Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Kenar çubuğu 1" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-1" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-1" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Footer" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-2" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-2" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Girne ve Gemikonağın’da uyuşturucudan 2 kişi tutuklandı « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

Girne ve Gemikonağın’da uyuşturucudan 2 kişi tutuklandı « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

13 Haziran 2024 - 13:52

Girne ve Gemikonağın’da uyuşturucudan 2 kişi tutuklandı

Girne ve Gemikonağın’da uyuşturucudan 2 kişi tutuklandı
Son Güncelleme :

01 Eylül 2023 - 15:42

Girne ve Gemikonağı’nda uyuşturucu suçundan iki kişi tutuklandı. Girne’de dün M.K.’nin (E-20) evinde polis tarafından yapılan aramada yaklaşık 6 gram 200 miligram ağırlığında hintkeneviri bulundu.

Bunun yanısıra Öte yandan dün Gemikonağı’nda L.D.C.A.’nın (K-26) evinde polis tarafından yapılan aramada yaklaşık 1,5 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu, içerisinde tütünle karışık hintkeneviri türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan ucu yanık sarma sigara ve üzerinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan hassas terazi polis tarafından emare olarak alındı.

Polis Basın Subaylığının açıklaması şöyledir

31.08.2023 tarihinde, Gemikonağı’nda L.D.C.A.(K-26)’nın ikametgahında polis tarafından yapılan aramada; yaklaşık 1,5 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, içerisinde tütün ile karışık hintkeneviri türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan bir adet ucu yanık sarma sigara ve üzerinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan bir adet hassas terzi bulunarak emare olarak alınmıştır. Bahse konu şahıs tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

31.08.2023 tarihinde, Girne’de M.K.(E-20)’nin ikametgahında polis tarafından yapılan aramada; yaklaşık 6 gram 200 miligram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, üzerinde ve içerisinde hintkeneviri türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan bir adet metal öğütücü, bir adet hassas terazi ve bir adet pet şişe bulunarak emare olarak alınmıştır. Bahse konu şahıs tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.