Bugün yengeç ve ikizler için harika sürprizler koçlara ise özel uyarı var. İşte burç yorumlarıKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

3 Mart 2024 - 00:38

Bugün yengeç ve ikizler için harika sürprizler koçlara ise özel uyarı var. İşte burç yorumları

Sevgili koçlar salı gününü tartışmalar ile geçireceksiniz sinirlerinize hakim olun. Boğaları güzel bir yemek bekliyor. İkizler ev yengeçleri …

Son Güncelleme :

21 Eylül 2021 - 10:59

Sevgili koçlar salı gününü tartışmalar ile geçireceksiniz sinirlerinize hakim olun. Boğaları güzel bir yemek bekliyor. İkizler ev yengeçleri harika bir gün beklerken aslanlar ise bugün odaklanmakta zorlanacaklar.

Sevgili başaklar unutmayın ki ne kadar yatırım yaparsanız o kadar kazanırsınız. Teraziler yenilik dalgasına hazırlıklı mısınız? Kendini düşünmek iyidir ama akreplerin davranışlarına bir az dikkat etmesinde yayların da ağzından çıkana dikkat etmesinde fayda var.

Oğlakların şansı bugün bol olurken balıklar da eski projeleri için yeni girişimler içine girecek. Kovaların bugün kendisini fazla eleştirmesine gerek yok.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

SALI GÜNÜNÜ TARTIŞMALARLA GEÇİRECEKSİNİZ

Bugün, ilişkilerinizde bazı zorlu tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bununla nasıl başa çıkacağınız gününüzün geri kalanının nasıl geçeceğini belirleyecek.

Görünüşe göre, geçmişteki bazı davranışlarınız yüzünden köşeye sıkıştırılmış durumdasınız ve bundan nasıl kurtulacağınızı da bilmiyorsunuz.

Bazı Koçlar, mümkün olduğunca bu tartışmalardan kaçınmaya çalışacaktır, ancak bu asla bir çözüm olmayacak.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

YEMEĞE ÇIKMAYA HAZIRLANIN

Çevrenizde olup bitenlere ne kadar enerji harcadığınız gününüzün nasıl geçeceğini de belirleyecek. Belli ki, işinizde önemli bir rol oynayan biriyle ilişkinize çok daha fazla enerji kanalize etmeniz gerekiyor. Öğle yemeğine veya benzeri bir aktiviteye davet ederek onlara karşı nazik olmalısınız.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

HARİKA BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Bu Salı partnerinizle daha kaliteli zaman geçirmeniz için mükemmel bir gün olacak. O da sizin kadar rahat görünüyor ve iletişiminiz kusursuz olacak.

Mümkün olduğunca keyfini çıkarın ve hatta ciddi meseleleri açmak da iyi bir fikir olabilir. Bugün, aynı zamanda duygular ve gelecek planlarınızla ilgili konuşmak için harika.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

İŞ YERİNDE EĞLENCELİ BİR GÜN GEÇİRECEKSİNİZ

Bugün iş yerinizde evde olduğundan çok daha fazla eğleneceksiniz.

Dikkat etmeniz gereken şey, dedikodu veya herhangi bir şakaya fazla karışmamak olacaktır, çünkü bu girişimlerin sonu iyi bitmeyebilir. Bu Salı bazı etkinliklerde hızlı ilerlemeniz adına size fırsatlar sunuyor.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

ODAKLANMA ZORLUĞU YAŞIYORSUNUZU

Her ne kadar bugün odaklanma açısından harika olsa da, bu ilgiye layık bir şey bulmakta zorlanıyorsunuz.

Geçmişte olan bitenlere çok fazla odaklanıyor olabilirsiniz. Ancak, şu andan itibaren ne yapabileceğiniz konusunda düşünürken eskilerin zihninizde dolaşmasına izin vermemelisiniz. Aksi halde kendinizi bir çıkmaz sokakta bulabilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

NE KADAR YATIRIM O KADAR KAZANÇ UNUTMAYIN

Başarmak istediğiniz şey ve ona harcadığınız zaman miktarı gününüzün ne kadar verimli olacağını belirleyecek.

Yüklü yatırımlar yapmaya hevesli değilsiniz ama beklentileriniz çok yüksek. Ailenizden biri yatırımların ancak büyüklüğü kadar getiri getirebileceğini size hatırlatmazsa, hayal edemeyeceğiniz kadar uzun süre bu tutumunuza devam edeceksiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

YENİLİK DALGASINA HAZIR OLUN

Hayatınızda bir yenilik dalgası görünüyor. Ancak, bu yenilik halihazırda üzerinde çalıştığınız veya zaman harcadığınız size sunulan, önünüze getirilen şeyler üzerinden olmayabilir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

TUTUMUNUZA DİKKAT EDİN

Bu Salı korkunç bir materyalist tutumunuz var ve bugün yaşadığınız birçok şey bununla ilgili olacak. Bir ilişkiye karşı sert tavır alıyor olabilirsiniz. Çünkü bundan çıkar elde etme niyetindesiniz.

Sizi gerçekten ilgilendiren bir şey söz konusu olduğundan çok daha fazla aktif oluyorsunuz.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

AĞZINIZDAN ÇIKAN HER ŞEY DÖNÜP DOLAŞIP SİZİN BAŞINIZI AĞRITACAK

Bugün söyleyeceğiniz her söz adresini şaşıracak, gerçek niyetinizin ne olduğu anlaşılmayacak bile. Bu yüzden manipüle edilmekten veya yalan söylemekten sakının, çünkü bunlar sonunda sizin başınızı ağrıtacak.

Çok daha gerçekçi olmalısınız, bazı şeylerin hayat bulmayacağını artık kabullenmelisiniz.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

ŞANSINIZIN BOL OLDUĞU BİR GÜN YAŞAYACAKSINIZ

Bu Salı herhangi bir sınav veya mülakat benzeri şeye giren Oğlaklar için şanslı bir gün. Eğitimdeki azminiz devam ediyor ve muhtemelen her şey planladığınız gibi gerçekleşecek.

İletişim ve bu tür konulara çok fazla vurgu yapmalısınız, çünkü muhtemelen en iyi izlenimi bu konular yaratacaktır.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

KENDİNİZİ FAZLA ELEŞTİRMENİZE GEREK YOK

Bugün arkadaşlarınızdan birinin size söyleyeceği şey, üzerinizde beklenenden daha fazla etki yapacak. Bu, onlara kendinizi kanıtlamaya çalıştığınız için de olabilir.

Anlık olarak fazla etkileniyorsunuz ve kendinizi çok fazla eleştiriyorsunuz. Kendinizi farklı bir durumla ön plana çıkarabilir, böylece daha iyi hissedebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

ESKİ PROJE İÇİN YENİ GİRİŞİMLER İÇİNDE OLACAKSINIZ

Dikkatiniz eskiden uğraştığınız bir şeye yönelmiş durumda. Görünüşe göre eski bir projenizi hayata geçirmek için yeni bir girişimde bulunmak üzeresiniz.

Bu bir tutku veya ciddi bir şey de olabilir. Her halükarda bu, yeni planlarınızın ertelendiği anlamına geliyor. Ancak, bugün yine de bunun için zaman bulmaya çalışıyorsunuz. Ailenizden biri bu sebeple akıl sağlığınızdan şüphe edebilir.

Kıbrıs Haber