Ahmet Sönmez ''Hizmet için geliyorum''Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

3 Mart 2024 - 04:55

Ahmet Sönmez ”Hizmet için geliyorum”

Ahmet Sönmez ”Hizmet için geliyorum”
Son Güncelleme :

23 Aralık 2022 - 15:51

Yerel seçimlere çok kısa bir süre kala hem belediye başkanlığı hemde muhtarlık seçimlerinde heyecan doruğa çıktı. Belediye başkanları bölge ziyaretlerini sürdürürken, Muhtarlarda azaları ile birlikte ipi göğüslemek için çalışmalarını sürdürüyor.

Mağusa Sakarya bölgesi Muhtarı Ahmet Sönmez’e yönelik büyük ilgi Muhatlık yarışında ipi önde göğüsleyeceğini ve yarışı kazanacağını gösteriyor.

Yeniboğaziçi Karavan Alanı Derneği,  Kamp-Der başkanı olan Ahmet Sönmez, başarılı yönetimi ile takdir toplamayı başardı. Oradaki başarısını Sakarya Bölgesinde de sürdürmek isteyen ve bölge halkı tarafından sevilen Ahmet Sönmez, hizmet bizim soyadımız diyor

Sakarya Bölgesi Muhtar adayı Ahmet Sönmez yaptığı açıklamada bizi bilen tanıyan bizim ne kadar hizmet aşığı olduğumuzu da bilir. Yıllarca mahallemizin yolunu bilmeyenlere, hizmet yerine gelir elde etmyei alışkanlık haline getirenlere dur demek için geliyorum dedi.

Sönmez açıklamasına devamla kazanmam halinde bana destek verenlere de vermeyenlere de kusursuz hizmet vermeye çalışacağım ifadesinde bulundu