Beşiktaş'ta otelin 7. katından düşen bayan ağır yaralandı, odada bulunan erkek gözaltındaKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

4 Aralık 2022 - 09:19

Beşiktaş’ta otelin 7. katından düşen bayan ağır yaralandı, odada bulunan erkek gözaltında

İstanbul’da gece saatlerinde, Beşiktaş Ortaköy Yıldız Mahallesi Ortaköy Salhanesi Sokak üzerinde bulunan bir otelde iddialara göre, ismi …

Son Güncelleme :

03 Mart 2022 - 10:36

Beşiktaş’ta otelin 7. katından düşen bayan ağır yaralandı, odada bulunan erkek gözaltında

İstanbul’da gece saatlerinde, Beşiktaş Ortaköy Yıldız Mahallesi Ortaköy Salhanesi Sokak üzerinde bulunan bir otelde iddialara göre, ismi öğrenilemeyen bir kadın, kaldığı otelin 7’nci katından zemine düştü. Kadın düştüğü yerde ağır yaralandı.

Çevredeki vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan ağır yaralı kadın ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Odada bulunan erkeğin yüzünde iz bulundu

Olay sırasında kadının yanında bulunan ve yüzünde iz olduğu iddia edilen erkek, polis tarafından gözaltına alındı. Polis ekipleri bölgeye güvenlik şeridi çekerken olay yeri inceleme ekipleri de uzun süre otel ve çevresinde uzun süre inceleme gerçekleştirdi. Erkek ve kadının olay öncesinde otelin yanında bulunan bir restoranda tartıştıkları öğrenildi.

Polis olayla ilgili çalışma başlattı.

Kıbrıs Haber

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.