Hüseyin Eryaman, 17 yıllık belediyecilik deneyimimle Lefkoşa'ya adayım...Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

8 Aralık 2022 - 17:20

Hüseyin Eryaman, 17 yıllık belediyecilik deneyimimle Lefkoşa’ya adayım…

Son Güncelleme :

06 Kasım 2022 - 18:42

Hüseyin Eryaman, 17 yıllık belediyecilik deneyimimle Lefkoşa’ya adayım…

Bağımsız aday Hüseyin Eryaman, “Birçok sıcakkanlı insan ile keyifli vakit geçirdik. Halkımızın sorunlarına çözüm olmak için çıktığım bu yolda emin adımlarla hep birlikte ilerliyoruz. Beni misafir ettikleri için herkese minnettarım.” Dedi.

İnşaat Yüksek Mühendisi ve 17 yıllık belediyecilik deneyimi ile Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanlığına Bağımsız aday olan Hüseyin Eryaman, Arasta ve Bandabulya esnafını ziyaret etti.

Eryaman ziyarette, belediyecilik deneyimi süresince milyonlarca lira değerinde büyük altyapı projelerine kontrol ve proje mühendisi olarak imza attığını ve bu deneyimlerin kendisine kattığı tecrübelerle Lefkoşa halkına hak ettiği modern, adaletli, ihtiyaca yönelik projeler üreten, sosyal yönü güçlü, halk ile iç içe ve her zaman hizmette bir adım önde olacak belediyecilik anlayışını Lefkoşa halkına sunmak ve en önemlisi huzurlu bir Lefkoşa için bu yola çıktığını söyledi.

Kıbrıs Haber

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.