Bugün koçlara şans gülerken terazileri bol paralı bir gün bekliyor! Ya diğer burçlara neler düştü?Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

6 Ekim 2022 - 21:54

Bugün koçlara şans gülerken terazileri bol paralı bir gün bekliyor! Ya diğer burçlara neler düştü?

İşte 2 Ekim cumartesi günü koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları …

Son Güncelleme :

02 Ekim 2021 - 12:37

İşte 2 Ekim cumartesi günü koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)
ŞANS YÜZÜNÜZE GÜLECEK

Bu Cumartesi sizin için oldukça şanslı bir gün olacak ve birçok şey karşınıza tam ihtiyacınız olduğu anda çıkacak.

Bu meyveleri tamamen şanstan değil, aynı zamanda bugün için birçok şey planlamanız ve iyice hazırlanmanız sayesinde topluyorsunuz. Bu Cumartesi diğer günleriniz için de bir örnek olmalı.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)
NE KADAR DERİNE İNERSENİZ O KADAR TADINIZ KAÇACAK

Aşk hayatınız bu Cumartesi için kırılgan bir mesele olacak ve ne kadar derine inerseniz, o kadar tatsız sonuçla karşılaşacaksınız.

Belki de fazla karamsarsın ve bu sorunun çözümünü başka bir zaman düşünmen gerekiyor. Partneriniz, sizin geçmişinizle ilgili oldukça anlayışlı görünüyor.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)
ÇEVRENİZDEKİLERE İYİLİK YAPACAKSINIZ

Bu Cumartesi, çevrenizdekiler için birçok iyilik yapacağınız bir gün olabilir. Ancak, öncelikle hayatınıza az da olsa disiplin getirerek bu konuya odaklanmanız gerekiyor.

Bazı İkizler burcu insanlar, bencillikleri nedeniyle gerçek değişim fırsatlarını kaybediyorlar. Öğleden sonra daha uysal ve başkalarını dinlemeye açık olacaksınız.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)
SİZDE NE İSTEDİĞİNİZİ BİLMİYORSUBUZ

Bugün kaprisinizden geçilmeyecek ve kimse aslında ne istediğinizi anlayamayacak. Aslına bakarsak, siz de ne istediğinizi anlamayacaksınız. Bu muhtemelen, iş yerinde yaşadığınız stresi üzerinizden atmaya çalıştığınız için oluyor.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
ZORAKİ BİR AİLE TOPLANTISINA KATILACAKSINIZ

Aslında katılmaktan pek de memnun olmayacağınız bir aile toplantısı gibi bir şeye katılmanız gerekiyor. Her ne kadar bazı hoş olmayan unsurlar olsa da, orada kesinlikle bazı ilginç ilişkiler kurabilirsiniz.

Bunun kişisel yaşamınızda size kazandıracağı şeyleri asla bilemezsiniz, o yüzden devam edin.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

BUGÜN YAPTIKLARINIZIN MEYVASINI GELECEK GÜNLERDE ALACAKSINIZ

Özellikle partnerinizle olan iletişiminiz açısından bu Cumartesi çok önemli ve öyle görünüyor ki, şimdiki çabalarınız sonrası için işlerinizi kolaylaştıracak.

Bazı Başaklar, bir kısım işlerini evden yapmak isteyecek, ancak bu evdeki geçerli kurallara aykırı olacak. Bu nedenle yaptıkları işi gizleme veya tamamen bırakmak zorunda kalacaklar.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)
BUGÜN PARASAL ANLAMDA BEREKETLİ BİR GÜN BAŞLIYOR

Finansal olarak olumlu bir gün geçirecek ve bugün mali anlamda herhangi bir sıkıntıya düşmeyeceksiniz.

Bazı Teraziler maaşlarını alırken, diğerleri ekstra iş alacak. Hafta sonu olmasına rağmen üretken olmanız ve ileriye bakmanız sizin için daha iyi olabilir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)
EGONUZ TAVAN YAPMIŞ DURUMDA

Bu Cumartesi egonuz tavan yapmış halde. Bu, belki de planlarınızdan birinin arzu edildiği gibi ilerlememesi nedeniyle oluyor.

Bugün yapmanız gerekenle ilgili anahtar kelimeler: Ekip çalışması. Bu yüzden size teklif edilmesi durumunda insanların yardımını reddetmeyin. Olumlu tercihinizi sizin de yararınıza olacaktır.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)
HAFIZANIZ TESTE TABİ TUTULACAK

Uzun zaman önce bir şeyi hatırlamanızı sağlayacak olan bu Cumartesi, hafızanızı teste tabi tutacak.

Hatırladıkları şeye bağlı olarak bazı Yaylar melankolik olacaktır. Bazıları da pek gurur duymadıkları bir şeyi hatırladıkları için kendilerini kötü hissedebilir.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)
İŞ ANLAMINDA VERİMLİ BİR CUMARTESİ BAŞLIYOR

Tamamen hedeflerinize odaklandığınız ve dikkatinizin dağılmasına izin vermediğiniz için oldukça verimli bir Cumartesi geçireceksiniz. Etrafınızdakiler, onlara ne kadar harika bir örnek olduğunuzu bile söyleyebilir.

Bugün işiniz konusunda ciddi olmak birkaç gün içinde harika sonuçlar getirecek. Bu yüzden devam edin.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAYACAKSINIZ

Bir arkadaşınızdan bir şey yapmasını bekliyorsunuz, ancak gerçekleşmediğinde oldukça hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

Ancak başka bir şey sizi olumlu anlamda şaşırtacak. Bu sayede günün sonunda gayet dengeli bir ruh haliniz olacak. Diğer yandan, maalesef sağlık durumunuzdan pek memnun değilsiniz.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)
ÖNEMLİ BİR SEÇİM YAPACAKSINIZ

Mevcut eğilim, hayatınızı kökünden etkileyecek önemli bir seçim konusunda bir karar vermeye itiyor.

Bir süredir alternatifler üzerinde kafa yoruyor olabilirsiniz. Belki de yeni ve harika bir fırsat karşınıza çıkacak. Her halükarda, bir şekilde karar vermeye zorlanıyorsunuz ve bu aslında size çok yardımcı oluyor.

Kıbrıs Haber