Başaklar için harika bir gün, Kovaları zor bir akşam bekliyor! 20 Ekim 2021 Salı günlük burç yorumuKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

9 Aralık 2022 - 06:51

Başaklar için harika bir gün, Kovaları zor bir akşam bekliyor! 20 Ekim 2021 Salı günlük burç yorumu

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan) Bugün birtakım şeyler finansal açıdan uygun görünmüyor ve bununla ilgili yardım arayacağınız bir Çarşamba olacak …

Son Güncelleme :

20 Ekim 2021 - 10:35

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Bugün birtakım şeyler finansal açıdan uygun görünmüyor ve bununla ilgili yardım arayacağınız bir Çarşamba olacak. Sizi bu kahırdan kimin kurtaracağına şaşıracaksınız. Lakin, bunun maddi borçla ilgisi olmayan, daha duygusal ve tasa verici bir bedeli olacağını bilmelisiniz.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Birinin size eşlik etme yahut birinin size tavsiyede bulunma muhtaçlığı hissediyorsunuz. Kendinize olan inancınızla ilgili sıkıntı vakitten geçmeniz bu gereksinimi ortaya çıkarıyor. Her seferinde sırf bir adım atmaya çalışmalısınız. Böylelikle, kendinize yeteri kadar vakit verdiğiniz takdirde, her türlü zorluğun üstesinden tek başınıza gelebilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

Bu Çarşamba başınızı ağrıtacak kimi durumlarla karşılaşacaksınız. Her ne kadar olup bitenlerle epeyce ilgili olsanız da, yeniden de bir gezintinin tadını çıkarabilirsiniz. Bu, partnerinizin sizden kuşku etmesine ve sığ olduğunuzu düşünmesine neden olabilir. Aslında, sırf hayatınızda bir istikrar kurma uğraşı içerisindesiniz.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sezgilerinizi dinlemelisiniz. Size yakın olan birine, kestirim ettiğinizden daha fazla yardımınız dokunacak. Toplumsal aktiviteler için şahane olan bu Çarşamba, kendinizi bu aktivitelere fazla kaptırmamalısınız. Hislerinize çok uygun odaklanabilmeniz, kendi başınıza da biraz vakit geçirme gereksinimi doğuruyor.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu Çarşamba meslektaşlarınızla olduğundan daha fazla vakit geçirme eğilimindesiniz. Bu, kimi Aslanlar için onlarla bir yere gidecekleri manasına bile gelebilir. Sezgileriniz de olduğundan daha güzel görünüyor. Lakin, herkesten şüphelenmemelisiniz, zira bu ruh halinizi mahvedebilir.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

İşleriniz beklediğinizden çok daha kolay çözülecek. Lakin muhtemelen bu kolaylık, meskende olağandan daha fazla vakit geçireceğiniz için meskendeki problemlerle ilgili olacak. Tahminen de çocukları da planlarınıza dahil edeceksiniz. Bugün, birebir vakitte yaratıcı fikirler için de mükemmel bir gün. Bu yüzden kalıpların dışına çıkmaktan korkmamalısınız.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Tuhaf biriyle buluşacağınız bu Çarşamba, sizin için hayli garip olabilir. Bu tuhaf biri bir müşteri, yeni bir arkadaş yahut bir akraba olabilir. Bu yeni tanıdıktan bunalmış hissedeceksiniz ve olağan durumlarda olduğunun bilakis, ne yapacağınızla ilgili rastgele bir fikriniz yok.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu Çarşamba size daha fazla söz özgürlüğü tanınacak ve bunu diğerleriyle etkileşime geçmek ve konfor alanınızdan kurtulmaya çalışmak için kullanacaksınız. İş günü olmasına karşın, eğlenceli bir şeyler yapmak yahut daha evvel denemediğiniz bir şeyi denemek için bir bahtınız olabilir. Tahminen de her ikisinin birleştiği yeni bir şey deneyimleyeceksiniz.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün kendinizi tabir etme biçiminiz sizi sahiden makus bir yere sürükleyebilir. Her ne kadar meslektaşlarınızın yanında kendinizi rahat hissetseniz de, söylediklerinize dikkat etmeli ve sizi tehlikeye atacak kelamlar sarf etmemelisiniz. Zira bugün söyledikleriniz sizi daha sonra kestirim etmediğiniz bir anda rahatsız edebilir.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Kendinizi epey fazla güveniyorsunuz, lakin bu kendiniz için belirlediğiniz amaçlar doğrultusunda işinize yaramıyor. Bu Çarşamba, sadece tek bir şeye odaklanmalısınız ve işleri zorlaştırmamak ismine dikkatinizin dağılmasına müsaade vermemelisiniz. Kimi Oğlaklar maddi düşünce içine düşebilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Sizinle ilgisi olmayan detaylara bile çok fazla güç harcıyorsunuz. Bu yüzden günün sonunda yapmanız gereken şeyleri ertelemiş olursanız şaşırmayın. Birtakım Kovalar, yardım istemek bir yana, yanıldıklarını bile kabul edemeyecek kadar gururlu. Bu yüzden hayli güç bir akşam geçirecekler.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

Mesleğinize her zamankinden daha fazla odaklanarak her seferinde bir adım daha ilerliyorsunuz. Kimileri sizin epey rahat bir yer ayarladığınızı fakat tekrar de tatmin olmadığınızdan şikayetçi olabilir. Bunu hala düzeltme talihiniz var. Görünüşe nazaran, şayet bu Çarşamba bir problem çıkarsa, bunun kaynağı muhtemelen sizin huzursuzluğunuzdan kaynaklanacak.

Kıbrıs Haber