Bu BSC Tabanlı Altcoin, Yüzde 1.000 Yaptı! İşte NedeniKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

9 Aralık 2022 - 06:42

Bu BSC Tabanlı Altcoin, Yüzde 1.000 Yaptı! İşte Nedeni

Piyasadaki altcoin projelerinin birçoklarının Ekim ayındaki fiyat hareketi hayli dikkat cazipti. Piyasa bedeli ile büyük coin’ler listelerde daha …

Bu BSC Tabanlı Altcoin, Yüzde 1.000 Yaptı! İşte Nedeni
Son Güncelleme :

19 Ekim 2021 - 15:14

Piyasadaki altcoin projelerinin birçoklarının Ekim ayındaki fiyat hareketi hayli dikkat cazipti. Piyasa bedeli ile büyük coin’ler listelerde daha yüksek düzeylere çıkmaya devam ettikçe, pek tanınan olmayan coin’ler tıpkı hareketi takip edip yükselmeye başladı. Bilhassa, Binance Smart Chain temelli bir altcoin, yüzde 1.000’in üzerinde yükseliş yaşadı.

Bu altcoin, ayın başından bu yana yüzde 1.000 yükseldi

“Uptober (Ekim ayındaki yükselişe atıfta bulunan bir terim)” ruhuna hakikaten bağlı olan bir kripto para para, Centric Swap olarak karşımıza çıkıyor. Bu altcoin, 1 Ekim’de yalnızca 0,0018 dolar kıymetindeydi. Fakat günlük en yüksek düzeyi 0,00142 dolar civarında. Özünde, CNS bu ayın başından bu yana yüzde 1.000’den fazla bedel kazandı.

CNS, Centric ağının on-ramp ve off-ramp’i olarak hizmet veren Binance Smart Chain tabanlı bir tokendır. Centric Network, kendi ismine, çift kripto para ünitesi ödeme ağıdır ve kriptoların toplu olarak benimsenmesinin önündeki en büyük mahzurlardan biri olan fiyat volatilitesini hafifletmeyi amaçlamaktadır.

CNS’teki yükselişi ne tetikledi?

Bir kripto uzmanı olan Lavina Daryanani’ye nazaran, gelişim faaliyetindeki artış, yeni iştirakler ve mutabakatlara ahenk üzere birkaç faktör, CNS’nin üstel artışını tetikledi. Bununla birlikte, benimsemedeki artışa da dikkat çekiliyor. Son birkaç hafta içinde protokol, Absolute World ve TTS (Tourvest Travel Services) üzere bir dizi şirketle temas kurmayı başardı. Müşteriler artık bir ödeme seçeneği olarak CNS’yi kullanabilir. Başka kayda bedel mutabakatlarından ikisi, merkezi olmayan cross-chain CroxSwap ve Londra merkezli ikram şirketi Goldgenie ile yapıldı.

Ek olarak, Temmuz ortasında Centric Swap, Tron ağından Binance Smart Chain’e geçti. Bu göç, yeniden erişim kapsamını genişletmesine yardımcı oldu. Ayrıyeten, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Binance’in kısa mühlet evvel kendi mahallî zincirinde daha geniş DeFi ekosistemini geliştirmek için 1 milyar doların üzerinde yatırım yapacağını açıkladığı belirtilmelidir. CNS artık BSC üzerinde çalıştığından, üstte bahsedilen yatırımdan faydalanabilecek bir pozisyondadır.

Gelecek neler gösteriyor?

Centric’in dördüncü çeyrek için büyük planları var. Şimdi çok fazla bir şey ortaya çıkmamış olsa da, protokol, topluluğa “büyük” ​​bir şeyin yolda olduğuna dair garanti verdi.  Ancak, üstte bahsedilen büyümeye karşın kripto para, evvelki ATH’sinden (tüm vakitlerin en yüksek seviyesi) bir epey uzakta. Daryanani’ye nazaran bu durum, coin’de büyüme için hala yer olduğunu gösteriyor.

Kıbrıs Haber

EN ÇOK KAZANANLAR

EN ÇOK KAYBEDENLER

EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

DÖVİZ KURU

BIST100
DOLAR
EURO
BITCOIN
ÇEYREK ALTIN
GRAM ALTIN