Baltalar ile korkuttular 11 metre yükseklikten atlattılar!..Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

29 Ocak 2023 - 19:26

Baltalar ile korkuttular 11 metre yükseklikten atlattılar!..

Baltalar ile korkuttular 11 metre yükseklikten atlattılar!..
Son Güncelleme :

10 Ocak 2023 - 19:34

Şüheli ölüm olarak düşen haber ile ilgili yeni bilgiler elde edildi. Polisten edinilen bilgi sonrasında Haspolat’ta ev kirası üzerinden çıkan tartışmada baltalar çekildi, bir kişi 11 metrelik balkondan aşağıya atlayarak ağır yaralandı.

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Chukwudı Oliver ile bir evde bulunan iki kişi arasında kira depozitosu tartışması yaşandı. Chukwudı Oliver’i iki kişi baltalarla korkutmaya çalıştı. Bu esnada ise Chukwudı Oliver 11 kat yükseklikten düşerek ağır yaralandı.

Polis’in açıklaması şöyledir:

“Taammüden Adam Öldürmeye Teşebbüs ve Ağır Yaralama

10.01.2023 tarihinde, saat 13.00 sıralarında, Haspolat’ta, İkinci Sokak üzerinde bulunan Belediye Evleri Apartmanlarında, bir daire içerisinde bulunan iki kişi, kira depozitosu konusunda kendileri ile  görüşmeye gelen Chukwudı Oliver NWAUUISI (E-23)’yi korkutmak maksadıyla tasarruflarında bulunan balataları göstermek suretiyle, adı edilenin dairenin  balkonundan yaklaşık onbir metre yükseklikten atlamasını sebebiyet vermişlerdir.

Olayda ağır yaralanan Chukwudı Oliver NWAUUISI kaldırıldığı Lefkoşa Dr Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinde yapılan müdahalenin ardından yoğun bakım servisinde müşahede altına alınmıştır.  Olayda zanlı olarak görülen iki şahıs aranmakta olup soruşturma devam etmektedir.”