Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Kenar çubuğu 1" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-1" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-1" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Footer" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-2" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-2" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
İlaç ve Eczacılık Yasasına Aykırı Hareketten tutuklandı « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

İlaç ve Eczacılık Yasasına Aykırı Hareketten tutuklandı « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

13 Haziran 2024 - 12:42

İlaç ve Eczacılık Yasasına Aykırı Hareketten tutuklandı

İlaç ve Eczacılık Yasasına Aykırı Hareketten tutuklandı
Son Güncelleme :

02 Ağustos 2023 - 23:00

Lefkoşa’da meydana gelen İlaç ve Eczacılık Yasasına Aykırı Hareket meselesi ile ilgili olarak tutuklanan İ.G, tutuklanarak yeniden mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren Polis çavuşu Hüseyin Ergüleç olayla ilgili bulguları aktardı.

Ergüleç, 29.07 .2023 tarihinde saat 21. 30 raddelerinde Lefkoşa’da Göçmenköy bölgesinde faaliyet gösteren bir işletme içerisinde garson olarak çalışmakta olan ve yine işletme içerisinde şüpheli hareketler sergileyen Lefkoşa’da sakin zanlının Lefkoşa Polis Müdürlüğü Cürümleri Önleme Şubesinde görevli ekiplerince yapılan üst araması neticesinde tasarrufunda yeşil reçeteye tabi olan toplamda 59 adet Regapen 300 mg kapsül tespit edilerek emare olarak zapt edildiğini belirtti.

Zanlının soruşturma amaçlı 3 gündür tutuklu olduğunu kaydeden polis, iş vereni tarafından çalışma izninin iptal edildiğini belirterek, teminata bağlanmasını talep etti.
Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Nil Elodie Çeliker, zanlının 15 bin TL nakit teminat yatırmasına, bir kefilin 150 bin TL tutarında kefalet senedi imzalaması şartlarıyla tutuksuz yargılanmasına emir verdi.