İstanbul'da çöp atan yaşlı adama araba çarptıKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

30 Mart 2023 - 14:29

İstanbul’da çöp atan yaşlı adama araba çarptı

İstanbul’un Şişli ilçesi Feriköy mahallesinde yokuş aşağıya inerken şoförünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği araba, çöp atmak için konutundan …

İstanbul’da çöp atan yaşlı adama araba çarptı
Son Güncelleme :

09 Eylül 2021 - 7:48

İstanbul’un Şişli ilçesi Feriköy mahallesinde yokuş aşağıya inerken şoförünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği araba, çöp atmak için konutundan çıkan Ahmet Tırın’a çarptı.

Çarpmanın tesiriyle yere düşen Tırın başından yaralandı.

Başında yarık oluşan Ahmet Tırın hastaneye kaldırıldı, başına dikiş atıldı.

KAZA ANI KAMERADA

Öte yandan kaza anında arabanın yolda oynayan çocuklara çarpmaması muhtemel bir facianın önüne geçti.

Yaşanan kaza güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

“VÜCUDUMDA KIRIK ÇIKIK OLMAMASINA HAYRET EDİYORUM”

Kazada yaralanan Ahmet Tırın “İkindi namazını kıldıktan sonra aşağıya indim. Yerde naylon poşetler vardı. Onları topladım. Çöpe atarken adam ardımdan bindirdi. Hiç haberim olmadı. Otomobil evvel çöp konteynerine gelmiş. Onu ezmiş. Ondan sonra bana geldi. Elimi başıma attım baktım ki kan geliyor, yarılmış. Bedenimde kırık çıkık olmadığına hayret ediyorum. Yolda çocuklar da vardı. Orada çocuklar olsaydı ne olacaktı? Büsbütün ezdi, öldürürdü.” dedi.

“ÇOCUKLARA VURSA FACİA OLABİLİRDİ”

Mahalle sakini Tuncay Erdal “Araba buradan geliyordu. O sırada burada çocuklar oynuyordu. Çocuklara vursa çok makus facia olabilirdi. Arabayı kırdı zorla şu varile vurdu. O sırada Ahmet abi çöp atıyordu. Ona vurduğu üzere havaya fırlatıp aşağıya attı. Şoförün dediğine nazaran freni boşalmış” diye konuştu.

Kıbrıs Haber

Gönyeli Belediyesi