Burç yorumları: Günün en şanslısı Terazi en şanssızı ise yay diğerlerine ne gözüküyor...Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

3 Mart 2024 - 05:57

Burç yorumları: Günün en şanslısı Terazi en şanssızı ise yay diğerlerine ne gözüküyor…

Koçlar için zor bir gün olacak çünkü duygusal bir karar alacaklar. Boğaların boşa kürek çekmesine gerek yok. Sevgili ikizlerin alışverişte …

Son Güncelleme :

13 Eylül 2021 - 11:29

Koçlar için zor bir gün olacak çünkü duygusal bir karar alacaklar. Boğaların boşa kürek çekmesine gerek yok. Sevgili ikizlerin alışverişte ipin ucunu kaçırmamaya dikkat etmesi yengeçlerin ise uzun zamandır gerçekleştirmeyi planladığı projeden vazgeçtiği bir gün yaşanacak.

Aslanların bazı konularda yardım etmek için yetersiz olduğunu kabul etmesinde, akreplerin de değişimlere uyum sağlamasında fayda var. Başakların tüm eleştirilere karşı planları değişmeyecek.

Günün en şanslısı Teraziler en şanssızı ise yaylar olacak. Oğlakların daha fazla masraflardan kaçınmasının zamanı geldi.

Kovalar çevresindekilere örnek olurken balıklar ise gergin olacaklar. İşte ayrıntıları ile 13 Eylül pazartesi günü için hayatınızı kolaylaştıracak burç yorumları….

Kıbrıs Haber