Bugün hangi burca iş teklifi göründü? İyi ve kötü haber kimlere düşerken kimler temkinli olmalı?Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

3 Mart 2024 - 00:16

Bugün hangi burca iş teklifi göründü? İyi ve kötü haber kimlere düşerken kimler temkinli olmalı?

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)BEKLEDİĞİNİZ MESAJ GÜN BİTMEDEN GELECEK İş yerinizdeki bir proje için oldukça heyecanlı görüyorsunuz, ancak …

Son Güncelleme :

08 Ekim 2021 - 11:13

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)
BEKLEDİĞİNİZ MESAJ GÜN BİTMEDEN GELECEK

İş yerinizdeki bir proje için oldukça heyecanlı görüyorsunuz, ancak etrafınızdakiler bu durumu oldukça gülünç buluyor. Bu yüzden bugün yalnız hissedebilirsiniz.

Günün ilerleyen saatlerinde bir süredir beklediğiniz bir mesaj sonunda tarafınıza ulaşabilir.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)
UZUN SÜRE UNUTAMAYACAĞINIZ BİR GÜN GEÇİRECEKSİNİZ

Oldukça romantik bir Cuma geçireceksiniz. Özellikle bazı Boğalar uzun süre unutamayacakları bir gün geçirecek.

Yine de en iyi tutum, beklentilerinizi düşük tutmak ve karşınıza çıkan her fırsatı değerlendirmektir. Ayrıca, geçmişte verdiğiniz bir kararın sonucu bugün yolunuza çıkabilir.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)
HERŞEYE BAHANE UYDURUYORSUNUZ

Bu Cuma her şey için bir bahane uyduruyorsunuz. Her ne kadar çok ilginç insanlarla tanışma fırsatınız olsa da, bu tutumunuz nedeniyle onlarla buluşmaya da bahane uyduracaksınız. Yeni fırsatlarla beraber hemen yola çıkanları yeni bir hedef bekliyor.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)
ÖNEMLİ BİR KARAR ALACAKSINIZ

Bu Cuma sizi titretecek ve sonuçlarından asla emin olamayacağınız önemli bir karar vermek zorunda kalacaksınız.

Her ne kadar böyle bir şeyin olmasını bekliyor olsanız da, nasıl tepki vereceğinizle ilgili kafanızda soru işaretleri var. Neyse ki, sizden daha deneyimli biri bu konuda size yardımcı olacak.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
HAYATINIZDA DEĞİŞİKLİK YAPACAKSINIZ

Hayat tarzınızda iyi veya kötü de olsa değişiklik yapmak, sizi tahmininizden daha fazla etkileyecek. Neyse ki, değişime karşı direncinizden ve genel olarak hayatınızın ilerleyişinden gayet memnunsunuz.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)
BAŞAKLARA GÜZEL HABERLER VAR

Sonunda sağlıkları ve vücutlarıyle ilgili harekete geçmeye karar veren Başaklar için güzel haberler var.

Bu Cuma spora başlamak için harika bir gün. Ayrıca, her ne kadar açık havada yapılan sporlara düşkün olmasanız da, en azından dışarıda olabildiğince fazla vakit geçirmeyi deneyebilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)
AYAKLARINIZ YERE BASACAK

Son zamanlarda, çok fazla hayal kurmak sizi hayatınızdaki önemli şeylerden uzaklaştırıyor. Bu yüzden partneriniz Cuma günü ayaklarınızın yere basmasını sağlayacak.

Bazı Teraziler başarının tadını çıkaracak, ancak önce işlerine dönmeleri gerekiyor.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)
BİRAZ GERGİN BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Bu Cuma için bazı planlarınız olabilir, ancak maalesef bunlardan vazgeçmeniz gerekebilir. Bu yüzden, bugün biraz gergin geçebilir.

Bunun asıl sebebi her şeyi kendinize göre yorumlayıp başkalarının açısından bakmamanızda yatıyor olabilir. Ayrıca, yakınlarınızın her an sizden yardım isteme ihtimalini bir risk olarak değerlendirip ona göre davranıyorsunuz.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)
SORU BOMBARDIMANINA HAZIR OLUN

Ruhsal olarak kötü durumda olmasanızda, bu Cuma dışarıdan sizi görenler duygusa ve sıkıntılı olduğunuzu düşünecekler.

Bu yüzden başkalarının sizin için endişelenmesine yol açacağını hatırlatmaya bile gerek yok, ancak her şeyin yolunda olduğunu açıklamak sizin için zorlu olacaktır. Belki de ailenizden biri bu yüzden sizi soru bombardımanına tutacak.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)
İŞ TEKLİFİ GELEBİLİR

Bu Cuma karşınıza bir iş teklifi gelebilir, ancak bu işin sizin için uygun olmadığından eminsiniz. Bazı Oğlaklar bir tür sponsorluk alabilir ve böylece yapmak istedikleri birçok şeyi, en azından bir kısımını yapmaya başlayabilirler. Sosyal hayatınızda da bazı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
İNSANLARA KULAK VERMELİSİNİZ

Mevcut eğilim kendi kendinizi kısıtlamayı, birçok şeyi kendinize saklamayı ve kendinizi kapatmayı tercih edeceğinizi gösteriyor.

Belki de bu, etrafınızdakilerin size nasıl tepki vereceğinden korktuğunuz için oluyor. Eğer bu yaptığınız birin lafı yüzünden oluyorsa, şunu bilin ki ondan duyduğunuz yalnızca bir örnektir. Açılmalı ve diğerlerine de kulak vermelisiniz.

zümler getirecekler.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)
BUGÜN YARARLI ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİZ İŞE YARAYACAK

Bu Cuma, ister evde olsun ister işte, bilimle ilgili herhangi bir aktivite yapacağınıza işaret ediyor.

Bazı Balıklar arkadaşlarının ne yaptığıyla çok ilgilenecek ve çok kısa süre içinde arkadaşlarının bile farkında olmadığı sorunlara çok yararlı çö

Kıbrıs Haber