Boğa, İkizler, Yengeç ve Kova bu salıya dikkat! İşte 19 Ekim 2021 Salı günlük burç yorumuKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

8 Aralık 2022 - 06:29

Boğa, İkizler, Yengeç ve Kova bu salıya dikkat! İşte 19 Ekim 2021 Salı günlük burç yorumu

KOÇ (21 Mart-20 Nisan) Mevcut eğilim bu salı, özellikle profesyonel anlamda önünüzü açacak gibi duruyor. Bu, iş ortamındakileri veya …

Son Güncelleme :

19 Ekim 2021 - 11:17

KOÇ (21 Mart-20 Nisan)

Mevcut eğilim bu salı, özellikle profesyonel anlamda önünüzü açacak gibi duruyor. Bu, iş ortamındakileri veya üstlerinizi etkilemek için çok çalışmak zorunda kalmayacağınız anlamına geliyor. Organize etme konusunda harikasınız ve belki de farkında olmadan çok önemli bir kişiye yardım edeceksiniz.

BOĞA (21 Nisan-21 Mayıs)

Bu salı ne tür planlar yaptığınıza dikkat etmelisiniz. Çünkü resmin tamamına odaklanma konusunda bazı zorluklar çekiyorsunuz. Bazı ayrıntılara takılıyorsunuz ve bunlar ilerlemenizi engelleyecek. Öte yandan, aklınıza farklı bağlamlarda kullanabileceğiniz harika fikirler gelebilir.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

Gereğinden fazla konuşma eğiliminde olduğunuz için bugün sinirlerinizi kontrol altında tutmanız gerekebilir. Planınızı uygulamaya çalıştığınız bu salı günü, karşınıza çıkacak bütün engellerden veya kim olursa olsun kişilerden kurtulabilmek için onlara saldırmak zorunda hissedeceksiniz.

YENGEÇ (22 Haziran- 22 Temmuz)

Ortada bir kıvılcım var ve görünüşe göre bu salı, onu ateşlemeye yardımcı olacak. Ancak bunun sonuçlarını görmeli ve partnerinizden gelecek olası tepkilere dikkat etmelisiniz. Hiçbir şeyin sizi ayırmasına izin vermemelisiniz. Bu, düşündüğünüzden zor olacak çünkü bazı günlük işler sizi meşgul edecek ve oldukça gergin olacaksınız.

ASLAN (23 Temmuz-23 Ağustos)

Mevcut eğilim, son zamanlarda aranızın bozulduğu sevdiğiniz kişiyle olan bağlantınızda size önemli derecede yardımcı olabilir. Belki de bu soğumanın farkına bile varmamıştınız ve aslında anlamanız gereken tam da bu. Bir süre ayrı kalmıştınız ve şimdi de duygusal olarak yeniden bağlantı kurmak oldukça zor.

BAŞAK (24 Ağustos-22 Eylül)

İster gerçekten bir yere gitmek olsun, ister gelecekte bir kaçamak planlamak ya da onunla ilgili bir hayal olsun, bu salıyı olası bir seyahatle ilgili konulara ayıracaksınız. Bazı Başaklar için bu, kendi dünyalarından kaçma dürtüsü gibi gelebilir. Diğerleri hayatlarını sadece çalışarak harcamamayı düşünecek.

TERAZİ (23 Eylül-23 Ekim)

Bazı şaşırtıcı olayların başınıza geleceği bu salı günü, onları çözmekle geçecek. Bazı Teraziler şaşıracağı şeyden zevk alacak, diğerleri ise henüz kendilerine verilen bir avantajı geliştirmeyi denerken kendilerine gereksiz yere baskı yapacak.

AKREP (24 Ekim-22 Kasım)

Muhtemelen düzeltmeniz gereken bir şey olduğu için ilişkiniz bu salı gününün en önemli olayı olacak. Yanlış bir şey söylemiş veya yapmış olabilirsiniz. Bunu yaptığınız esnada bir tepkiyle karşılaşmadığınız için herhangi bir sorun olmadığını düşündünüz. Ancak, bugün bunu kanıtlamanın zamanı.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Eğitimle ilgili çabalarınızla geçecek olan bu salı günü, doğru yolda olup olmadığınızla ilgili bir karar vermeniz gerektiğini de fark edeceksiniz. Yakın bir akrabanızdan size gelen bir miktar para sizi motive edecek, bu duruma rağmen alışveriş yapmaktan çekinmiyorsunuz.

OĞLAK (22 Aralık-20 Ocak)

Her ne kadar enerji seviyeniz yüksek olsa da, iş pratik yapmaya ya da en azından spor yapmaya geldiğinde oldukça tembelsiniz. Büyük olasılıkla gününüzün çoğu yapmanız gereken şeyi yapmadığınızı hissederek, ancak parmağınızı bile hareket ettirmek istemeyerek geçecek.

KOVA (21 Ocak-18 Şubat)

İşlerin beklediğiniz gibi gitmediği bu salı günü, sizi oldukça fevri davranmaya itecek ve kırılgan yapacak. Ancak bu büyük bir sorun olmayacak. Çünkü bugününüz huzurlu geçecek ve ortalığı karıştırmadığınız sürece mutlu kalacaksınız. Partneriniz sizinle alışveriş yapmaya çıkmak isteyebilir ve bu biraz canınızı sıkabilir.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

Ne kadar çabalarsanız çabalayın, bu salı başkalarıyla beraber çalışmak zorunda kalacaksınız. Bu biraz başınızı ağrıtacak olsa bile, maddi anlamda bir şeyler kazanacağınızdan emin olun.

Kıbrıs Haber