Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Kenar çubuğu 1" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-1" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-1" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Footer" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-2" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-2" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Güney Kıbrıs ve İsrail arasında ilk organ nakli gerçekleştirildi « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

Güney Kıbrıs ve İsrail arasında ilk organ nakli gerçekleştirildi « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

15 Haziran 2024 - 01:43

Güney Kıbrıs ve İsrail arasında ilk organ nakli gerçekleştirildi

Güney Kıbrıs ve İsrail arasında ilk organ nakli gerçekleştirildi
Son Güncelleme :

02 Mart 2023 - 14:16

Güney Kıbrıs ve İsrail arasında ilk karşılıklı organ naklinin dün gerçekleştirildiği açıklandı.

Haravgi gazetesi, Güney Kıbrıs ve İsrail arasında 2017 yılında imzalanan “Lefkoşa,Tel Aviv İş Birliği Memorandumu” çerçevesinde, dün, ilk karşılıklı böbrek naklinin gerçekleştirildiğini yazdı.

Gazete iki böbreğin, İsrail’in Güney Kıbrıs Büyükelçisi Oren Anolik, Rum Sağlık Hizmetleri temsilcileri ve Böbrek Hastalıkları Örgütü’nün huzurunda, Lefkoşa Rum Genel Hastanesi Organ Nakli Bölümü doktorları tarafından teslim alındığını yazdı.

Habere göre, İsrail Büyükelçisi Oren Anolik, iki ülke arasındaki İş Birliği Memorandumunun pratikte uygulanmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve iki ülke arasındaki mükemmel ilişkilerden söz etti.

İlgili doktorlar da yaptıkları konuşmada, bu olayın Güney Kıbrıs ve İsrail için bir dönüm noktasını teşkil ettiğini vurguladılar.

BENZER HABERLER