Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Kenar çubuğu 1" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-1" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-1" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Footer" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-2" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-2" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Kamuda yetkili 5 sendika Başbakalık önünde topladı « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

Kamuda yetkili 5 sendika Başbakalık önünde topladı « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

13 Haziran 2024 - 13:20

Kamuda yetkili 5 sendika Başbakalık önünde topladı

Kamuda yetkili 5 sendika Başbakalık önünde topladı
Son Güncelleme :

09 Kasım 2023 - 12:28

Kamuda yetkili beş sendika KAMUSEN, KTAMS, KAMU-İŞ, KTOEÖS ve KTÖS, “verilerin doğru zemin üzerinden açıklanmadığı” gerekçesiyle bugün Başbakanlık önünde toplanarak, basın açıklaması yapıyor.

Kıbrıs Türk Kamu Görevlileri Sendikası (KAMUSEN) Genel Başkanı Metin Atan, KAMUSEN, KTAMS, KAMU-İŞ, KTOEÖS ve KTÖS’ün bugün saat 11.00’de Başbakanlık önünde basın açıklaması yapıyor.

Atan yaptığı yazılı açıklamada, “Yoksullaştırma adına çalışanların, asgari ücretlinin doğrudan etkileyen alım gücünü gerçek olmayan verilerle endekslemeye çalışan hükümet İstatistik Kurumu’nu üzülerek görüyoruz ki bu zor şartlarda halkın ve çalışanların alım gücüyle sınır tanımadan yoksullaştırma adına adım atmaya devam etmektedir” ifadelerini kullandı.

Bu doğrultuda, sendikalar bugün Başbakanlık önünde sepetin güncellenmemiş olması, verilerin doğru zemin üzerinde açıklanmaması gerekçesiyle basın açıklaması yapacak.

Kaynak: TAK