Burçlar bu pazar için neler öngörüyor? Yollar, sert tartışmalar, eğlenceli vakitler, küçük mutluluklar...Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

26 Eylül 2023 - 06:59

Burçlar bu pazar için neler öngörüyor? Yollar, sert tartışmalar, eğlenceli vakitler, küçük mutluluklar…

Hayallerini gerçekleştirmek isteyen koçların evden çıkması gerekirken boğalar da partnerleri ile evde zaman geçirecek. İkizler kazanmak için …

Son Güncelleme :

26 Eylül 2021 - 16:28

Hayallerini gerçekleştirmek isteyen koçların evden çıkması gerekirken boğalar da partnerleri ile evde zaman geçirecek. İkizler kazanmak için acı çekilmesi gerektiğini öğrenmeli.

Aileci yengeçler bu pazar da aileleri ile birlikte. Aslanların ortama ayak uydurmak için yaptıklarını inkar etmesi pekte hoş karşılanmıyor. Başakların sert tartışmalara hazır olmasında fayda var. Terazilerin kendisini keşfedeceği bir pazar başlıyor. Akreplerin doğru zamanı beklemesi ve sabırlı olması gerekiyor.

Sevgili yaylar sizin için üzgünüz ama en zoruna hazır olmanızı tavsiye etmekten başka bir şey gelmiyor elimizden. Hep ötelediğniz gerçekler ile yüzleşmenizin zamanı geldi. Eşinize ve onun ihtiyaçlarına odaklanan kovaları hareketli bir gün beklerken sevgili balıklara yollar görünüyor.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

HAYALLERİNİZİ EVDE GERÇEKLEŞTİRMENİN İMKANI YOK

Oldukça ilham verici ve yaratıcısınız ama hayallerinizi evde gerçekleştirmek pek olası görünmüyor.

Bu yüzden evden veya mahallenizden mümkün olduğunca uzaklaşmanız gerektiğini düşünüyorsunuz. Günün geri kalanında neler olacağını ve bir maceraya atılıp atılmayacağınızı görmek ilginç olacak.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

PARTNERİNİZLE BİRLİKTE EVDE ZAMAN GEÇİRECEKSİNİZ

Bu Pazar partnerinizle aranızdaki atmosfer biraz canlanıyor, özellikle de ikinizin de evde geçirecek vakti varsa.

Aranızda ihtilaf çıkma ihtimaline karşı ayrıntılı planlar yapmaktan kaçınmalısınız. Çünkü, bununla aslında ne elde etmek istediğinizi ilk etapta anlamayacaksınız.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

ACI YOKSA KAZANÇTA YOKTUR

Bugün yapmanız gereken bir şeyin kolay yolunu bulmaya çalışıyorsunuz, ancak acı yoksa kazanç da olmuyor.

Özellikle evde çözülmesi gereken şeylere odaklanmış durumdasınız. Aslında başka bir odağınız da çok yok. Gün içinde planlanan aktivitelerin geri kalanı size daha fazla baş ağrısı verecek, bu yüzden onlardan kaçınmaya çalışacaksınız.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

TAVSİYEMİZ ODUR Kİ AİLENİZLE ZAMAN GEÇİRİN

Bu Pazar Yengeçler için aileyle zaman geçirmeye ayrılmalı. Bazı Yengeçler, arkadaşlarının yaptığı bir şeyden biraz etkilenebilir ve hayallerine karşı koyamıyorlarsa aileyle zaman geçirme tavsiyesine uymakta zorlanacaktır.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

ORTAMA AYAK UYDURMAK İÇİN YAPTIKLARINIZI İNKAR ETMENİZ NE KADAR KÖTÜ

Yeni bir şeyler deneme hevesinizi ailenizle aktivite yaparak dindirebilirsiniz. Ancak, herkesin sizin kadar heyecanlı olmamasını da dikkate almalısınız. Çevrenizdekilerin sizinle aynı derecede heyecanlanmamasını, yaptığınız aktivitede de aynı heyecanı taşımamasını anlayışla karşılamalısınız.

Bazı Aslanlar itibarlarını koruma konusunda da oldukça heveslidir. Bu yüzden ortama ayak uydurmak için yaptıkları bazı şeyleri inkar edebilirler.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

SERT TARTIŞMALAR YAŞAYACAKSINIZ

Bir yandan evde olan bazı şeylerden gurur duyarken, diğer yandan bazı şeylerin dikkatinizden kaçmasına izin veriyorsunuz.

Arkadaşınıza vaat ettiğiniz bir şeyi yerine getirmiyorsunuz. Bugün bununla ilgili sert bir tartışma yaşayacaksınız ve bundan kaçış yolu görünmüyor.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

KENDİNİZİ KEŞFEDECEKSİNİZ

İlişkiniz, büyük ölçüde olmasa da, bu Pazar değişmek üzere; en azından fark edebileceğiniz kadar.

Bazı Teraziler tamamen duygusal bir ruh halindeyken, diğerleri gerçeklere çok daha fazla odaklanacak. Bu Pazar duygusal olarak kendinizi keşfetmeniz açısından harika bir gün olacak.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

DOĞRU ZAMANI BEKLEYİN

Etrafınızdaki enerjiden duygusal düzeyde yararlanmalısınız. İlgiyi üzerinize çekebilme potansiyeliniz var, ancak o gün bugün değil.

Doğru günü bekleyin ve insanların haftasonları genelde yaptığı gibi aile meseleleriyle ilgilenin.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

EN KÖTÜSÜNE HAZIR OLMALISINIZ

Zor bir güne hazır olun. Problemlerinize bazı çözümler bulabileceksiniz ancak, yine de en kötüsüne hazır olmanız gerekebilir.

İşler her ne kadar o kadar içinden çıkılmaz gibi görünmese de, ilk başta neler olup bittiği konusunda oldukça kaygılanacak ve bunalmış hissedeceksiniz.

Bazı Yaylar ne yapmaları gerektiğini daha kolay kavrayarak işin içinden kolayca sıyrılacaktır.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

GERÇEKLERLE YÜZLEŞMENİZ BU PAZAR GÜNÜNE KALDI

Bu Pazar çok yapmak istediğiniz ancak sağlığınız el vermediği için yapamadığınız bir aktivite var. Bu yüzden şimdilik sağlığınızı ön planda tutuyorsunuz.

Hafta boyunca kendinize karşı fazla dürüst davranmadığınızdan, bazı gerçeklerle yüzleşmeniz bu Pazar gününe kalmış olabilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

EŞİNİZE VE ONUN İHTİYAÇLARINA ODAKLANIYORSUNUZ

Bu Pazar size tavsiyemiz, eşinize ve ihtiyaçlarına odaklanmanızdır, özellikle zor bir dönemden geçiyorsa.

Bazı Kovalar bir tür sözlü çatışmaya girebilir. Bu konuda her zamanki dürüst tutumunuzu bir kenara bırakmanız gerekebilir. Diplomasiyi en iyi strateji olarak kullanırsanız, sonuçlarını almaktan memnuniyet duyacaksınız.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

BUGÜN SEYAHAT ETMELİSİNİZ

İster uzak bir yer olsun, ister yakın; bugün seyahat etmelisiniz. Aynı zamanda, aklınızda keşif ve kaçış ihtiyacı var.

Gelecek hafta için yaptığınız planları zihninizde oturtmak ve onu planlara hazırlamak için zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

Kıbrıs Haber