Ersin Düzen TFF Basın Danışmanlığı görevinden istifa etti!Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

2 Ekim 2022 - 05:14

Ersin Düzen TFF Basın Danışmanlığı görevinden istifa etti!

Türkiye Futbol Federasyonu Basın Danışmanı Ersin Düzen, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu’nda 6-1 kaybedilen Hollanda maçı …

Ersin Düzen TFF Basın Danışmanlığı görevinden istifa etti!
Son Güncelleme :

08 Eylül 2021 - 22:24

Türkiye Futbol Federasyonu Basın Danışmanı Ersin Düzen, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu’nda 6-1 kaybedilen Hollanda maçı sonrasında yaptığı paylaşımın tepki çekmesinin ardından görevinden istifa etti.

Kişisel sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Düzen, “Hollanda yenilgisinin, attığım twit üzerinden yorumlanıp, tartışılmasını ve açıklamaları üzülerek takip ettim. Sn. Nihat Özdemir’e de düşüncelerimi ifade edip, ayrılmamın daha uygun olacağını söyledim. Sn. Başkan ve yönetime teşekkür ediyor, Milli Takımımıza başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

ERSUN DÜZEN NE PAYLAŞMIŞTI?

“Hollanda – Türkiye maçı 3-0 iken bir tweet atan Ersin Düzen; “Şenol Güneş, Cebelitarık maçının ilk yarısındaki kötü oyun için “Rakibimiz Hollanda karşısında da iyi savunma yaptı. 41 dk gol yemediler” demişti. Cebelitarık kadar olamadık! A,B,C plan tutmadı, senin harf bitti. Z raporunu alsak mı artık hocam?!”

ŞENOL GÜNEŞ’TEN ŞEYTANİ DÜZEN GÖNDERMESİ

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Hollanda maçının ardından düzenlenen basın toplantısında Ersin Düzen’in paylaşımına üstü kapalı şekilde tepki göstermişti.

ŞENOL GÜNEŞ NE DEMİŞTİ?

”Bir senedir neden maaş anlatıldı, neden saldırıldı bilmiyorum. Şeytanlık mı var, başka bir şey mi var? Düzen mi öyle? Saldırı mı? Yanında çalışan adam bile öyle! Ben, onları güldürdüm! Bana yapsınlar ama artık başkasına yapmasınlar” ifadelerini kullandı.

Kıbrıs Haber

FİKSTÜR - Maç Yok

Tümünü Gör

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.