Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Kenar çubuğu 1" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-1" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-1" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Footer" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-2" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-2" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Taner Ulutaş’tan Taşlamalar « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

Taner Ulutaş’tan Taşlamalar « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

15 Haziran 2024 - 00:47

Taner Ulutaş’tan Taşlamalar

Taner Ulutaş’tan Taşlamalar
Son Güncelleme :

07 Eylül 2021 - 22:51

İstem dışı Ana rahmine düşünce sağlıklı yaşa deyip adını ‘KKTC ’ koydular.

Taner Ulutaş’tan Taşlamalar

Emir Eri hastalığından muzdarip Prematüre olduğu anlaşılınca şaşıp kaldılar. Bol Kepçe Lokantasında çukur tabakları dolduranlar ana hımm deyince oturuyorlar, Devletin kesesinden, Oğula orman arazisini, yandaşa vatandaşlığı dağıtıyorlar. Ersan Saner, ellerini ovuşturarak bu defa yırttık ‘Reis’ bana kol kanat geriyor dedi.

Reis, markayı megapse, karizmayı perişan-ül sefil ettin diyerek no destek deyiverdi. Kutlucuğum oğlancık iş kuracak, bir orman araziciği verdimse verdim kime ne demiş. Hazret sanki babasının malıdır Kanuni gibi kendini memleketin sahibi bellemiş . Kurultay tartışmaları, parti içi hesaplaşmalar, yandaş atamalar hızlıca devam ediyor. Reisin karışmayız sözünden sonra Saner’in tespihindeki tespih taneleri saçılıyor.

UBP’de dağılan tespih taneleri, Yeniçeri gibi ‘Kazan’ kaldırmak için hazır bekliyor. Bu iş bitti diyerek ellerini ovuşturana Nannik’ yaparak, Orta parmağını gösteriyor. Oğuzhan Hasipoğlu aslında insan kedi gibi miyavlamayıp,  Aslan gibi kükremeli. Petrolü denize salan Esat mı, Eset mi, ne halt ise gidip ona gününü göstertmeli. Ayşaba vay be analar ne evlatlar doğuruyor, bugüne kadar hiç fark etmemiştik.

Piyade ile dağa çıkacak olan Ertuğruloğlundan sonra böylesi bir efeyi görmemiştik. Serdar Denktaş, Rauf Raif Denktaş’ın anıt mezarına yönelik duyarsızlığa isyan etti Devleti kuran bir lidere yönelik bu vurdumduymazlık şaşkınlık ile illallah çektirtti.

Aileyi hayırsız evlat, esnafı asık surat, zengini arsız avrat, şoförü aşırı sürat, bitirir. Millete ise malum siyasetçinin, saat başı değiştirdiği kararları yandım anam dedirir. Taçoy erken seçim mantinini göğüsleyip işte bu kadar misterler diyecekmiş. Kazanmazsam bir bakanlık sonrasında alırım ve desteğim Saner’e diyecekmiş.

Erhan Arıklı, YDP sekiz cephede savaşıyor ama savaştan ezerek çıkacak dedi. %5’i boş verin, Hodri Meydan gelin seçim barajını %10’a yükseltelim deyiverdi. Üye sayısı açısından YDP ikinci partiymiş, laf ile peynir gemisi yüzdürülmezmiş. Laf ile yüzdürülseymiş, sandıktan çıkmak için okyanus kadar da tereyağı istermiş.

KKTC’nin evliya çelebisi Tatar, Kütahya’dan bildik masallar dizisini yine sıraladı. 50 senedir federasyon temelinde müzakerelerde oyun oynandığını vurguladı. Hayme Ana’yı Anma Şenliklerinde sallama ve yüksek atma rekorunu kırdı.

Bu başarısı nedeniyle cevherlerini sergilemesi için New York daveti kaptı. Kudret hoca, Prematüre bebeğin yükü büyüktür bu takım ile maç kazanılma diyor. İki pası bile beceremeyenlerin rakip kaleye organize pasla gidemeyeceğini söylüyor. Erhürman Hükumet, esnafa ve özel sektöre onların devleti olmadığını kanıtladı.

Esnaf ve özel sektörü geçtim memur ve sağlıkcılara da andilla koyarak bakakaldı. Doktor, hemşire, sağlık çalışanları, çok yoruldu, bitti, tükendi ama gören yok onlara bakarak, Gutsilli kalana dek keyifle cigarasını tüttüren siyasetçimiz çok. Şener Elcil en başarılı aşı NOVAVAX getirildi ama efendiler üzerine atladı dedi.

Sırça köşkte oturan koltuk sahiplerinin Novavax ekmek kadayıfını yediğini söyledi. Boğazımızda hıçkırık olanları ne aksırsak ne tıksırsak nede öksürsek atamıyoruz. Seçim zamanında oğlancık ve gıccacık için dopdolu 5 senemizi heba ediyoruz. İnsanoğlu topraktan yaratılmıştır biraz su görünce hemen çamurlaşır derler.

Çamurlaşanları geçtik, yağdanlık ve graso olup onurlarını hepten öldürürler. Sabah akşam şükran çekenler hep anamızı sorarken, neden babayı hatırlamıyor. Bel büküp namaz duruşunu alıp el pençe dururken acaba hangi yağı kullanıyor. Kubilay Özkıraç, El Sen ve çalışanların gücünü bölmek isteyenler var dedi.

Özelleştirme yolunu açmak için ellerini uzatmasınlar ceryanın tepeceğini söyledi. Aslan Bıçaklı sendikalar kedi gibi miyavlamayıp, hep birlikte Aslan gibi kükremeli.

Bıçak olup, Aslan gibi kükrediğini sananları, süt dökmüş kediye döndürmeli. Hükümet, halkı Zam manyağı yaparak, cep delik cepken delik moduna soktu. Aslında patlayan bizim cüzdan ile pantolondu ve inanın hepsi ahristo oldu.

Bu durumlara baktıkça bakın yine tepem attı ağzım bozulacak basacam kalayı. Otur Arap kalk Arap modundayız yiyemiyoruz, tatsız tuzsuz masadaki salatayı. Irkad, YKP’den istifa etti, bağımsız Meclis üyeliğine devam edeceğini söyledi. Başlarından bin beytambal kalsın demedi ama bardağın taştığını belirtti.

Maşallah efendilere dikkat geçin hizaya tırnak kontrolü yapılacak deniyor. UBP başta olmak üzere alayı birerli kolda ceket iliklerken selam duruyor. Söylenenleri dinlerim, döner dikkatlice okurum ama anlamam, bilmece gibi… Zaten esamesi okunmuyor bizim Yavrunun dünyada sanki bir Acem kölesi. Emir erlerinin yalama olan koltuk sustası dönerken birgün pat diye kırılacak. Bir bakmışız sandıkta başı gözü yarılanlar ah ne yaptım diye hayıflanacak.

FIKRA

PAPAZIN KIZI

En önemli yerleşim birimlerinden birisindeki kilisenin Papazının çok güzel bir kızı varmış. Papazın kızını gören ona bakmaktan kendini alamıyormuş. Kızda gördüğü bu ilgiden oldukça memnun kırıttıkça kırıtıyor ve kalça sallayarak bel kıvırarak gezmekten de son derece keyif alıyormuş.

Bu durumu gören Papaz efendi kızını erkeklerden korumak için ona erkek düşmanlığı aşılayarak aman kızım erkekler şeytandır. Erkekler aklını çeldimi sana çok kötü şeyler yapar. Sakın onların süslü laflarına kanarak altına yatma sonra iş işten geçer diyormuş.

Papazın telkinleri ile erkek düşmanı olan Papazın kızı, birgün koşarak babasına gelmiş. Baba demiş müjdemi isterim diyerek avuç açmış. Papaz merakla ne oldu kızım diye sormuş. Papazın kızı büyük bir keyifle, baba demiş erkeklerden bugün intikamımızı aldım demiş. Papaz şaşkınlıkla o nasıl oldu kızım diye sormuş. Baba demiş bir erkeği sır üstü yatırdım. Bu defa ben üstüne çıktım. O alta ben üste o altta kaldığı için öyle bir intikam aldım ki baba sorma demiş. Papaz başını elleri arasına alırken kendisinin duyabileceği bir ses tonu ile ahhh kızım alt da bir üste de bir demiş.

Kıbrıs Haber