Balık, kova, ikizlere kötü akreplere iyi haber var Ya diğer burçların neler bekliyor?Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

4 Aralık 2023 - 13:07

Balık, kova, ikizlere kötü akreplere iyi haber var Ya diğer burçların neler bekliyor?

Sevgili balıklar stresli ve zor bir pazartesi sizi bekliyor. Evdeki zor işlerden kaçmak isteyen kovaların sığındığı ofislerinde inanılmaz …

Son Güncelleme :

27 Eylül 2021 - 8:53

Sevgili balıklar stresli ve zor bir pazartesi sizi bekliyor. Evdeki zor işlerden kaçmak isteyen kovaların sığındığı ofislerinde inanılmaz işler bekliyor.

Hayatında hareket bekleyen oğlaklar için hareketli günler bugün başlıyor. Başarılı olmak isteyen yayların dikkatini başka şeylere yöneltmesi gerekiyor. Hayat bugün bekar akreplere güzel. Teraziler bugün normalden daha fazla hassaslar.

Başaklar işaretleri okumak konusunda yetersiz aslanlar da olayları yanlış okuyor. Başarılı olmak isteyen yengeçlerin imdadına yakınları yetişiyor. İkizlerin başı geçmişten gelen hayatle dertte. Boğalar planlarına başkalarını da katarken koçlar olaylar karşısında tarafsız kalmaya çalışacak.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

OLAYLARDA TARAFSIZ KALMAYA ÇALIŞACAKSINIZ

Gözünüzün önünde gerçekleşen bir olayda, belki de aile üyeleri arasında, tarafsız olmayı planlıyorsunuz.

Ancak, olaya müdahale etme cazibesine karşı koyamayarak kendinizi biraz zor durumda bırakabilirsiniz. Çünkü insanlar gözünüzün önünde gerçekleşen bir olayda fikrinizi nasıl değiştirdiğinizi sorgulayacaklardır.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

PLANLARINIZA BAŞKALARINI DA KATACAKSINIZ

Bu Pazartesi almanız gereken bir tür tazminat var ve bununla ilgili bazı planlarınız var.

Bazı Boğalar, diğerlerinden daha fazla sorumluluk taşıyacak ve dürtüleriyle hareket etmek yerine planlarına başkalarını da katacaklar.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

GEÇMİŞTEN GELEN HAYALET SİZİ TEDİRGİN EDECEK

Dikkatiniz geçmişinize kayıyor ve hakkında bir süredir konuşmadığınız başınıza gelen bir olay konusunda tavrınız gayet ciddi.

İçinde bulunduğunuz bazı enteresan durumlar var ve belki de geçmişinizden gelen hayalet sizi tamamen duygusal hissettirmeyebilir.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

FIRSAT YAKINLARINIZDAN GELECEK

İş yerinde doğru projelerin içinde yer almanız, bazı insanları arkanızdan konuşmaya itebilir.

Bu projelerde devam etmekte ne kadar ısrarcı olursanız, sonuçları o kadar hızlı göreceksiniz. Fırsatlar hiç beklemediğiniz bir yerden, çok yakında karşınıza çıkabilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

OLAYLAR OKUDUĞUNUZ GİBİ DEĞİL

Bir projeye sonradan dahil olabilirsiniz. Ancak, kendinizi içinde bulduğunuz projede davetsiz bir misafir gibi hissedeceksiniz.

Durum hiç de öyle değil. Bu varsayımdan ne kadar hızlı kurtulursanız, o kadar hızlı sonuç alacaksınız.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

İŞARETLERİ OKUYAMIYORSUNUZ DAHA DİKKATLİ OLMALISINIZ

Bugün lehinize bazı şeyler oluyor ancak, dikkatiniz bunu fark edemeyeceğiniz kadar dağınık. İşaretleri doğru okuyamıyorsunuz.

Ancak ofiste çok önemli biriyle sohbet etme şansını bulabildiğiniz zaman işler zannettiğinizden daha kolay olabilir.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

NORMALDE OLDUĞUNDAN DAHA HASSASSINIZ

Bu Pazartesi normalde olduğundan daha hassassınız. Belki de durumu kötü olan insanlar aklınızdan geçip duruyor.

Herhangi bir insani çaba iz bırakacaktır, bu yüzden ne kadar ufak olsa da bir şeyler yapmalısınız. Üzerinde ikna edici etkiniz olduğu için eşiniz de bu girişiminize dahil olacaktır.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

BEKARLARIN AYAKLARI YERDEN KESİLECEK

Bekar Akrepler ayaklarını yerden kesecek biriyle tanışma şansları olduğu için oldukça heyecan verici bir Pazartesi günü geçirecek.

Bunun yanında bazı kişisel gelişimle alakalı fırsatlar karşınıza çıkabilir. Ancak, ilişki konusunda acele etmemelisiniz.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

DİKKATİNİZ BAŞKA ŞEYLERE YÖNLENDİRMELİSİNİZ.

Bugün aklınızdan bin bir türlü fikir geçiyor ancak, bunları zihninizde geliştirmek ve uygulamak için bile yeterli zamanınız yok.

Sadece iş yerindeki yükümlülüklerinizden değil, aynı zamanda sizi mümkün olduğunca stresten uzak tutacağından, dikkatinizi başka yere yöneltmeyin.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

HAREKETLİ GÜNLER BAŞLIYOR

Bu Pazartesi, ziyaretlerin ve her türlü deneyim değiş tokuşunun yapılacağı bir gün olacak. Bir süredir görmediğiniz biriyle buluşuyor veya bir gruba katılmak içim seyahat ediyor olabilirsiniz.

Her anlamda bu sosyal hareketlilikten oldukça memnun ve heyecanlı görünüyorsunuz. Hatta bazılarınız geceyi farklı bir yerde geçirip ertesi gün yollarına devam edecekler.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

YAĞMURDAN KAÇARKEN DOLUYA TUTULACAKSINIZ

Evdeki işlerden son sürat kaçıyorsunuz. Ancak, görünüşe göre saklandığınız yer anlamında pek de akıllı değilsiniz. Çünkü kaçtığınız yer ofis ve orada yapacak daha çok işiniz var.

Bu Pazartesi sizin için özgürlük şansı görünmüyor. Buna yenik düşebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

STRESLİ BİR PAZARTESİ GÜNÜ SİZLERİ BEKLİYOR

Her ne kadar hazır olduğunuzu hissetseniz de, oldukça stresli bir Pazartesi sizleri bekliyor.

Bazı Balıklar, onları daha fazla strese sokacak bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşabilir. Günün ilerleyen saatlerinde, belki biraz dışarıda vakit geçirmelisiniz.

Kıbrıs Haber