İkinci sefer anne olacak Merve Özbey'den alkışlanacak hareket!Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

4 Aralık 2022 - 08:04

İkinci sefer anne olacak Merve Özbey’den alkışlanacak hareket!

Merve Özbey, kızının doğum günü anısına Mardin’deki bir okula müzik atölyesi yaptırdı. HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE 2020 yılında iş …

Son Güncelleme :

26 Şubat 2022 - 16:38

İkinci sefer anne olacak Merve Özbey’den alkışlanacak hareket!

Merve Özbey, kızının doğum günü anısına Mardin’deki bir okula müzik atölyesi yaptırdı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

2020 yılında iş insanı Kenan Koçak ile nikah masasına oturan Merve Özbey, geçtiğimiz yıl şubat ayında anne olmuştu. Tek çocuk olduğu için her zaman kalabalık bir aile hayalini kurduğunu söyleyen şarkıcı Merve Özbey Koçak ikinci kez anne olacağını açıkladı. 

Ünlü şarkıcı Merve Özbey Koçak, Mardin’in Artuklu ilçesine bağlı Kabala Mahallesi’nde bulunan 100’üncü Yıl ilk ve ortaokulunda 26 Şubat’ta doğan kızı Elif Özüm Koçak anısına içerisinde 130 adet müzik aletinin bulunduğu bir müzik atölyesi yaptırdı. Açılışı Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Duyan gerçekleştirdi.

Öğretmen ve öğrencilerle güzel bir ortamda buluştuklarını belirten Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Duyan, “Tabii bu atölyeye vesile olan bu hayrı işleyen, bu ortamı bize oluşturup çocuklarımızı, öğrencilerimizi sevindiren ve daha önce birçok okulda bu çalışmaları yapan Merve Özbey’e teşekkür ederiz.

Hem kızı adına açtığı bir atölye ortamı oldu hem de 130 parça müzik aleti ile birlikte atölyemize yapılan tüm maliyetini karşılamakla öğretmenlerimiz ile idaremiz ile iş birliği içerisinde işlemi bitirdiler.

Sevindirici olan durum bu yaştaki öğrencilerimizin daha çok müzik ile bu tür ortamları ekip ruhuyla paylaşmakla birlikte içlerindeki enerjiyi doğru yere ve içlerinde yeteneği keşfedecek güzel ortamı oluşturduğu için Merve Özbey’e şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Kıbrıs Haber

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.