızda bir sonuç getirecek, belki de bir süredir beklediğiniz bir şey nihayete erecek. Tüm durumdan ne kazandığınızı ve ne kaybettiğinizi görmeyi çok istiyorsunuz. Bu Çarşamba, başınıza gelenler nedeniyle duygusal geçebilir.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)
BAŞKALARI İLE DALGA GEÇMEK İYİ BİR ŞEY DEĞİLDİR

Bugün, herkesten daha iyi bir durumdaymış gibi davranarak başkalarını eleştirmek ve onlarla alay etmek size cazip geliyor.

Bu belki de birlikte zaman geçirdiğin kişiler yüzünden oluyor. Her durumda öğrenilecek bir şey vardır ve size kimin karşılık verdiğini görünce şaşıracaksınız.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)
AKLINIZI BAŞINIZA ALMAYA NE DERSİNİZ

Mevcut eğilim sizin daha aklı başında biri olacağınız yönünde ve bu hayatınızdaki bazı şeyleri pozitif anlamda değiştirecektir.

Bazı Yengeçler yeni bir iş teklifi alabilir. Günlük çalışmanıza verimlilik getirerek uzun vadede hayal ettiğinizden daha fazla fayda sağlayacaksınız.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
SONUNDA ACILARA VE YORULMAYA DEĞECEK

Oldukça yoğun ama bir o kadar da tatmin edici bir Çarşamba günü geçireceksiniz. Ayrıca, sonunda önceki acılara ve çabalara değdiğini görmenizin zamanı geldi.

Sevinmek için bütün gününüz hala sizin ve belki de arkadaşlarınızla bir tür kutlama yaparak geçirirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)
İLGİNÇ BİR AN YAŞAYACAKSINIZ

Bu Çarşamba günü, kendi başınıza neler başarabileceğinizi öğrenecek ve evde bazı şeyleri yardım almadan yapmayı tercih edeceksiniz. Çok ilginç bir an yaşayacaksınız ve kimse bunu fark etmeyecek. Bu sayede işleri daha da ileri götürebileceksiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)
BAŞINIZA GELEN ADALETSİZLİK SİZİ ÜZECEK

Her ne kadar sabahları iş konusunda çok ciddi olsanız da, gün içinde yaşadığınız bir şey aklınızı işten uzaklaştırıyor.

Bunun sebebi belki de başınıza gelen bir tür adaletsizlik. Şu anda sizden daha az iş yapan biri kadar takdir edilmediğinizi düşündüğünüz için olabilir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)
STRESE GİRECEĞİNİZ BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Hesaba katmadığınız bazı gecikmelere maruz kalabilirsiniz. Bu sizi strese sokacak ve görünüşe göre iş arkadaşlarınızın gözünde nasıl değerlendirildiğinizi daha çok önemsiyorsunuz.

Bir şeyleri zamanında yerine getirmemek gibi iş yerinde sıkıntı yaratabilecek konularda kişisel imajınızı düşünmeniz gayet normal. Ancak, bunların arada sırada olması sizi çok fazla strese sokmamalı.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)
SİNİRLİ VE GERGİN OLMAK İŞE YARAMAYACAK

Aile içinde çıkan bir olay üzerine söylediğiniz sözler dikkate alınmıyor ve ne kadar uğraşsanız da bu değişmeyecek.

Seyahate çıkma ihtimaliniz var ve gideceğiniz yerle ilgili sizin fikriniz dikkate alınmıyorsa daha da sinirleneceksiniz. İlgiye ihtiyacınız var.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)
VERDİĞİNİZ KARAR SİZİ FAZLA ETKİLEYECEK

Bugün iş yerinde vereceğiniz bir karar, haftanın diğer günlerinde olayların nasıl gelişeceğini oldukça etkileyecek.

Belki de birisini sizin fikrinizle hareket etmesi için ikna edebilmek adına toplantı düzenlemeniz gerekiyor. Bu sadece size kontrolün sizde olduğunu hissettirmekle kalmayacak, aynı zamanda ihtiyacınız olan özgüveninizi de artıracaktır.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
AMAN DİKKAT ORTALIK KARIŞIYOR

Bugüne oldukça hızlı başlayacaksınız. Ancak, saatler ilerledikçe dikkatinizin dağılması nedeniyle doğru kararı veremeyeceğiniz için ortalık biraz karışacak. Dikkatinizin dağılma sebebi duygulardan kolayca etkilenmeniz olabilir.

Kişisel meseleleri profesyonel hayatınızdan uzak tutmalısınız.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)
İYİMSERLİĞİNİZİ KORUMALISINIZ

Bu Çarşamba işler sizin için biraz resmileşecek. Bazı Balıklar bundan kişisel anlamda, diğerleri de biraz daha tanınarak bundan faydalanacak.

İyimser kalmak önemlidir, çünkü olup bitenler genelde hüsnükuruntuyla ilgilidir. Karamsar olmak şansınızı azaltır.

Kıbrıs Haber