Bu Cuma tek bir burca iyi haber pek çok burca da önemli uyarılar varKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

3 Mart 2024 - 05:56

Bu Cuma tek bir burca iyi haber pek çok burca da önemli uyarılar var

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)GÖZLERİNİZ AÇIK VAZİYETTE DÜŞ GÖRÜYORSUNUZGözleriniz açıkken hayal kuracağınız bu Cuma, sizin için hayli cazip bir …

Son Güncelleme :

15 Ekim 2021 - 11:12

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)
GÖZLERİNİZ AÇIK VAZİYETTE DÜŞ GÖRÜYORSUNUZ

Gözleriniz açıkken hayal kuracağınız bu Cuma, sizin için hayli cazip bir gün olacaktır. İşleriniz ortasında boğulacak olmasanız da endişelenecek gereğince şey var ve bu yüzden gecikmemek ismine işinize vaktinde yetişmeniz gerekiyor.

Akşamın ilerleyen saatlerinde cümbüş ve gibisi şeyler için gereğince vaktiniz olacak.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)
GEÇMİŞTE YAPTIKLARINIZI DÜZELTMEKLE MEŞGULSÜNÜZ

Yanlış bir şey yaptığınız için geçmişte kendinize küstürdüğünüz biriyle aranızı düzelteceksiniz.

Her ne kadar kolay olmayacak olsa da, tüm sıkıntı ile alakalı uzun uzun düşünecek ve onu şaşırtacaksınız. Bunun dışında, yatırım yapmayı da düşünebilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)
UNUTMAYIN ISRAR GERİ TEPER

Her ne kadar partnerinizi çok keyif aldığınız birtakım aktivitelere dahil etmek isteseniz de, o sizinle birebir şeyi yapma konusunda epeyce isteksiz.

Onu ikna etmek için birçok aktiviteyi teklif edebilirsiniz. Hatta umursadıkları bir şeyi öne sürerek ona şantaj yapabilirsiniz. Lakin bu hiç beğenilen bir şey değil.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)
AĞIR BİR CUMA GEÇİRECEKSİNİZ

Bu Cuma finansal açıdan hayli ağır geçecek. Bu, güç bir periyottan geçtiğiniz için değil, bu hususta kimi tavsiyeler verdiğiniz için olacak.

Önemli ve yardımsever davranabilmek için sorumlu bir halde hareket etmeniz ve uygun bir tahlil için araştırma yapmanız gerekiyor. Hak ettiğiniz teşekkürü artık duymayacak olsanız da eninde sonunda size minnettar kalacaklardır.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
YARATICI GÜÇ SİZİ MUVAFFAKİYETE GÖTÜRECEK

Kendinizi sevdiklerinizden bile uzak tutma eğilimindesiniz. Aslında vaktinizi ve gücünüzü yaratıcı bir halde kullandığınız için bu tavrınız berbata işaret değil.

Yalnız olmak sizde yeni bir ilgi uyandıracak ve tahminen de bu Cuma gününde çok daha motive ve yapmanız gerekenler ile ilgili sorumlu hissedeceksiniz.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)
YÜZLEŞMELERE HAZIR OLUN

Bu Cuma birçok Başak’ın utangaç olduğu bir gün olacak. Bunun sebebi muhtemelen yeni bir durumla yüzleşmek ve onunla uğraşmak zorunda kalmanız. Bu durum kendinize olan inancınızın yetersiz olduğu anda sizi gafil avlıyor.

En güzeli olduğunu düşündüğünüz şeyi yapmalı ve etrafınızdakilerle ilgili bir beklenti içinde olmamalısınız. Bugün, beklediğinizden daha çabuk bitecek.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)
ZAYIF NOKTALARINIZI KEŞFEDECEKSİNİZ

Sıhhat ve kimi hislerinizle ilgili zayıf noktalarınızı keşfedeceğiniz bir Cuma günü sizi bekliyor.

Şimdiye kadar görmezden geldiğiniz birçok şey sizi rahatsız etmeye başlayacak. Size yakın birinin niyetinden kuşku duyacaksınız. Neyse ki kuşkularınız boşa çıkacak.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)
KENDİNİZE BİR TAKVİM YAPIN VE VAKTİNİZİ VERİMLİ KULLANIN

Gücünüzün birçoklarını ufak tefek şeylerle tüketiyorsunuz. Sizin için hudut bozucu olan bu eğilimin, sıradan kararlar almak için bile zihninizi tükettiğini anlamanız gerekiyor. Daha verimli olmaya çalışmalısınız.

Bu Cuma bir takvim yaparak işleri daha güzel bir sisteme sokmak ismine olağanüstü bir gün.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)
SORUMLU DAVRANMANIN VAKTİ GELDİ

Bu Cuma sizden geleceğe uzun ve önemli bir formda bakmanız ve daha sorumlu bir halde davranmanız istenecek.

Bunu sizden isteyecek kişi kendiniz olabilirsiniz yahut bu istek ailenizden birinin son vakitlerde size söylediği bir şeyle ilgili olabilir.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)
YETERLİ HABERLER VAR ENDİŞELENMEYİN

Finansal açıdan kimi âlâ haberler var ve uykularınızı kaçıran şey her neyse onun hakkında endişelenmenize gerek yok.

Mevcut eğilim size gerçek yere yönlendirecek ve geçmişteki gayretlerinizin meyvesini sonunda alacaksınız. Birtakım Oğlaklar borçlarından kurtulmayı bile başarabilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
KENDİNİZİ PAKA ÇIKARMANIZ GEREKECEK

Partneriniz sizden kuşku duyduğu yahut bir şeyden şad olmadığı için meskende birtakım tartışmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Her ne kadar en başta her şeyi inkar etseniz de, kendinizi paka çıkarmanız gerekecek.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)
DEĞİŞİK BİR GÜN BAŞLIYOR

Oburlarının çıkarlarını temsil etmek zorunda kalacağınız bu Cuma çok enteresan bir gün olacak. Elinizdeki şeyle ilgili az da olsa tecrübeye sahip olmanıza karşın, sizden bekleneni yapıp yapmadığınızla ilgili başınızda soru işaretleri var. Günün ilerleyen saatlerinde ailenizdeki birinden ufak bir yardım almanız gerekebilir.

Kıbrıs Haber