Bugün yıldızlar lehinize mi aleyhinize mi sıralandı? İşte 12 Eylül burç yorumlarıKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

30 Mart 2023 - 18:55

Bugün yıldızlar lehinize mi aleyhinize mi sıralandı? İşte 12 Eylül burç yorumları

Sevgili koçlar ve ikizler için bugün alışveriş günüyken, boğalar için ise zor geçecek bir bir pazar olacak. Yengeçlerin ise tecrübeli …

Son Güncelleme :

12 Eylül 2021 - 10:13

Sevgili koçlar ve ikizler için bugün alışveriş günüyken, boğalar için ise zor geçecek bir bir pazar olacak. Yengeçlerin ise tecrübeli birilerinin aklına ihtiyacı var. Aslanların geri adım atmasında, risklere yelken açmaya hazırlanan başakların daha temkinli olmasında fayda var.

Terazilerin olaylara katılmaktan ise uzaktan seyredeceği, akrepler için biraz kızacakları ama ipleri koparamayacakları bir gün yaşanacak. Tüm dikkatler yayların üzerinde olurken oğlaklar da kendilerini ev işlerine adayacaklar. Kovaların planlarını gerçekleştirmek için biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu bilmesi gerekiyor. Balıklar ise bugün ailesi ile mutlu olacak.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

BUGÜN ALIŞVERİŞ GÜNÜ

Bugün en önemli aktiviteniz alışveriş olacak. Belki de alışveriş yaparak rahatlamaya ihtiyacınız var.

Bazı Koçlar her şeyi gayet pratik bir şekilde halledebilir. Evin günlük işini muhtemelen başka bir zamana erteleyeceksiniz.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

ZOR SEÇİMLER SİZİ BEKLİYOR

Bugün bulacağınız fikirlerin çoğu tartışmaya yol açacak. Bazı durumlarda insanların sizinle oyun oynadığını zannedeceksiniz.

Bazı Boğalar için önemli gelir kapıları açılabilir, ancak onları korumak için bazı zor seçimler yapmak mecburiyetinde kalabilirler.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

EVİNİZ İÇİN ALIŞVERİŞE ÇIKACAKSINIZ

Bugün, özellikle ev için satın aldığınız şeyler söz konusu olduğunda, paranızı nasıl harcadığınız öne çıkacak.

Kendinizi biraz şımartıyorsunuz ve bundan pişman olabilirsiniz. Bazı İkizler burcu kişilerin peşinden gitmeye çalıştığı özel ilgileri var. Ancak, onların partnerleri veya onlara yakın biri, ilgilerini takip etmelerine engel olabilir.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

DENEYİMLİ İNSANLARA KULAK VERİN

Pek çok şey planlıyorsunuz ama bunları yapacak zamanınız ve enerjiniz yok. Aynı zamanda, yeterince motive de değilsiniz.

Acele etmenin o kadar da iyi olmadığını hatırlamanız gerekiyor. Bazı Yengeçlerin etrafında neler olup bittiğiyle ilgili kafası karışabilir. Daha yaşlı veya daha deneyimli birinin yardımına ihtiyaç duyabilirler.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

YAPTIĞINIZ DÜZENLEMELERİ DEĞİŞTİRMENİZ GEREKİYOR

Daha önceki işlerinizin bazı detaylarına tekrar bakmanız, yaptığınız bir düzenlemeyi değiştirmeniz gerekebilir.

Aslanların ailesinde işler gayet iyi giderken, günün geri kalanında son günlerde deneyimlediğiniz yaratıcılıktan yararlanmalısınız.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

RİSKLİ BİR BAŞLANGIÇ YAPABİLİRSİNİZ

Görünüşe göre, uygun şekilde kullanmadığınız birçok maddi kaynağınız var. Ekstra bir iş veya herhangi bir aktivite yapmak için de motive görünmüyorsunuz.

Bu Pazar, çok üretken olmayan bazı şeylere dahil olma riski taşıyorsunuz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

KATILMAKTANSA UZAKTAN SEYRETMEYİ TERCİH EDİYORSUNUZ

Her ne kadar etrafınızda olup bitenlerle alakadar olsanız da onlara katılma konusunda oldukça tembelsiniz. Bir şeyler yapmaktansa herkesi takip etmeyi, yalnızca yorum yapmayı tercih ediyorsunuz.

Bugün, ayrıca, meditasyon ve özellikle uzun vadede duygularınızı daha uyumlu olmanızı sağlayacak her türlü aktivite için harika bir gün.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

BİRAZ KIZACAKSINIZ

Geçmişten bazı konular dikkatinizi çekecek ve bunlara nasıl tepki vereceğinizi görmek oldukça ilginç olabilir.

Motivasyonlarınız sorgulanıyor ve belki de bir yakınınız geçmiş olaylara dayanarak sizinle ilgili bazı sonuçlar çıkarmaya çalışıyor. Ancak bu, sizi biraz kızdırabilir.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

TÜM DİKKATLER ÜZERİNİZDE

Bu Pazar yapacağınız basit aktivitelerden çok memnunsunuz. Bu tavrınız tam olarak rahatlamanıza yardımcı olacak.

Bazı Yaylar, kendi lehlerine olan bazı durumlarla iyi niyetle başa çıkabilir. Üzerinizd çekilen tüm dikkatin tadını çıkarın, ancak başkalarına karşı da düşünceli kalmalısınız.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

TÜM GÜN EV İŞLERİNE ODAKLANACAKSINIZ

Görünüşe göre bugün evdeki işleriniz bütün gününüzü tüketecek. Sizinle alakası olmayan bir şeyle uğraşmanız gerekebilir, bu nedenle oldukça rahatsız olabilirsiniz.

Bazı Oğlaklar, her felaket önlenebilirmiş gibi hissedebilir, ancak bu tutumları onların hayal kırıklığı olacak.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

PLANLARINIZI GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN BİRAZ DAHA ZAMANA İHTİYACINIZ VAR

Yapmaya çalıştığınız şeyle bir çeşit yön değiştirmeye çalışıyorsunuz, ancak yeterince odaklanmıyorsunuz.

Planlarınız, genel olarak hayatınızda olup bitenler için biraz fazla büyük. Belki biraz daha cesarete ihtiyacınız var. Ama aynı zamanda biraz daha zaman ayırarak her şeyi düşünmeniz gerekiyor.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

AİLENİZ İLE ZAMAN GEÇİRECEKSİNİZ

Mizacınız sizi birçok denemeye zorluyor gibi. Ancak yeni şeyler denemekten çok mutlusunuz. Bugün sevdiklerinizle, belki de ailenizle birlikte geçirmek için harika bir zaman.

Sizden tavsiye istenebilir ve belki de işleri biraz fazla ciddiye alacaksanız. Ancak, bu tutumunuz o kişiyi sizden uzaklaştırabilir.

Kıbrıs Haber

Gönyeli Belediyesi
Gönyeli Belediyesi