Bugün yıldızlardan birçok burca kötü haber düşerken sadece 2 burca iyi haber varKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

2 Mart 2024 - 23:33

Bugün yıldızlardan birçok burca kötü haber düşerken sadece 2 burca iyi haber var

Koçlar için hem evde hem de işte karmaşık bir gün başladı. Boğalar ne kadar haklı olsalarda kırıcı sözlerden kaçınmalı. İkizler de …

Son Güncelleme :

30 Eylül 2021 - 10:32

Koçlar için hem evde hem de işte karmaşık bir gün başladı. Boğalar ne kadar haklı olsalarda kırıcı sözlerden kaçınmalı. İkizler de karşılarına çıkan seyahat fırsatını kaçırmamalı. Zor başlayan günün sonunda yengeçler hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacaklar. Aslanların yaşanma olasılığı yüksek olan iletişim sıkıntılarına karşı dikkatli olmasında fayda var. Israrcı olmak başaklar için hiç de kötü bir şey değil.

Teraziler küçük kazalara yol açabilir. Akreplerin her şeye ara vererek bir kenara çekilip tüm olup bitenlere uzaktan bakmasında fayda var. Yaylara tavsiyemiz sağlıklarına dikkat etsinler yoksa öteledikleriniz ilerde başınıza iş açacak. Sevgili oğlaklar tüm uğraşlarınızın meyvasını toplamaya hazır mısınız?

Kovaların radikal kararlar almaktan uzak durmasında balıkların da erkenden kalkarak işe koyulmalarında fayda var. İşte Eylül ayının son gününde burçlarınızın sizlere fısıldadığı tüyolar…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)
OLDUKÇA KARMAŞIK BİR GÜNE UYANDINIZ

Bu Perşembe, evde hassas bir meseleyle uğraşmanız gerektiğinden ve aynı zamanda iş yerinde yoğun olduğunuzdan, oldukça karmaşık bir gün olacak.

Programınızda bazı değişikliklere gitme şansınız olabilir, ancak bu sabah erkenden kalkıp bazı fikirler edinmeniz gerekecek. Bunu yapma konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)
NE KADAR HAKLI OLSANIZ DA KIRICI OLMAKTAN VAZ GEÇİN

Bir aile meseleniz var ve bu konuda epey çaba harcıyorsunuz. Ancak, öyle görünüyor ki diğerleri bu konuda sizin kadar bağlılık göstermiyor.

En başta bunu fark edemeyecek kadar hevesli olsanız da, günün ilerleyen saatlerinde bunu anlayacak ve durum canınızı sıkmaya başlayacaktır. Bu sebeple bazı kırıcı sözler dudaklarınızdan dökülebilir ama sonunda hepsi unutulacaktır.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)
SEYAHAT FIRSATINI DEĞERLENDİRİN

Bu Perşembe günü bir takıntınız açığa çıkacak ve bu nedenle bazılarını şaşırtabilir, onları endişelendirebilirsiniz.

İkizler burcu sakinlerinden bazıları, bu tür durumlardan nasıl kurtulabileceklerine dair ayrıntılı planlar yapacaktır. Diğerleri de başına gelenlere katlanacak. Ayrıca, seyahat fırsatlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)
HAYALİNİ KURDUĞUNUZ ŞEYİ BAŞARACAKSINIZ

Mevcut eğilim, sizi olduğunuzdan daha yaratıcı olmanızı sağlayabilir. Ayrıca, dikkatiniz başkalarının yaratıcılıklarına yönelecek.

Artık çok daha hassassınız ve bu üretkenliğinizi olumlu etkiliyor. Aynı zamanda, birazcık daha özgüven sayesinde, geçmişte hayalini kurduğunuz bir şeyi başaracaksınız.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İLETİŞİM SIKINTISI YAŞAYABİLİRSİNİZ AMAN BİRAZ DAHA DİKKAT

Bugün iletişimde bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, elektronik postalarınız veya diğer mesajlarınız istedğiniz yere ulaşmazsa şaşırmayın.

İletişim sıkıntısı yalnızca teknoloji problemi olarak ortaya çıkmayabilir. Bu yüzden karşı tarafa iletmek istediğiniz bilgilere de dikkat etmelisiniz.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)
ISRARCI OLMAK O KADAR KÖTÜ BİR FİKİR OLMAYABİLİR

Bugün öyle ısrarcı olacaksınız ki, her şey istediğiniz gibi olana kadar hiçbir şeyin peşini bırakmayacaksınız. Bazı Başaklar, bu ısrarları sayesinde yeni insanlarla tanışabilirler.

Önemli biri bu tutumunuzdan gerçekten etkilenebilir, bu yüzden belki de ısrarcı olmak o kadar da kötü bir fikir değildir.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)
KÜÇÜK KAZALARA YOL AÇABİLİRSİNİZ

Bu Perşembe hayat dolu görünüyorsunuz. Bugün yapacağınız toplantılarla ilgili çok iyimser olmasanızda her şeye heyecanla yaklaşmak iyi bir fikir olabilir.

Bazı Teraziler tedbirsizlikleri nedeniyle küçük kazalara yol açabilir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)
BAZEN ARA VERMEK İYİ BİR FİKİRDİR

Mevcut eğilim bazı planlarınızı iptal ederek rahatlayacağınıza işaret ediyor. Bazıları için çocukça gelebilir, ancak bazen her şeye biraz ara vermek iyidir.

Bir süredir konuşmadığınız biri sayesinde bazı duygularınız açığa çıkabilir. Bu bile sizi şimdilik meşgul etmek için yeter.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)
SAĞLIĞINIZI İHMAL ETMENİZ SİZE PAHALLIYA PATLAYABİLİR

Bugün sizi strese sokabilecek bazı öngörülemeyen şeyler yaşama ihtimalinize karşı sağlığınıza dikkat etmek isteyebilirsiniz.

Ne kadar yoğun olursanız olun kendinizi ihmal etmemelisiniz. Aksi takdirde bu, size tahmin edebileceğinizden daha pahalıya patlayacaktır.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)
TÜM ÇABALARINIZIN MEYVASINI ALMAK ÜZERESİNİZ

Çok yüksek beklentileriniz olduğundan omuzlarınızda oldukça büyük bir baskı hissediyorsunuz. Aslında yüksek beklentielrinizin olması gayet doğal, çünkü yeterince çalıştınız ve bunun meyvesini almak üzeresiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
ÖNEMLİ KARARLAR ALMAKTAN UZAK DURUN

Bu Perşembe önemli kararlar almaktan kaçınabilirsiniz, çünkü belirli bir konuya duygusal olarak çok bağlı görünüyorsunuz. Bu yüzden bazı şeyleri fark edemiyorsunuz.

Her zamanki halinize veya objektif tavrınıza geri dönene kadar en iyisi her şeyi ertelemektir.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)
ERKEN KALKIP İŞLERİ YOLUNA KOYMALISINIZ

Bugün ufak tefek işleri halletmek için harika bir gün. O yüzden bu Perşembe ne kadar erken uyanırsanız, işlerinizi o kadar erken halledebilirsiniz.

Aslında meşgul olmaktan ve sonunda başarıyı hissetmekten keyif alacaksınız.

Kıbrıs Haber