Günün şanslısı oğlaklar fakat boğa, kova ve terazilere iyi, yaylara da kötü haber varKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

26 Eylül 2023 - 05:02

Günün şanslısı oğlaklar fakat boğa, kova ve terazilere iyi, yaylara da kötü haber var

Sevgili koçlar getir götür ileri sonrası gerçekleştireceğiniz randevu sızı biraz sıkacak. Günün en güzel haberi boğalara gelecek ve kutlama …

Son Güncelleme :

29 Eylül 2021 - 10:13

Sevgili koçlar getir götür ileri sonrası gerçekleştireceğiniz randevu sızı biraz sıkacak. Günün en güzel haberi boğalara gelecek ve kutlama yapacaklar. Yengeçlerin sevdiklerinden bir şeyler saklaması başlarını ağrıtacak.

Aslanların kendisine güveni o kadar yüksek ki etrafındaki herkes bunu net bir şekilde hissediyor. Başakların söz verdikleri şeyleri yapmaktaki isteksizlikleri canlarını sıkacak. Bugünün diğer iyi haberi de terazilere geliyor, eğlenmeye hazır olun.

Sevgili akrepler yüzünüze taktığınız neşe maskesi sizi garip gösteriyor o nedenle olduğunuz gibi görünün. Yaylara kötü haber var, ikilem içinde kalacaksınız ve baya zorlanacaksınız. Bugünün şanslıları ise oğlaklar olacak. Bu çarşamba kovalara da iyi haber var, havadaki aşk kokusunu alabiliyor musunuz? Balıklar hallerle dolu bir gün yaşamaya hazır mısınız?

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

GETİR GÖTÜR İŞLERİNDEN SONRA SIKICI BİR RANDEVUNUZ VAR

Bugün bazı getir götür işleri yapacak ve belki de uzun zamandır görmediğiniz biriyle buluşacaksınız. İster normalde o kişinin yanında rahat edin veya etmeyin, onunlayken kendiniz gibi davranmayacaksınız. İkizler başarılı olmak istiyorsanız sakin olun ve neler döndüğünü anlamaya çalışın.

Her ne kadar o esnada rahatsız olmasanız da, vakit geçtikçe kendinizi kötü hissetmeye başlayacaksınız.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

KUTLAMA YAPMAYA DEĞECEK BİR HABER ALACAKSINIZ

Bu Çarşamba kariyerinizle ilgili bazı iyi haberler duyabilirsiniz. Hem de kutlama yapmaya değecek haberler!

Kutlamayla ilgili bazı şeyleri ayrı tutmak iyi bir fikir olabilir. Arkadaşlarınızla ve ailenizle yapacağınız kutlamayı ayrı tutmak isteyebilirsiniz, çünkü aynı anda yaptığınız takdirde içinde bulunmak istemediğiniz bazı çatışmalar çıkabilir.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

SAKİN OLMALI VE YAŞANANLARI DEĞERLENDİRMELİSİNİZ

Size söylenilenlere sonuna kadar inanıyor ve onunla motive oluyorsunuz. Hayatta sezgiler önemlidir ancak, bunlar hüsnükuruntudan ibaret de olabilir.

Sakin olmalı ve neler döndüğünü anlamalısınız. Bazı şeyleri zorlamak anlamsızdır. Eğer bir şeyler gerçekleşmeyecekse, öylece kalacaktır.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

PARTNERLERİNİZDEN BİR ŞEYLER SAKLAMANIZ BAŞINIZI AĞRITABİLİR

Duygu dünyanıza duvarlar örüyor, birçok şeyi güvenebileceğiniz kişilerden bile saklıyorsunuz.

Bu, bazı Yengeçlerin aşk hayatına zarar verebilir, çünkü özellikle partnerleri kendilerinden bir şey sakladığında neden onlar gibi davrandıklarına dair açıklamaları olacak.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

KENDİNİZE GÜVENDİĞİNİZİ ETRAFINIZDAKİLER BİLE HİSSEDİYOR

Bugün aceleniz var gibi görünüyor ama bu durumdan rahatsızlık duymuyorsunuz. Aksine, neyle uğraştığınızın daha çok farkında olmanızı ve onları zamanında halledebileceğiniz konusunda kendinize güven kazanmanızı sağlıyor.

Bu güven duygusu, etrafınızdakiler tarafından kesinlikle fark edilecektir.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

SÖZ VERDİĞİNİZ ŞEYİ YAPMAKTA NEDEN BU KADAR İSTEKSİZ DAVRANIYORSUNUZ?

Söz verdiğiniz bir şeye geç kalıyorsunuz ve bu yönde gerçek bir çaba göstermiyorsunuz. Ancak, bunun için streslisiniz.

Bu Çarşamba ne yaptığınıza odaklanmalı ve yarın daha sağlıklı düşünebildiğiniz zaman bu sorunları çözmek için çabalamalısınız.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

BUGÜNÜN İYİ HABERİ SİZE EĞLENMEYE HAZIR OLUN

Bu Çarşamba ne yaparsanız yapın, eğlenmek için hazırsınız. Belki de bazı beklentileriniz var ve bunlar gerçekleşmediğinde sorunların çözümü için dikresiyona geçiyor ve çok daha heyecan verici bir şey yapıyorsunuz.

Bazı Teraziler çocuklarıyla çok daha fazla zaman gerçime fırsatı bulacaktır.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

YÜZÜNÜZDEKİ NEŞE MASKESİ SİZİ GARİP GÖSTERİYOR

Bugün hiç de hoş olmayan bir nedenle neşeliymiş gibi davranıyorsunuz. Sizi tanıyanlar muhtemelen bunu anında anlayacktır.

Belki de birilerini gücendirmeye çalışıyorsunuz ancak, ikna yeteneğinizi çürümeye bıraktığınız için yüzünüzdeki neşe maskesi sizi sadece garip bir duruma sokuyor.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

İKİLEM ARASINDA KALACAKSINIZ

Özel ve profesyonel hayatınız bir yerde çakışıyor ve hangisini tercih edeceğiniz konusunda bir ikilem içindesiniz.

Bunun net bir cevabı olmayacak, bu yüzden her olasılığı iyice değerlendirmeniz gerekecek. Bazı Yaylar partnerlerinden yardım bulacak ama bu, doğru şeyi seçeceğiniz anlamına gelmiyor.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

BUGÜNÜN ŞANSLISI İSE SEVGİLİ OĞLAKLAR

Mevcut eğilim, daha önce denemediğiniz bir alanda öne çıkmanızı sağlayabilir.

Böyle bir şans tanındığı için mutlu ve oldukça heyecanlı olacaksınız. Hazırlıklı olmamanız başarısız olacağınız anlamına gelmiyor.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

HAVADA AŞK KOKUSU VAR

Sevdikleriyle randevuları olan Kovalar için harika bir Çarşamba günü olacak. Havada aşk kokusu var ve partneriniz de sizinle aynı fikirde.

Bu, aynı zamanda taahhütte bulunmak için iyi bir gün.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

YİNE HAYALLER İÇİNDE YAŞAYACAKSINIZ

Bu Çarşamba hayalci bir modda olacaksınız ve bu ruh halinizi hiçbir şey bozamayacak.

Özellikle yetiştirmeniz gereken bir şey varsa, gün için belirlenmi hedeflere sadık kalmak ve dikkatinizin fazla dağılmaması çok önemli. Bazı Balıklar bebeklerle veya benzer zorluğu yaşatabilecek bir şeyle ilgilenmek zorunda kalabilir.

Kıbrıs Haber