İki burcun şansına fazla mesai düşerken diğerlerini neler bekliyor? İşte 7 Ekim burç yorumları...Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

2 Mart 2024 - 23:22

İki burcun şansına fazla mesai düşerken diğerlerini neler bekliyor? İşte 7 Ekim burç yorumları…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)FAZLA MESAİ SİZLERİ BEKLİYOR Bu Perşembe iş yerinizdeki bazı olaylar, sizi eski planlarınıza dönmeniz için zorluyor …

Son Güncelleme :

07 Ekim 2021 - 9:13

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)
FAZLA MESAİ SİZLERİ BEKLİYOR

Bu Perşembe iş yerinizdeki bazı olaylar, sizi eski planlarınıza dönmeniz için zorluyor.

Önceki planlara dönüşü isteyerek yapsanız bile bundan memnun kalmayabilirsiniz. Çünkü biraz daha fazla odaklanmanız ve fazla mesai yapmanız gerekecek. Ancak, işin sonunda önemli bir amaca ulaşmak var. O yüzden bu durumu kafanıza fazla takmamalısınız.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)
AKSİYON DOLU BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Aksiyon dolu bir gün sizi bekliyor. Tesadüflere inansanız da inanmasanız da, açıklaması mümkün olmayan bazı olaylarla karşı karşıya kalacaksınız.

Bazı Boğalar yakın arkadaşlarıyla vakit geçirebilir, bazıları da uzun süredir görmedikleri insanlarla karşılaşabilir. Bugün, keşfetmek üzere olduğunuz bazı pozitif şeyler de var.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)
BİR DEDEKTİF GİBİ İZ SÜRMENİZE FAYDA VAR

Bu Perşembe saatler harcamaya değer görmediğiniz bir şeyin veriminden memnun olmayacaksınız. Ancak, yeteri kadar dedektiflik yaparsanız, buna değecektir.

Bir tür gizemin ortasına girmeye çalışıyorsunuz. Kimden isterseniz isteyin, bu konuda gerçek bir yardım alamayacaksınız.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)
SİZİNDE FAZLA MESAİYE HAZIR OLMANIZ GEREKİYOR

Bu Perşembe fazla mesai yapma eğiliminde olacaksınız ve bu yüzden muhtemelen evdeki işleri boşlayacak veya verdiğiniz bir sözü tutamayacaksınız.

Aslında yaptığınız mesai buna değecek. Çünkü, evde katlanmak zorunda kalacağınız şeyler tahmin edilenden daha uzun sürecek. Belki de bunları telafi etmek için evde birşeyler pişirmeniz yeterli olacak.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
TATSIZ TEPKİLER TADINIZI KAÇIRACAK

Bir arkadaşınıza iş yerinde yaptığı bir şey için yardım etmekten gayet mutlusunuz. Ancak günün sonunda gelen tatsız tepkiler sizi şaşırtacak.

Size teşekkür etmekten çok, eleştirel bir tavır takınacaklar. Buna rağmen, yardımınız sayesinde ortaya çıkan iş herkesin ağzını açık bırakacak.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)
DUGUSAL ANLAMDA KENDİNİZE İŞKENCE ETMEYİN

Sizi yanlış yaptığınızı hissettiren bazı düşüncelerle kendinize duygusal anlamda işkence ediyorsunuz.

Büyük bir fırsatı kaybettiğinizi düşünebilirsiniz, ancak her zaman hikayenin diğer tarafı vardır. Kendinizi bu kadar sert yargılamamalısınız. Bu Perşembe her türlü yaratıcı çalışma için harika bir gün.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)
SAĞLIĞINIZLA BAŞINIZ DERTTE

Sağlığınızla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden dışarı çıkamayabilir veya bir süredir planladığınız bir şeyi hayata geçiremeyebilirsiniz.

Bazı Teraziler doktora görünmek isteyebilir. Komplikasyonlardan etkilenmek istemiyorsanız onlardan alacağınız tavsiyeleri dinlemeli ve uygulamalısınız.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)
OLDUKÇA ZOR BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Oldukça zor bir gün sizi bekliyor. Büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacak olsanız da, bir şeyler olacak ve planlarınızı bir süre ertelemek zorunda kalacaksınız.

Kişisel albeninizi kullanmak isteseniz de bu işe yaramayacak, bu sefer başkasının kurallarına göre hareket etmek zorunda kalacaksınız.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)
YOĞUN BİR PERŞEMBE BAŞLIYOR

Herkesin size ulaşmak istediği çok yoğun bir Perşembe günü geçireceksiniz. Telefonunuz sürekli çalacak ve bir yığın elektronik postayla uğraşmanız gerekebilir.

Birçok insanın hayatında birdenbire bu önemli rolü kazanmış olabilirsiniz. Tüm bunlardan bunalacağınızı söylemeye gerek yok.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)
EV VE İŞ ARASINA DUVAR ÖRMENİZ GEREKİYOR

Evdeki meselelerle iş yerindekiler arasına bir duvar örmeniz gerekiyor ve bunda oldukça zorlanacaksınız.

Bu zorlanmadan dolayı aklınız başka yerdeymiş gibi görünüyor ve doğru düzgün bir plan yapma konusunda bile sıkıntı çekiyorsunuz. İlişkinizde de dikkat eksikliğinizden kaynaklanan bazı yanlış anlamalar olabilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
DEDEKTİFÇİLİK OYNAYACAKSINIZ

Merak duygunuz bu Perşembe kendini gösteriyor. Bulunduğunuz pozisyon bu olmaması gerekiyor, ancak yine de siz dedektifi oynuyorsunuz.

Sağlık açısından bir sıkıntınız olmadığı için cevapları ararken oldukça fazla enerjiniz olacak.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)
İYİ GİTMİYORSA UZAK DURUN

Etrafınızdaki insanlara daha yakından bakmanız gerekiyor ve bu süreçte bunu anlamak oldukça zor olabilir.

Artık sağlıklı yürümediğini düşündüğünüz ilişkilerden bir adım geri atmaya çalışırken, bazı insanlarla daha sıcak olacaksınız.

Kıbrıs Haber