Efsane başkan 'adayım' dediKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

8 Aralık 2022 - 05:13

Efsane başkan ‘adayım’ dedi

Son Güncelleme :

28 Ekim 2022 - 17:15

Efsane başkan ‘adayım’ dedi

Yeniboğaziçi Belediye Başkanı olduğu yıllarda, belediye hudutları içindeki köylere kalıcı eserler bırakan. KKTC’nin birçok ilçesinde eşi olmayan park ve  bölgede şehitlikler yaptıran Katip Demir, Yeniboğaziçi Belediyesine yeniden başkan olmak için kolları sıvadı.

Katip Demir, “Yeniboğaziçi Belediyesi hudutları içerisinde yaşam süren halka, arzu ettikleri ve özlediği hizmeti vermek için belediye başkanlığına aday olmaya karar verdiğini belirtti.

Belediye Başkanlığı yaptığı sırada ortaya koyduğu hizmetlerin üzerine bir şey konulmadığını gören bölge halkının, yeniden hizmet almak için aday olması yönünde aşırı talebi olduğunu belirten Katip, bu taleplere karşılık vermek için aday olduğuna vurgu yaptı.

Yeniboğaziçi Belediye eski Başkanı Katip Demir  açıklamasında görüldüğü üzere benim verdiğim hizmetten sonra halkı memnun edecek hizmet verilmedi. Yeniboğaziçi belediye hudutlarındaki tüm köylere kalıcı hizmetler getirdikten sonra bu hizmetlerin üzerine hiçbir şey konulmadı. Yeniboğaziçi’ni ve bölgemi çok seviyorum. Gelişmekte olan ve gözde beldeler arasında yer almaya başlayan Yeniboğazi bölgesi güzel şeylere layıktır. Bu güzellikleri sağlamak için bölge halkının isteği üzerine aday olacağım dedi

 

 

 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.