Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Kenar çubuğu 1" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-1" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-1" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Footer" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-2" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-2" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Cuma gününün en güzel haberi bekar balıklara gelirken ya diğerlerin payına neler düşüyor? « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

Cuma gününün en güzel haberi bekar balıklara gelirken ya diğerlerin payına neler düşüyor? « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

15 Haziran 2024 - 02:11

Cuma gününün en güzel haberi bekar balıklara gelirken ya diğerlerin payına neler düşüyor?

Koçların çalışmak için motivasyonunu var ama enerjisi yok. Boğalar için uzun kutlamalar görünürken ikizler içinde düşüncelerinin gerçekler …

Son Güncelleme :

24 Eylül 2021 - 11:05

Koçların çalışmak için motivasyonunu var ama enerjisi yok. Boğalar için uzun kutlamalar görünürken ikizler içinde düşüncelerinin gerçekler ile uyuşmadığını göreceği bir gün başlıyor. Yengeçler kendisini mutsuz edecek kararlar alacak.

Aslanların tavır değişikliği çevresindekilerin sizden kuşku duymasına neden olacak. Başakların işlerini aksatmamasında fayda var. Bu cuma terazilerin hayatlarına yeni hareketler getirecek. Akrepler tüm emeklerinin meyvasını bugün alacak.

Yayların eski arkadaşları için çabalayacakları bir gün başlıyor. Oğlakların başkalarını yaptığını taklit etmekten vazgeçmesinde fayda var. Bu cuma kovalar başkalarının işlerini kolaylaştıracak ve bundan da mutluluk duyacaklar. Günün en güzel haberi bekar balıklara…

İşte 24 Eylül Cuma günü burç yorumları ve gününüzü daha rahat geçirmeniz için ihtiyacınız olan tüyolar…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

MOTİVASYON VAR AMA ENERJİ YOK

Mevcut eğilim, sizi bir şeyler başarmaya motive ediyor, ancak bu Cuma zihninizde büyük bir mücadele olacak. Bir yandan yapacak enerjiniz yok, diğer yandan yeni kaynaklar buluyor ve ne olursa olsun ekstra bir şeyler denemek istiyorsunuz.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

GÜN BOYU KUTLAMALARA HAZIR OLUN

Bugün, görünüşe göre, kutlamak için bazı sebeplerin olacağı yoğun bir Cuma olacak. Belki bitirdiğiniz veya henüz başladığınız bir proje var ve bu anın bir kutlamayla unutulmaz hale getirilmesi gerekiyor.

Projeniz üstleriniz tarafından fark edilecek ve bu sayede gününüzün büyük bir bölümünde kendinizi çok önemli hissedeceksiniz.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

DÜŞÜNCELER İLE GERÇEKLER ARASINDA BÜYÜK FARK VAR

Bugün için zihninizde tasarladığınız şeyle, gerçekte olacak şey arasında biraz fark olacak.

Bazı İkizler burcu kişiler için bu fark, onların lehine olacak ve hoş bir sürprizle karşılaşacaklar. Diğerleri biraz hayal kırıklığına uğrayabilir, özellikle bir şeyin gerçekleşeceğine güveniyor ve o gerçekleşmiyorsa.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

MUTSUZ EDECEK KARARLAR ALMAK ÜZERESİNİZ

Ortama ayak uydurmakta zorlanıyorsunuz. Bu sebeple sizi mutsuz edecek bazı kararları alma riskiniz var.

Belki de dürtülere göre hareket etme alışkanlığınızı bırakmalı ve gerçeklerin size ne söylediğine daha fazla odaklanmalısınız. Duygularla hareket etmek her şeyi çözmez. Her şeyden önce bunun farkında olmanız gerekiyor.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

ETRAFINIZDAKİLER DAVRANIŞLARINIZDAN DOLAYI SİZDEN ŞÜPHELENEBİLİR

Eskiden olmasını dilediğiniz şeyler konusunda ve olaylara artık daha da olgun bakıyor ve geçmişte dilediğiniz şeylerin bir kısmını çoktan değiştirmiş görünüyorsunuz.

Gerçek duygular bazı insanlara daha bağlı hissetmenizi de sağlayacak. Etrafınızdakiler için yeni tavrınız oldukça şaşırtıcı olacak, bu yüzden sizden biraz şüphe edebilirler.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

HER ŞEY BİR TARAFA İŞİNİZ BİR TARAFA

Bugünkü eğiliminiz, kişisel hırslarınızı ne kadar takip ettiğinize bakıyor. Bazı iş aktivitelerini bir kenara bırakmışsınız. Bu, bir dereceye kadar herhangi bir sorunla sonuçlanmaz. Ancak, son teslim tarihi olan bir projede çalışıyorsanız, hesaba katmanız gereken kalan zamanınız olabilir.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

BUGÜN HAYATINIZA YENİ HAREKETLER GETİRECEK

Bu Cuma hayatınıza fazlasıyla hareket getirecek. Bu, en başta sizi tedirgin edebilir, ancak daha sonra sanki bunun bir parçası olmanız gerekiyormuş gibi hissedeceksiniz.

Bunun belki de sizinle ilgisi yoktur, yalnızca bazı şeyleri zorluyorsunuzdur? Önemsediğiniz insanların önünde çaresiz görünmek veya olay çıkarmak istemezsiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

TÜM ÇABALARINIZIN KARŞILIĞINI BUGÜN ALACAKSINIZ

İş yerinde gereğinden fazla çaba göstermeniz, ancak günün sonunda çabanızın karşılığını alamamanız, duygusal olarak da sizi epey etkiliyor. İşleri bir süre akışına bırakmalısınız. Anlayacaksınız ki her şey daha da basit görünmeye başlayacak.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

ESKİ ARKADAŞLIĞINIZI ALEVLENDİRMEK İÇİN ÇABA SARF EDECEKSİNİZ

Birinin düşüncesizce bir şey yapması nedeniyle bozulan bir arkadaşlığı yeniden alevlendirmek için büyük çaba sarf etmeniz gerekiyor. Meseleleri geri sarabilmek için bir açıklık buluyor ve ne pahasına olursa olsun bu sorunu çözeceksiniz.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

BAŞKALARININ YAPTIĞINI TAKLİT ETMEYİN

Bugün, arkadaşlarınızın yaptığı şeylere çok fazla enerji harcıyorsunuz. Belki de benzer bir şeyi hayal ediyorsunuz: Onların da sizin yapıtığınız şeylere enerji harcamaları gibi.

Bu Cuma, başkalarının yaptıklarını her zaman taklit edemeyeceğinizi ve durumunuzun onlarınkinden tamamen farklı olabileceğini anlamanız gereken günlerden bir diğeri.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

BAŞKALARININ SORUNLARI İLE UĞRAŞMAK SİZE İYİ GELECEK

Başkalarının sorunlarıyla uğraşacağınız bir Cuma günü geçireceksiniz. Nazik, sabırlı ve cömert yanlarınız öne çıkacak.

Muhtemelen bunu sadece bir başkasının hatrı için yapmıyorsunuz. Aslında sizin çıkarınız da var. Günün sonunda, en azından bir şeyler yapılıyor ve bazı sorunlar çözülmüş oluyor.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

BEKAR BALIKLAR YENİ AŞKLARI İLE TANIŞACAK

Bu Cuma bekar Balıkların biriyle tanışma şansı çok yüksek.

Herkesin hayatından birçok şey gerçekten hızlı gerçekleşiyor. Bu konuda neye inanacağınızı bilemeyebilir ve tanışacağınız yeni kşinin ayaklarınızı yerden kesmesine izin vermemelisiniz.

Kıbrıs Haber