İki burç için makus bir gün başlarken öbür burçlara neler düştü? İşte 11 Ekim burç yorumlarıKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

6 Aralık 2022 - 12:04

İki burç için makus bir gün başlarken öbür burçlara neler düştü? İşte 11 Ekim burç yorumları

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)DİKKAT HUDUTLARINIZ FAZLASI İLE BOZULACAKBugün, bir oburu tarafından yönetiliyormuş hissine kapılabilirsiniz. Bu …

Son Güncelleme :

11 Ekim 2021 - 11:29

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)
DİKKAT HUDUTLARINIZ FAZLASI İLE BOZULACAK

Bugün, bir oburu tarafından yönetiliyormuş hissine kapılabilirsiniz. Bu yüzden, denetimin büsbütün elinizden kayıp gittiğini düşünebilirsiniz.

Bu sadece sonlarınızı bozmayacak, birebir vakitte duygusal manada da biraz yıkıcı olabilir. Neyse ki, günün ilerleyen saatlerinde yoğunluğunuz azalacak ve meditasyon yapmak için kâfi vaktiniz olacak.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)
DÜRTÜLERİNİZİN SİZİ ELE GEÇİRMESİNE MÜSAADE VERMEYİN

Bir arkadaşınıza yahut meslektaşınıza karşı düşmanlık besliyorsunuz. Kin duyduğunuz bireyler ne yapmak istediğinizi yahut niyetinizi kestiremiyor.

Bunu tahminen de huysuzluğunuzdan yapıyorsunuz yahut değerli bir nedeniniz var. Her iki durumda da, aranızın halihazırda güzel olduğu biriyse şayet o kişi, dürtülerinizin sizi ele geçirmesine müsaade vermemelisiniz.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)
ÖNCELİKLİ SIRALAMANIZI DÜZGÜN YAPMANIZ GEREİYOR

Profesyonel davranışlarınız üstleriniz tarafından genel olarak kabul görse de, yanlışsız olmayan birtakım ufak şeyler var. İşlerinizle ilgili öncelik sırasını hakikat yapmanız gerekiyor.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)
EVLİLİK BERBAT BİR FİKİR DEĞİL

Bağlarında önemli düşünen Yengeçler, bunu evlilikle resmileştirmeyi düşünmeye başlayacak. Kimilerinin ailelerinde bu yeni üye hakkında kimi değerlendirmeler olacaktır. İş yerinizde büyük baskı altında olsanız da, evlilik berbat bir fikir değil.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
KİMİ İNSANLARI RAHATSIZ EDEBİLİRSİNİZ

Bugün kendi yeterliliğiniz için fazla doğrucu olacak ve aklınızdan geçeni lisana dökmekten çekinmeyeceksiniz. Bu tavrınız kimi insanları rahatsız edebilir, lakin açık kelamlı olmanız az da olsa takdir edilmenizi de sağlayabilir.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)
YILDIZLAR BUGÜN BAŞAKLARIN YANINDA

Her ne kadar aptalca yahut başarılması mümkünlük dışı olursa olsun, dilediğiniz şey için ne kadar motive olursanız, onu gerçekleştirme talihiniz da o kadar artacaktır. Yıldızlar bugün, yeni bir şey denemek isteyen Başaklara biraz daha fazla takviye sunuyor üzere.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)
MUVAFFAKİYETİNİZİN MEYVALARINI TOPLAMANIZA AZ KALDI

Uzun müddettir bir husus üzerindeki hırsınız bu Pazartesi şaşırtan bir şeye vesile olacak ve bunun için epeyce gururlu hissediyorsunuz. Bu nedenle size olan ilgi artabilir yahut muvaffakiyetinizin meyvelerini toplamadan evvel biraz orta vermek isteyebilirsiniz.

Bunu partnerinizle kutlamak isteyebilirsiniz, lakin onun da başa çıkması gereken kendi sıkıntıları olduğunu kabul etmelisiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)
AKŞAM SAATLERİNE DİKKAT FAZLASI İLE ETKİN OLACAKSINIZ

Bu Pazartesi karakterinizde olmayan bir fevrilik var üzerinizde. Olağanda dönüp tekrar bakmadığınız aktiviteleri tercih edeceksiniz.

Halinizde başınıza belaya sokmayacak kadar olsa da biraz risk almak var. Akşam saatlerinde epey hareketli bir toplumsal hayatınız olacak.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)
EPEY FAZLA SAKİN BİR GÜN BAŞLIYOR

İş yerinizde yapacak fazla bir işiniz olmadığı ve vaktinizi internette sörf yaparak geçirmeyi tercih ettiğiniz için bu Pazartesi hayli sakin bir gün olacak. Natürel ki bu konutta zorlanmayacağınız manasına gelmiyor.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)
ÇATIŞMALARDAN KAÇMANIZ DA YARAR VAR

Bu Pazartesi, yaptığınız yahut aslında yapmadığınız bir şey için gündemde olacaksınız. Diğerlerine verdiğiniz üstünlük havası, sizi birtakım çatışmalara sokabilir.

Biri size karşı konuşabilir ve bununla uğraşmanız gerekebilir. Kimi Oğlaklar, öğlenden sonraki çalışmalarına devam etmek için daha az motive hissedecek.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
BUGÜNKÜ TOPLANTILAR İDDİA ETTİĞİNİZDEN DAHA PAHALI OLACAK

Dikkatinizi yeni bir alana yönelten bu mevcut eğilimde ferdî ömrünüzde kimi şeyleri geliştirmek istiyor olabilirsiniz. Ayrıyeten, bilhassa bu Pazartesi günü çalışmayı ihmal etmemelisiniz, zira bugün yapacağınız toplantılar varsayım ettiğinizden daha da pahalı olacak.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)
ARKADAŞLARINIZI KENDİNİZDEN UZAKLAŞTIRMAK ÜZERESİNİZ

Bir arkadaşınızı, ona yaptığınız teklifin onun için kusursuz olduğu konusunda ikna etmeye kararlısınız ve bunun için ne gerekiyorsa yapmaya hazırsınız.

Ayrıyeten bununla ilgili bir çeşit yarışta üzeresiniz, bu yarışınız tahminen de arkadaşınızın aklını çelmeye çalışan bir öteki şahısla. Sözlerinize dikkat etmeniz gerekecek, aksi takdirde kelam konusu arkadaşınızı kendinizden uzaklaştırabilirsiniz.

Kıbrıs Haber