Aslanlar hayal kırıklığına dikkat, Oğlaklar için ise aşk günü! 21 Ekim 2021 Perşembe günlük burç yorumuKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

1 Aralık 2022 - 21:00

Aslanlar hayal kırıklığına dikkat, Oğlaklar için ise aşk günü! 21 Ekim 2021 Perşembe günlük burç yorumu

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan) Çabalarınızın sizi tahmin ettiğinizden daha çok yoracağı bu perşembe, bir süredir görmediğiniz bir arkadaşınızla …

Son Güncelleme :

21 Ekim 2021 - 11:51

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Çabalarınızın sizi tahmin ettiğinizden daha çok yoracağı bu perşembe, bir süredir görmediğiniz bir arkadaşınızla bağlantı kurmaya çalışacaksınız. Belki de çok meşguldür, sizinle bir şey yapmak istemiyor da olabilir. Bu güveninizi zedeleyebilir.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Etrafınızdakilerle gerçek manada ne derece iletişim kurduğunuz mevcut eğilimi belirleyecek ve belki de bir tür çatışmayı tetikleyeceğiniz bir iki durum olacak. Gizemli olmaya çalışıyor olabilirsiniz, ancak bundan vazgeçmek isteyebilirsiniz. Çünkü her kötü bir haber alındığında şüpheler sizin üzerinizde olacak.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

Ne kadar kaybetseniz de, bu perşembe yıkılacak kişi siz değilsiniz. Görünüşe göre arkanızı sağlama aldınız. Bu, belki de işle ilgili bir şey ve profesyonel itibarınızın tehlikede olduğunu düşünüyorsunuz. Aslında itibarınızı bu kadar düşünmenize gerek yok, özellikle size gelen kişi esnek bir planı önünüze getiriyorsa.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu perşembe çok önem verdiğiniz bir şeyi korumak için gerekli tüm önlemleri almak zorunda kalacaksınız. Başınızdaki sorun hallolmadan önce çok acılı bir süreçten geçeceksiniz, ancak günün ilerleyen saatlerinde geriye dönüp ne olduğuna bile bakmayacaksınız.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Şu sıralar partnerinize oldukça fazla güveniyorsunuz ve o da tam da şimdi harekete geçiyor gibi görünüyor. Ciddi bir şey olmayabilir ama yaptıkları sizi hayal kırıklığına uğratacaktır. Bunu fırsata çevirebilir, bir süredir hayatınızda özlemini çektiğiniz değişimi başlatabilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Görünüşe göre gün boyunca hiç kimse için iyi bir arkadaş olamayacaksınız. Çünkü her şeyin kötü yanını öne çıkartıyorsunuz. Hem kendi çabalarınız hem de başkalarının çabaları konusunda oldukça karamsarsınız ve bu tutumunuz elbette insanları sizinle vakit geçirmekten caydıracaktır. Aileniz bile bunun sebebini anlamakta zorlanıyor.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Bu perşembe oldukça yaratıcı bir etki alanının içindesiniz, ancak yapabileceğinizin en iyisine odaklanmak yerine başka yerlere yöneliyorsunuz. Bu tutumunuz yalnızca dikkatinizi dağıtmaya yarıyor. Derinlerde bir yerde şu anda yapmaya çalıştığınız şeyde başarısız olmaktan korkuyor ve onu ne kadar ertelerseniz o kadar rahat hissedeceksiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

Sürpriz bir hadiseden yararlanıyor ve sonuçlarından faydalanmaya çalışıyorsunuz. Bu tutumunuz olaya dahil olanları rahatsız edecek ve sizi bazı şeylerle suçlayabilirler. Neyse ki, planınızı gerçekleştirmenizi engellemedikleri takdirde ne konuştuklarını pek umursamayacaksınız.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün profesyonel anlamda vereceğiniz bir karar hakkında çok iyi düşünmeniz gerekiyor, çünkü geri dönüşü olmayabilir.

Mesele o kadar dramatik değil ancak, sezgilerinizi dinlemeye meyillisiniz, gerçekler sizi onun tersine yönlendirse bile.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Ya biriyle tanışacağınız için ya da partnerinizle aranızda iyi bir uyum olduğu için aşk hayatınızda bazı hareketlilikler olacak. Tüm kişisel planlarınızı bir kenara bırakma ve sadece aşk hayatınıza yönelme eğilimindesiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Yakın akrabalarınızdan ya da ailenizden, özellikle de sizden yaşça büyük olanlardan bir süre uzak durmak isteyebilirsiniz. Onları görmezden gelmeniz gerekmiyor, ancak kendinize olan şüpheleri artırdığı için yalnız kalmak istiyorsunuz.

Bir şeye kafa yoracağınız zaman kendi başınıza zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Çünkü ancak bu şekilde bir sonuca varabilirsiniz.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

Aşk veya iş hayatınızdaki birini etkilemek için gözlerinizi karartmışsınız. Şimdi tek ihtiyacınız olan strateji belirlemek ve onu geliştirmek. Çünkü o kişi, ne kadar çekici olursanız olun, sırf karşısına çıktınız diye akımınıza kapılacak değil.

Kıbrıs Haber