Cem Yılmaz'ı bile şaşkına çeviren dolandırıcılık numarasıKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

26 Eylül 2022 - 20:21

Cem Yılmaz’ı bile şaşkına çeviren dolandırıcılık numarası

Türkiye’nin en meşhur komedyeni Cem Yılmaz, Twitter hesabından kendisini bile duyduğunda şaşkına çeviren dolandırıcılık numarasını ifşa etti …

Son Güncelleme :

18 Eylül 2021 - 9:17

Cem Yılmaz’ı bile şaşkına çeviren dolandırıcılık numarası

Türkiye’nin en meşhur komedyeni Cem Yılmaz, Twitter hesabından kendisini bile duyduğunda şaşkına çeviren dolandırıcılık numarasını ifşa etti.

Yılmaz, telefonla hayranlarını arayan bazı kişilerin kendilerini Cem Yılmaz adıyla tanıtarak otel, restoran, büfe gibi mekanların aranmak suretiyle para sızdırdığını söyledi.

Yılmaz, kendisinin asla böyle bir talebi olamayacağını vurgulayarak, “Yahu ben Cem diyerek 1500 lira isteyen adama hemen inanıp gönderdiği IBAN’a 1500 lira atıveren adama ben ne diyeyim?’ dedi.

İşte Cem Yılmaz’ın ‘Gerçekten var bu’ diyerek yaptığı o paylaşım:

Sosyal medyadan bu ara sıkça Restoran, büfe, yok efendim otel gibi mekanları arayıp Kardeş meraba ben Cem Yılmaz’ım ! Yok işte ben abisiyim :)) Zafer abinin selamı var gibi kartım pinini unuttum az sonra bizim yeğen gelecek 1700 lira veriver gibi dolandırıcılıklar duyuyorum.

Şimdi çaresizliği anlıyorum da. Yahu ben Cem, hemen 1500 ibanıma atıvere inanana artık ne diyeyim. Duyurum olsun Ben, biz, yakın çevremin böyle bi huyu, tekel bayiinden 500 veriver limitli hayalleri olmadı. Lütfen böyle telefon, mesaj, dm vs itibar etmeyin! Enteresan ama varmış bu.

Kıbrıs Haber

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.