Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Kenar çubuğu 1" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-1" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-1" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Footer" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-2" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-2" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Geçtiğimiz hafta itfaiye, 7 yangına ve 22 olaya müdahale etti, « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

Geçtiğimiz hafta itfaiye, 7 yangına ve 22 olaya müdahale etti, « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

15 Haziran 2024 - 00:27

Geçtiğimiz hafta itfaiye, 7 yangına ve 22 olaya müdahale etti,

Geçtiğimiz hafta itfaiye, 7 yangına ve 22 olaya müdahale etti,
Son Güncelleme :

28 Ağustos 2023 - 13:08

İtfaiye Müdürlüğü tarafından yayımlanan haftalık rapora göre, 21-27 Ağustos arasında meydana gelen yangınlar sonucunda yaklaşık 192 bin TL’lik zarar oluştu.

Yangınların muhtemel sebepleri; “kısa devre, bilinmeyen kişi veya kişiler tarafından sönmeden atılan sigara izmariti, bilinmeyen kişi veya kişiler tarafından yakma, söndürülmeden atılan sigara izmaritinin aracın ön ve alt kısmında bulunan kartonları tutuşturması” olarak aktarıldı.

Hususi servis olayları ise, “ağaç üzerinde mahsur kalan, beton ile demir profil arasında ve aracın motor kısmında sıkışan kedilerin kurtarılması, bir şahsın yüzük parmağına sıkışan yüzüğün kesilerek çıkarılması, asansörde mahsur kalan şahısların kurtarılması, özel görev, doğal afet ve hayatını kaybeden bir şahsın adli soruşturma amaçlı hastaneye sevkinin sağlanması” olarak yer aldı.