Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Kenar çubuğu 1" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-1" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-1" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Footer" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-2" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-2" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Adana’daki Silahlı Kavga Kamerada « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

Adana’daki Silahlı Kavga Kamerada « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

15 Haziran 2024 - 00:10

Adana’daki Silahlı Kavga Kamerada

Adana’daki Silahlı Kavga Kamerada
Son Güncelleme :

26 Mayıs 2023 - 22:54

Adana’nın Karataş ilçesinde, iki grup arasında çıkan kavgada 1 kişinin av tüfeğiyle bacağından vurularak yaralandığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

ADANA’nın Karataş ilçesinde, iki grup arasında çıkan kavgada 1 kişinin av tüfeğiyle bacağından vurularak yaralandığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, önceki gün saat 21.30 sıralarında ilçeye bağlı Tuzla Mahallesi’nde meydana geldi. İki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan kavgada Osman E., av tüfeğiyle bacağından vurularak yaralandı. Yaralı, ihbar üzerine olay yerine sevk edilen ambulans ile Adana Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralının tedavisi devam ederken, tüfeği ateşleyen şüpheli ise gözaltına alındı. Kavga ve Osman E.’nin vurulma anı da güvenlik kamerasına yansıdı. (DHA)