Bugün koç, ikizler, yaya iyi, boğa ve akrebe kötü haber var. Yengeç, aslan, başak, terazi, oğlaklara ise...Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

30 Mart 2023 - 14:20

Bugün koç, ikizler, yaya iyi, boğa ve akrebe kötü haber var. Yengeç, aslan, başak, terazi, oğlaklara ise…

Uyum sağlamakta zorlanan koçlar için zor boğa çiftleri için harika ikizler için ise fazla efor sarfedecekleri bir gün olacak. Yengeçlerin …

Son Güncelleme :

20 Eylül 2021 - 9:12

Uyum sağlamakta zorlanan koçlar için zor boğa çiftleri için harika ikizler için ise fazla efor sarfedecekleri bir gün olacak. Yengeçlerin çevresindeki insanları planlarına dahil etmesi gerekiyor.

Aslanların işaretleri iyi takip etmesinde fayda var. Sinsi bir şekilde çevrenizdekilerin duygularını avlamaktan vazgeçmelisiniz. Başarılı olmak isteyen terazilerin iletişim kurmaktan başka çaresi yok. Akrepler kötü deneyimlerinden ders çıkaracakları bir iş gününe başlıyor.

Yayların gelen iyi haberler ile motive olması oğlakların da dinlenmesi, kovaların ise sözlerden çok davranışlara güvenerek yollarını çizmesi gerekiyor. Ruh hallerini korumak isteyen balıkların kötü düşüncelerden uzaklaşmasında fayda var.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

UYUM SAĞLAMAKTA ZORLANAN KOÇLARI ZOR BİR GÜN BEKLİYOR

İş yerinizde aldığınız bazı kararlar konusunda oldukça eminsiniz. Ancak, kararlarınızın meyvesini yemeyi hayal etmeden önce onları tekrar gözden geçirmelisiniz. Belki de bir aksaklığı düzeltmeniz gerekir.

Bugün, ilerledikleri yolda sıkışıp kalmış ve uyum sağlamaya istekli olmayan tüm Koçlar için zorlu olacak.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

BOĞA ÇİFTLERİ İÇİN HARİKA BİR GÜN OLACAK

Bu Pazartesi her bir çift için, özellikle işleri farklı bir düzeye taşımayı amaçlayan romantik çabalar için harika bir gün.

Görünen o ki, sizden birçok şey yapmanız isteniyor. En başlarda bu yüksek talep sizi korkutabilir, ancak, er ya da geç, korkacak bir şey olmadığını anlayacaksınız.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

BUGÜN FAZLA EFOR SARF EDECEKSİNİZ

İkizler burcu birçok kişi için işler umutlu görünüyor. Ancak, tüm enerjinizi doğru yere kanalize etmiyorsunuz. Bu yüzden yapmanız gerekenden daha fazla efor sarf etmek zorunda kalacaksınız.

Dürüst bir partneriniz olduğu için şanslısınız, ancak hala onu dinlemeye istekli değilsiniz.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

ÇEVRENİZDEKİLERİ PLANLARINIZA DAHİL EDİN

Planlarınız konusunda oldukça esneksiniz. Aynı şey vücudunuz için de geçerli. Bu yüzden, bugün fiziksel aktivite yapmak harika bir plan olabilir.

Çevrenizdekileri de bu planınıza dahil ederseniz sizin için daha iyi olacaktır. Bazı Yengeçler eski arkadaşlarıyla bağlantı kuracak ve belki de onlarla bazı geziler düzenleyecek, böylece ilişkileri yeniden canlandıracak.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İŞARETLEİ İYİ TAKİP ETMELİSİNİZ

Bugün için daha fazla zaman kaybetmeyi göze alamayacağınız ve ulaşmanız gereken hedeflere odağınızın kaybolmaması gerektiği konusunda uyarılmalısınız.

Bazı Aslanlar buna dair işaretleri görecek ve işlerine taş koyan her neyse ondan vazgeçeceklerdir. Ancak, diğerleri bu işaretleri görmezden gelecek. Sonunda, bununla başa çıkmak zorunda kalacaksınız. Bu yüzden işaretleri iyi takip etmelisiniz.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

SİNSİ BİR ŞEKİLDE ÇEVRENİZDEKİLERİN DUYGULARINI AVLAYACAKSINIZ

Her ne kadar asıl hedefinize çok uzak olsanız da, oraya giden yolda önemli bir eşiğe varmak üzeresiniz.

Bazı Başaklar, başkalarının istediklerini yapmadan önce direnebildikleri kadar direnirler ve yalnızca buna odaklanırlar. Bu yaptıkları bir manipülasyondan fazlasıdır. Çünkü, gayet sinsi bir şekilde insanların duygularını avlarlar.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

UNUTMAYIN BAŞARI İÇİN İLETİŞİM ŞART

Planlarınız, eşinizin planlarıyla çatışabilir. Bunu fark etsen de etmesen de, kendi planını uygulamak zorundasın.

Bu Pazartesi, hayatınızda biraz daha sağlıklı iletişimin size beklediğimizden daha fazla yardımcı olacağı gerçeğini ve iletişimden kaçınmamanız gerektiğini öğretecek.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

KÖTÜ DENEYİMDEN İYİ DERS ÇIKARACAKSINIZ

Kafanızın karışıklığı bugün için yaptığınız planlarınızı gerçekleştirememenize neden olacak.

Ancak, bu o kadar da kötü bir deneyim olmayacak. Özellikle yanlış anlaşılmalarla uğraştığınız için bunu fark etmeyebilirsiniz bile. Yine de bununla başa çıkarken faydalı bir deneyim elde etmiş olacaksınız.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

İYİ HABERLER SİZİ MOTİVE ETMELİ

Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızdan bazı iyi haberler alıyorsunuz. Başlangıçta onlarla vakit geçirme konusunda önceliklerinizle çatışsanız da, bunu kolayca aşabileceksiniz.

Aldığınız haberler iyi. Başlangıçtaki stresin etkisiyle bahaneler üretip onlardan uzak durmamalısınız.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

DİNLENMEYE İHTİYACINIZ OLABİLİR

Bugün oldukça yorgun görünüyorsunuz. Ancak bu, vücudunuzun bu eğilimini aşamayacağınız anlamına gelmiyor.

Gayet odaklanmış durumdasınız ve böyle kalmayı planlıyorsunuz. Bazı Oğlakların dinlenmeye ihtiyacı olabilir. Ancak, her şeyi düzen içinde görene kadar böyle bir molaya asla çıkmazlar.

Eğer sizi enerji konusunda kendinize getirecekse bir süre konfor alanına bağlı kalmak iyi bir fikir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

SÖZDEN ÇOK DAVRANIŞLARA GÜVENMELİSİNİZ
Bugün, özellikle arkadaşlarınız söz konusu olduğunda, söylenenlerden çok yapılanlara güvenmelisiniz. Yakın biri tarafından ihanete uğramanız şaşırtıcı olmayacaktır. Her ne kadar olay çıkarmaktan kaçınsanız da, karışıklık çıkacaktır.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

RUH HALİNİZİ BOZACAK DÜŞÜNCELERİNİZDEN UZAKLAŞIN

Bugün boyunca tamamen rahatlamış görünüyorsunuz. Kafa yormanız gereken birçok şey olmasına rağmen ruh halinizi mahvedecek düşüncelerden kurtulmayı tercih ediyorsunuz.

Kıbrıs Haber

Gönyeli Belediyesi
Gönyeli Belediyesi