İkizler burcu insanlarını Ekim ayında neler bekliyor? 13, 15, 22 Ekim'e dikkatKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

23 Eylül 2023 - 18:37

İkizler burcu insanlarını Ekim ayında neler bekliyor? 13, 15, 22 Ekim’e dikkat

Sırf şüpheleriniz var diye fırsatların kaçmasına izin vermeyin. Tabiki endişe iyi bir şey ama her şeyde olduğu gibi fazlası zarar. Bunu …

İkizler burcu insanlarını Ekim ayında neler bekliyor? 13, 15, 22 Ekim’e dikkat
Son Güncelleme :

01 Ekim 2021 - 10:55

Sırf şüpheleriniz var diye fırsatların kaçmasına izin vermeyin. Tabiki endişe iyi bir şey ama her şeyde olduğu gibi fazlası zarar. Bunu aklınızdan çıkarmayın. Son zamanlarda hayal kırıklarıyla boğuşan İkizler, maalesef Ekim ayında da aynı şeyi tecrübe edecekler. Kendilerine inanmaları ve kendi değerlerinin farkında olmaları gerekiyor. Kendi karamsarlıklarının kurbanı olmamalılar. Geceleri uyku sorunu yaşayabilir ve sindirim sıkıntısı çekebilirsiniz. Sizetavsiyemiz sakinliğinizi korumalı ve düzenli egzersiz yapmalısınız. İşte sevgili ikizleri Ekim ayında bekleyenlerin detayları…

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran) EKİM 2021 – AYLIK BURÇ YORUMU

Ekim ayında İkizler, hayatındaki insanlara gösterdiği fazla ilgiyi aniden bırakmaya karar verebilir. Bazı sevdikleriniz buna şaşıracaktır, bazıları da nasıl bir oyun oynadığınızı hemen anlayacaktır.

İstediğiniz şey aslında, ne olursa olsun herkesten bir tepki almak. Bu oyununuzdan sonra olup bitenlerle ilgili bir etkinizin olmadığı gerçeğiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Başarısız olma ihtimaline karşı, planladığınız şeyle ilgili iki kez düşünün.

Her ne kadar Ekim’in başında romantik ilişkileriniz istikrarlı ilerlemese de, 15’inde sonra önemli ölçüde yol kat edeceksiniz. 22 Ekim’de veya ona yakın bir tarihte planlarınız ve projelerinizden konuşmak için iyi bir zaman olacak.

Eğer bunları ertelerseniz, bir daha konuşma fırsatını bulmanız uzun zaman alır. Sırf şüpheleriniz var diye fırsatların kaçmasına izin vermemelisiniz. Tabii ki dikkatli olmalısınız, ancak bu, çok fazla endişelenmeniz gerektiği anlamına gelmez.

İKİZLER BURCU İÇİN EKİM AYINDA ÖNE ÇIKANLAR

Son zamanlarda hayal kırıklarıyla boğuşan İkizler, maalesef Ekim ayında da aynı şeyi tecrübe edecekler. Kendilerine inanmaları ve kendi değerlerinin farkında olmaları gerekiyor. Kendi karamsarlıklarının kurbanı olmamalılar. Yoksa sürekli şikayet eden biri olarak görünmek onların da hoşuna gitmeyecektir.

İkizler burcu yerlileri, olumsuz düşüncelerden kurtulması gereken bir Ekim ayındalar. Kendilerine ve yeteneklerine inanarak bunu başarabilirler. İlk iki hafta hayal ettiklerinden çok işleri olacak, hatta bütün meslektaşlarının kendilerine karşı çalıştığını sanacaklar.

Bu nedenle İkizler burcu yerlileri bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir, ancak bazı iş arkadaşlarının da aslında hiçbir yardımının olmadığını da fark edecekler.

AŞK

Romantizm açısından İkizler, oldukça enteresan bir Ekim ayı yaşayacak. Nerede hata yaptıklarını ve bu hatadan dönmek için neyin gerekli olduğunu fark ettikleri bir süreçten geçecekler.

Ayrıca, onları yeni şeyler öğrenmeye ve beceriler kazanmaya teşvik edecek yeni deneyimlere açık olacaklar.

KARİYER VE FİNANS

13 Ekim’e kadar İkizler burcu yerlileri, herhangi bir sözleşme imzalarken çok dikkatli olmalı, mümkünse bundan kaçınmalı. Ayrıca, yeni bir iş kurmayla ve evrak işleriyle ilgilenmemeli.

Sabırlı olup beklemeye karar veren İkizler burcu yerlileri, sorunları zamanından önce çözebilir. Birçoğu işte sarf ettikleri eforun karşılığını alacak, ayrıca işlerinde ne kadar zeki ve yetenekli olduklarını kanıtlamaları adına birçok fırsat verilecek.

İkizlerin mali durumu gayet iyi olacak ve tüm faturaları zamanında ödenecek. İşle ve insanlarla ilgili enerjilerini yüksek tutmaları gelirlerinin artmasına yardımcı olacak ve bu sayede oldukça şanslı hissedecekler. Cüzdanları, seyahet etmeye yetecek parayı barındaracak.

SAĞLIK

Seyahat planı yapan veya bazı projelerini bitirmeye çalışan İkizler burcu yerlileri, çözümü imkansız görünen her türlü zorluk ve gecikmeyle nasıl yüzleşmeleri gerektiğini öğrenecekler.

Gayet gergin olmaları sağlıklarını da açıkça tehdit edecektir. Geceleri uyuyamayabilirler, bazıları da yeme bozukluğuna yakalanabilir. Kilo ve sindirim sorunlarının da ortaya çıkmasını istemeyenler sakinliğini korumalı ve düzenli egzersiz yapmalı.

 

Kıbrıs Haber