Hadisenin sahneden fırlattığı yüzük sahte çıktıKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

30 Eylül 2022 - 12:59

Hadisenin sahneden fırlattığı yüzük sahte çıktı

Son Güncelleme :

21 Eylül 2022 - 14:39

Hadisenin sahneden fırlattığı yüzük sahte çıktı

İş insanı Mehmet Dinçerler ile çekişmeli bir ayrılık yaşayan ve boşanma sürecine giren Hadise, sahnede yüzüğünü fırlatıp atmasıyla günden olmuştu. Ancak Hadise’nin fırlattığı yüzüğün, Mehmet Dinçerler’in hediye ettiği yüzük olmadığı, imitasyon yüzük olduğu ortaya çıktı.

“Prensesler gibiydim baba evinde” diye gönderme yapan Hadise’nin 3 milyonluk yüzüğü sırra kadem bastı: Sahnede fırlattığı yüzük imitasyon çıktı
Mayıs ayında sade bir törenle evlendiği iş insanı Mehmet Dinçerler ile ‘sanat hayatımı kısıtlayıcı tutum sergilemeye başladı’ gerekçesiyle ayrılma kararı alan Hadise geçtiğimiz günkü konseri sırasında “Prensesler gibiydim ben baba evinde/Özgürlüğüme gölgeyi hakaret sayarım” şarkı sözleri eşliğinde yüzüğünü seyircilere fırlatmıştı. Mehmet Dinçerler’in evlenme teklif ettiği sırada hediye ettiği ve 3 milyon değerinde olan yüzüğün Dinçerler tarafından geri istendiği öğrenilmişti. Ancak Hadise’nin sahnede fırlattığı yüzüğün Dinçerler’in hediye ettiği 3 milyonluk yüzük olmadığı ortaya çıktı.

3 MİLYONLUK YÜZÜK NEREDE?

4 aylık evliliğini sahne ve sanat hayatının kısıtlanmasıyla gerekçesiyle bitirme kararı alan Hadise boşanacağını sosyal medya hesabından duyurdu. Bunun üzerine gelen iddialara göre Mehmet Dinçerler, Hadise’ye evlilik teklifi ettiği sırada değeri 3 milyon lira olan yüzüğü ve takılan tüm takıları geri istedi. Mehmet Dinçerler ile olan evliliği için “Anlaşarak sonlandıramadık” ifadelerini kullanan Hadise önceki gece gerçekleştirdiği konser sırasında Prensesler gibiydim ben baba evinde/Özgürlüğüme gölgeyi hakaret sayarım” şarkılarını seslendirdi. O sırada parmağındaki yüzüğü çıkartıp fırlatan Hadise, bu hareketiyle gündeme otururken yüzüğün değersiz bir imitasyon olduğu ortaya çıktı.  Mehmet Dinçerler’in hediye ettiği yüzüğü parmağına takmayan Hadise’nin yüzüğü ne yaptığı ise merak konusu oldu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.