Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Kenar çubuğu 1" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-1" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-1" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Footer" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-2" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-2" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Cumhurbaşkanı Tatar’ın kayınvalidesi yaşama veda etti « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

Cumhurbaşkanı Tatar’ın kayınvalidesi yaşama veda etti « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

13 Haziran 2024 - 14:10

Cumhurbaşkanı Tatar’ın kayınvalidesi yaşama veda etti

Cumhurbaşkanı Tatar’ın kayınvalidesi yaşama veda etti
Son Güncelleme :

19 Eylül 2021 - 14:18

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın kayınvalidesi, eşi  Kanal T Direktörü Sibel Tatar ile Ticaret Odası Başkanı Turgay Deniz’in annesi Ayten Deniz, yaşama veda etti.

Cumhurbaşkanı Tatar’ın kayınvalidesi yaşama veda etti

Ayten Deniz’in hayatını kaybetmesi, başta ailesi ve sevenleri olmak üzere yakınlarını derinden yaralayarak üzdü.

Cumhurbaşkanı Tatar, sosyal medya hesabından acı haberi duyururken, aileye de başsağlığı diledi.

Tatar’ın sosyal medyadaki hesabından yaptığı açıklama şöyledir.:
Kayınvalidem Ayten Deniz’in vefatını çok büyük bir üzüntü ile göreve geldiğim New York’ta öğrenmiş bulunmaktayım. Kendisine Allah’tan rahmet, yaslı ailemize başsağlığı ve sabırlar dilerim.

Ayten hanım hanımefendi kişiliği, sevecenliği, güzelliği ve fedakarlıkları ile hep anılacaktır. Üzüntümüz büyük, kendisini hep özlem ve sevgiyle anacağız. Nurlar içinde yatsın”

Kıbrıs Haber