Günün en kötü haberi terazilere; başka burçları neler bekliyor? İşte 9 Eylül burç yorumları...Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

30 Eylül 2022 - 15:26

Günün en kötü haberi terazilere; başka burçları neler bekliyor? İşte 9 Eylül burç yorumları…

Koçların bir zamanlar sırtını döndüğü kişilerden yardım beklememesi gerekiyor. Boğaların şansına bugün aşk düştü. İkizlerin sabırlı ve sakin …

Son Güncelleme :

09 Eylül 2021 - 10:13

Koçların bir zamanlar sırtını döndüğü kişilerden yardım beklememesi gerekiyor. Boğaların şansına bugün aşk düştü. İkizlerin sabırlı ve sakin olması gerekiyor. Biliyoruz ikisi birden zor ama isterseniz başarabilirsiniz. Yengeçlerin geçmişin hataları ile yüzleşmesi gerekiyor. Aslanların kısmetine ise yoğun ve stresli bir perşembe düştü. Sevgili başaklar her şeyi bir engel olarak görürseniz tabi ki başarılı olamazsınız. Günün en kötü haberi terazilere hazır olun en kötü şeyler ortaya çıkacak. Akreplerin aşk hayatlarındaki karmaşanın iş hayatını da etkilediğini anlamasının zamanı geldi de geçiyor. Yayların coşkusu çevrelerine de yayılıyor. Oğlakların sağlığına dikkat etmesi gerekiyor. Kovaların aile üyelerini harekete geçirmek konusunda doğal yetenekleri var. Balıkların ise harekete geçmesine nostalji yetiyor…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

SIRTINIZI DÖNDÜĞÜNÜZ KİŞİLER SİZE YARDIM ETMEYECEK

Kariyer noktasında yoğun bir dönemdesiniz, ancak bu durumdan yakınmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.

Çevrenizdekiler de size kuşkuyla bakmaya başlayacak, çünkü başınızdan geçenlerle ilgili gerçekten bir fikirleri yok. Özellikle geçmişte sırtınızı döndüğünüz kişilerin size yardım etmesini beklemeyin.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

AŞK HAYATINIZIN EN ÖNEMLİ DÖNEMİNDESİNİZ

Aşk hayatınız için gayet belirgin bir anınızdasınız. Belki de dürüst bir şekilde konuşup şansınızı denemelisiniz.

Aşk hayatında durumu iyi olan Boğalar da bu belirginlikten yararlanabilir. Karşınızdakinin söyleyeceklerine açık olun, bunun olumlu bir etkisini görebilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

BUGÜN SAKİN ÜSTÜNE BİR DE SABIRLI OLMANIZ GEREKİYOR

Bugün her türlü planlamanız açısından harika olabilir, ancak bazı şeyleri eyleme geçirirken daha dikkatli olmak isteyebilirsiniz.

Bazı planlarınızın hemen hayata geçemeyebileceğini bilmeniz gerekir. Beklemek, her ne kadar sinirlerinizi bozsa da, en iyi yaptığınız şeylere odaklanarak bu aşamayı geçebilirsiniz.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

GEÇMİŞTE YAPTIĞINIZ HATA ŞİMDİ KARŞINIZA ÇIKACAK

Geçmişte yaptığınız bir hatanın şimdi karşınıza çıkması, Perşembe gününü sabırla geçirmenizi gerektirecek.

Bazı Yengeçler ofiste fazla mesai yapmak zorunda kalacak, bu yüzden evlerinde kendilerinin direkt dahil olmadığı, ancak kendileriyle ilgili bazı tartışmalar yaşanacak. Size ne derlerse desinler, evde gerçekten arkanızın kollandığını hissedemeyeceksiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

YOĞUN VE STRESLİ BİR PERŞEMBE SİZİ BEKLİYOR

Bugün birçok insanla temasta bulunmak zorunda kalacağınız yoğun bir Perşembe olacak. İşiniz mülakat, müzakere veya toplantı gibi bir alanın içindeyse, sakin olmanız ve etrafınızdakilerle uyum sağlamanız gerekiyor.

Bazı duygularınızı elinizde olmadan çevrenizdekilere yansıtmanız, sizi biraz sinirlendirebilir.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

HERŞEYİ ENGEL OLARAK GÖRMEYİN

Öyle görünüyor ki bugün sizi harekete geçirecek her alanda bazı engeller olduğunu düşünerek işe daha doğru düzgün başlamadan pes ediyorsunuz.

Her şeyi engel olarak görmek yerine, özellikle motivasyonunuz açısından konuları daha ciddi bir şekilde ele almalısınız. Destek arıyorsanız, aslında ihtiyacınız olan desteğe sahip olduğunuz ancak onun için çalışmanız gerektiği konusunda uyarılmalısınız.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

EN KÖTÜ ŞEYLER ORTAYA ÇIKACAK

Bazı Teraziler için bu Perşembe, onları strese sokan ve içine atmaya zorlayan en kötü şeyleri ortaya çıkaracak.

Bugün o kadar da zor geçmeyecek, ancak herkesin belirli bir noktadan sonra patlamaya ihtiyacı var. İyi haber şu ki, ailenizden daha tecrübeli biri, sizi bulunduğunuz durumdan kurtaracak ve nasihat veya icraatla ortaya çıkan kötü şeylere kısmen engel olacak.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

AŞK HAYATINIZDAKİ KARMAŞA İŞ HAYATINIZI ETKİLİYOR

Aşk hayatınızdaki karmaşa iş hayatınıza müdahil oluyor. Bunu da fazladan mesai gibi çözümlerle dengelemeye çalışıyorsunuz.

Aşk hayatınız, yaptığınız işin kalitesini düşürecek ölçüde dikkatinizi dağıtıyor. Bazı Akrepler, biraz izin isteyebilir ve özellikle de işler kontrolden çıkmışsa bu, yapılacak en akıllıca şey olur.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

ÇOŞKUNUZ BAŞKALARINA DA BULAŞIYOR

Coşkunuzun bulaşıcılığı, insanların sizi cezbedici bulmasını sağlıyor. Bu yeni ruh haliniz, özellikle beklenmedik bir yerde ortaya çıkarsa, kendinizi oldukça iyi hissetmenizi de sağlayacak.

Ayrıca, yeni şeyler denemek ve arkadaşlarınızı da bunlara dahil etmekte gayet hızlısınız.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

SAĞLIĞINIZA DİKKAT EDİN

Mevcut eğilim sizi sağlık konusunda normalde olduğundan çok daha fazla bilinçlendiriyor, ancak ne yazık ki bu tutumunuz fazla uzun sürmeyecek.

Her türlü sağlıklı alışkanlığa çabuk alışıyor, ancak hemen sıkılıyorsunuz. Bir yakınınız sizi zorlasa da, sonunda o da bundan vazgeçecektir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

AİLE ÜYELERİNİ HAREKETE GEÇİRECEKSİNİZ

Aile üyeleri isteksiz olsa bile, onları harekete geçirme konusunda oldukça iyisiniz. Kendi planınız var ve ne olursa olsun onunla devam etme ihtiyacı hissediyorsunuz.

Her ne kadar bazı şeyleri abarsanız da genel olarak haklı görünüyor ve herkes için en iyisini istiyorsunuz.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

NOSTALJİ SİZİ HAREKETE GEÇİRMEYE YETİYOR

Geçmişte yapmayı planladığınız, ancak vazgeçtiğiniz bir yatırımı veya büyük bir satın alma işlemini yeninden gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Bu aynı zamanda sevdiğiniz bir aktiviteye, belki de bir hobiye olan sevginizin yeniden alevleneceği bir an olabilir. Nostaljiyle çevrilisiniz ve bu sizi harekete geçiriyor.

Kıbrıs Haber