8 Eylül burç yorumları: Özellikle boğa, yengeç ve terazi burçları çarşamba gününe dikkatKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

25 Mart 2023 - 02:28

8 Eylül burç yorumları: Özellikle boğa, yengeç ve terazi burçları çarşamba gününe dikkat

Koç insanlarının artık kendilerini güncellemesi gerekiyor. Çarşamba boğalar için zor bir gün olurken, yengeçler için gayet verimli, terazile …

Son Güncelleme :

08 Eylül 2021 - 18:18

Koç insanlarının artık kendilerini güncellemesi gerekiyor. Çarşamba boğalar için zor bir gün olurken, yengeçler için gayet verimli, terazile için ise gayet üretken bir gün olacak.

İkizlerin sahip olduklarını nasıl elde ettiklerini unutmamasında fayda var. Aslanların aile bireyleri ile frekansları uymayacak ve bu durumu kabullenmeleri gerekiyor. Başakların bencilliklerini bir kenara bırakması işleri yoluna koymakta faydası olacaktır.

Yayların karamsar olmaktan vazgeçmesi akreplerin ise artık işbirliği yapması gerekiyor. Sevgili kovalar mutlu olmak için partnerinizi görmezden gelmemeniz, balıkların ise yanlış kişiyi kovalamaktan vazgeçmesi gerekiyor.

KOÇ (21 MART – 20 NİSAN)

ARTIK KENDİNİZİ GÜNCELLEMENİZ GEREKİYOR

Her ne kadar geçmişte sizi başarıya ulaştıran fikirlere sadık kalmaya çalışsanız da, artık sizin de kendinizi güncellemeniz gerekiyor.

İnsanların yaptıklarınıza müdahil olmasına karşı dikkatli olmalısınız. Ayrıca, arkadaşlarınızdan biri arkanızdan konuşuyor olabilir.

BOĞA (21 NİSAN – 21 MART)

ÇARŞAMBA GÜNÜ ZOR BİR GÜN OLACAK

İşlerin sandığınız kadar basit olmayacağı bu Çarşamba günü, çevrenizdekilere verdiğiniz sinyallerde dikkatli olmalısınız.

Hayatınızın önemli bir bölüm sona ermek üzere ve bu aşamadayken işleri doğru yapmamak utanç verici olabilir. Bugün, rahatlamanızı sağlayacak fiziksel egzersizler yapmak için ideal.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

SAHİP OLDUKLARINIZI NASIL ELDE ETTİĞİNİZİ AKLINIZDAN ÇIKARMAYIN

Finansal durumunuz bugün sizi tatmin ediyor olsa da, bu geldiğiniz yeri unutmaya meyilli olduğunuzu da gösteriyor.

Şu anda sahip olduğunuz şeylere ne kadar yatırım yaptığınızı aklınızdan çıkarmayın. Ailenizden biri sizi yanlış bir karara itebilir, öyle görünüyor ki tam zamanında bundan kurtulacaksınız.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

GAYET VERİMLİ BİR GÜNE HAZIR OLUN

Profesyonel anlamda bu Çarşamba gayet verimli bir gün olacak. Ancak, maalesef sosyal manada yeterince şanslı değilsiniz.

Belki de en azından evdeki sorunları çözebilirdiniz ancak siz, başka şeylere odaklanmakla meşguldünüz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

AİLENİZDEKİLER İLE FREKANSLARINIZ UYMAYACAK DAHA FAZLA ZORLAMAYIN

Kendinizi fazla düşündüğünüz ve başka bir şeyi gözünüz görmediği için bugün ailenizdekilerle aynı frekansta olmayabilirsiniz. Özellikle fikrinizi çok sık değiştirdiğiniz için diğer insanların gözünde pek de iyi algılanmıyorsunuz.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

BENCİLLİĞİ BİR KENARA BIRAKIN

Etrafta olup bitenleri hesaba kattığınızda, aslında çok daha mutlu ve motive olmalısınız. Ancak, siz bunun değerini anlayabilmiş gibi görünmüyorsunuz.

Yardıma ihtiyacı olan bir arkadaşınıza, bencilliği bir kenara bırakıp yardıma koşmanız gerekecek.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

ÜRETKEN BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Bu Çarşamba, gerçekten önemli olan şeye odaklanmadığın için çok üretken görünmüyorsun.

Zihninizde her türlü senaryoyu yaratarak biraz iş yapmamak için hayali dünyaya bağlı kalmayı tercih ediyorsunuz. İş arkadaşlarınızdan hiçbiri ne yaptığınızı görmelerine rağmen bir şey söylemeyecek.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

İŞLERİ DAYANIŞMA İLE BİTİREBİLİRSİNİZ

Bugün, yarıştığınız kişiler arasından her zaman bir adım önde olmaya çalışıyorsunuz, ancak rekabeti kimle yaptığınızı bile bilmiyorsunuz.

Çalıştığınız iş, parlamanız için bir fırsat yarattı ve o zamandan beri kendi başınıza her şeyin üstesinden gelebileceğinize inanmayı tercih ediyorsunuz. Belki de bugün, size her zamankinden daha fazla insanla dayanışma içerisinde olmanız gerektiğini hatırlatır.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

KARAMSARLIK BİR İŞİNİZE YARAMAYACAK

Mevcut eğilim, yaratıcılığınızı gerçek işe dönüştürecek ve yaptığınız işin aslında o kadar da eğlenceli olmadığını fark edeceksiniz.

Karamsarlığınız, sonuçları ne olursa olsun sizi hiçbir şey yapmamaya itiyor. Bazı Yaylar, aile üyeleri tarafından zorlanacak olsa da onların da bir sınırı var.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

ARKADAŞLARINIZ TARAFINDAN GÖRMEZDEN GELİNEBİLİRSİNİZ

Sizi destekleyen yeni bir aktiviteyi denemeye oldukça heveslisiniz, ancak küçük detayların stresini yaşıyorsunuz.

Belki de bu, rahatlamayı öğrenmeniz için harika bir fırsattır. Ancak, etrafınızdan soyutlanmış hissedebilir ve arkadaşlarınız tarafından görmezden gelinebilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

PARTNERİNİZİ GÖRMEZDEN GELMEKTEN VAZGEÇİN

Aşk cephesinde mevcut durum oldukça karmaşık, özellikle de partnerinizin size bir süredir söylediği bir şeyi görmezden geliyorsanız.

Duygularınız ne kadar güçlü olsa da, onları en etkili şekilde nasıl kullanacağınızı bilmiyor olabilirsiniz.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

DİKKAT YANLIŞ KİŞİYİ KOVALIYORSUNUZ

Bir tür işbirliğinin peşindesiniz, ancak fikrinizin iyi olmasına rağmen aslında yanlış kişiyi kovaladığınız gerçeğinin farkında değilsiniz.

Teşebbüslerinizi şimdilik durdurmanız ve gerçekten neye ihtiyacınız olduğunu düşünmeniz gerek.

Kıbrıs Haber