Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Kenar çubuğu 1" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-1" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-1" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Footer" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-2" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-2" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Günün kötü haberi kova ve yengece; diğer burçları neler bekliyor? İşte 15 Eylül burç yorumları… « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

Günün kötü haberi kova ve yengece; diğer burçları neler bekliyor? İşte 15 Eylül burç yorumları… « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

13 Haziran 2024 - 13:24

Günün kötü haberi kova ve yengece; diğer burçları neler bekliyor? İşte 15 Eylül burç yorumları…

Koçların kendi fikirlerini deneme fırsatı olacak ve bunu iyi değerlendirmeleri gerekiyor. Boğa beklenmediği şeylerle karşılaşacağı güne hazır …

Son Güncelleme :

15 Eylül 2021 - 9:36

Koçların kendi fikirlerini deneme fırsatı olacak ve bunu iyi değerlendirmeleri gerekiyor. Boğa beklenmediği şeylerle karşılaşacağı güne hazır olmalı. İkizlerin kendi korkularından kurtulması gerekiyor. Sevgili yengeçler bugün sizi zor bir gün bekliyor ve performansınızın iki katı çalışacaksınız.

Bugün aslanların zihninin oyununa gelmeden işlerine odaklanması gerekiyor. Titiz başakların yanlış algılama içinde olabileceklerini bilerek günü geçirmesinde fayda var. Terazileri değişimler bekliyor fakat terazilerin bu değişimde katkıları da olacak. Akrepler kendilerini ruhsal faaliyetlere adayacak. Yaylar efor sarf edecekleri zor bir proje ile karşı karşıya.

İlerlemek isteyen oğlakların işbirlliği yapmasında fayda olacağını akıllarında tutmasında fayda var. Kovaları kemer sıkma sürecine girerken balıklar ise karmaşık meseleler ile karşı karşıya kalacak… İşte gününüzü rahat ve başarılı geçirmeniz için bilmeniz gereken tüm tüyolar ve burç yorumlarının detayları…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

KENDİ FİKİRLERİNİZİ DENEME ŞANSINIZ OLACAK

Her ne kadar çok önceden aldığınız bir tavsiyeyi gerçekleştirmeye hazırsanız da, aslında size bir şey katmayacağınızı düşündüğünüz pek ilginizi çekmiyor.

Neyse ki, miadını doldurmuş herhangi bir şey yapmadan önce, kendi fikirlerinizi deneyimleme şansınız olacak ve yapabileceklerinize olduğundan daha fazla güven duyacaksınız.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

BEKLENMEDİK ŞEYLER SİZİ ZORA SOKACAK

İlgilenmediğiniz bir konuya çevrenizdekiler tarafından dahil edilmemek için evde yapılması gereken bir şeyi bahane ediyor gibisiniz.

Karşınıza çıkacak beklenmedik şeylerle uğraşmak sizi zorlayacak, ancak yine de bu Çarşamba sizin için güzel bir gün olacak.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

KENDİ KORKULARINIZI DİNLEMEYE SON VERİN

Söyledikleriniz artık daha çok kişiye ulaştırmak sizin için artık kolay. Hatta bazı insanlar sizden tavsiye bile isteyebilir.

Ancak bu, kendi korkularınızı dinlemeye veya kendinizden şüphe duymaya son vereceğiniz anlamına gelmiyor. Partneriniz sizi kendinize getirebilir, ancak buna bel bağlamamalısınız.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

KAPASİTENİZİN 2 KATI ÇALIŞMAYA HAZIRLANIN

Bugün planlı davranmazsanız, normalden iki kat daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz.

Bu durum yalnızca iş yerinde değil, evde de geçerli. Bazı Yengeçler, çok önceden çözmediği problemlerle karşı karşıya kalacak.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

ZİHNİNİZİN OYUNLARINA KANMAYIN İŞİNİZE ODAKLANIN

Bugün, hala öğrenme aşamasında olduğunuz bir şeyi uygulamaya hazır görünüyorsunuz.

Bu, yapmanız gereken şeye doğru ilerlemekten sizi alıkoyan, zihninizin yapmanız gerekenden kaçınmanız için sürekli tekrar ettiği bir şey olabilir. Yapmanız gereken şey için harekete geçerken stres yaşayabilirsiniz, biraz sabırlı olun.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

YANLIŞ ANLAMAKTAN UZAK DURUN

Etrafınızdakilerin hep bir uğraşları var ya da siz onları böyle algılıyorsunuz. Bu da sizi kıskançlıktan öte hissettiriyor.

Yanlış algılamadığınıza emin olun ve hiçbir şeye yanlış nedenlerle başlamayın. Çünkü, dürtüsel kararlar verirseniz, geri döndüğünüzde kimseyi bulamayabilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

DEĞİŞİM SİZİNLE BAŞLAYACAK

Bugün her türlü değişikliği memnuniyetle karşılıyor, hatta değişime siz de katkıda bulunuyorsunuz.

Bazı Teraziler, zihinlerinde “el alem ne der” sorusuyla hareket ederken, diğerleri de tüm gün boyunca sadece fikirlerine odaklanarak diğer her şeyi bir kenara bırakmayı tercih edecek.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

RUHSAL FAALİYETLERİNİZ ÖN PLANDA

Bugünü, yapmanız gereken diğer işleri bir tarafa bırakarak tamamen ruhsal faaliyetlere adadınız.

Belki de bunu yapmak için en iyi gün, omuzlarınızdaki yükü hafifletmenize yardımcı olabilir. Ayrıca, yeni bir şey var ki, artık başkalarının söylediklerine daha kolay direnç gösteriyorsunuz.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

ZORLUKLARLA DOLU BİR PROJEYİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN EFOR SARF EDECEKSİNİZ

Yapım aşamasında size çeşitli zorlukların çıkaracağını bildiğiniz bir tür proje üzerinde ilerliyorsunuz.

Yaptığınız işe karşı çıkan diğer insanlara haksızlık ediyorsunuz ve bu ileride sizin aleyhinize olabilir.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

İLERLEMEK İSTİYORSANIZ İŞBİRLİĞİ YAPMALISINIZ

Pek hoşunuza gitmese de başkalarıyla yapmak zorunda kaldığınız işbirlikleri ilerlemenin tek yoludur.

Yeterince ciddi görünüyor ve günün büyük bir bölümünde gayriresmi davranmaktan kaçınıyorsunuz. Ancak bu, günün sonunda davranışlarınız hakkında eleştiri yapılmayacağı anlamına gelmiyor.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

KEMER SIKMA ZAMANI GELDİ

Bugün, en azından geçici olarak mali açıdan kemer sıkmak isteyebilirsiniz.

Hatta bazı Kovalar daha iyisini yaparak resmen tasarruf yapmaya başlayabilir. İrade göstererek arzuları bir kenara bırakmanın tam zamanı!

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

KARMAŞIK MESELELER SİZİ BEKLİYOR

Bu Çarşamba bazı karmaşık meselelerle ilgilenmeye davet edileceksiniz ve bazı düşüncelerinize karşı çıkılacak.

Belki bir arkadaşınızın yardıma ihtiyacı vardır ve bunun farkında bile değilsinizdir.

Kıbrıs Haber