Kardeşlerim'de herkesi şaşırtan teklif! O isim eğer sözleşmeyi imzalarsa başka sayfalar açılacakKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

3 Mart 2024 - 10:11

Kardeşlerim’de herkesi şaşırtan teklif! O isim eğer sözleşmeyi imzalarsa başka sayfalar açılacak

On sekiz bölümlük 1.sezonunu tamamlayan ve reyting listesinde rakiplerine karşı ciddi bir üstünlük elde eden Kardeşlerim dizisinde bomba transfer …

Kardeşlerim’de herkesi şaşırtan teklif! O isim eğer sözleşmeyi imzalarsa başka sayfalar açılacak
Son Güncelleme :

09 Eylül 2021 - 11:54

On sekiz bölümlük 1.sezonunu tamamlayan ve reyting listesinde rakiplerine karşı ciddi bir üstünlük elde eden Kardeşlerim dizisinde bomba transfer için hazırlanılıyor. Gerek deneyimli oyuncuları gerekse yıldızı parlayan genç isimleri buluşturan Kardeşlerim dizisinin 2.sezonunda oynaması için şaşırtıcı bir isme teklif yapıldı.

Yönetmenlik koltuğunda Serkan Birinci’nin oturduğu, yapımcılığını ise Nazlı Heptürk’ün üstlendiği Kardeşlerim dizisinde yeni sezonda ekibine birbirinden renkli isimleri katacak. Senaristliğinde Gül Abus Semerci’nin oturduğu NGM Media imzasıyla her Cumartesi akşamı izleyenleri ekran başına kilitleyen Kardeşlerim dizisi için ünlü oyuncu Ceyda Düvenci ile görüşüldüğünün bilgisine ulaşıldı.

Bilindiği gibi Kardeşlerim dizisinde geçtiğimiz haftalarda Ayşe karakteriyle seyircisinin karşısına geçen Çağla Şimşek’in veda ettiği bilgisi paylaşılmış ve Nazlı Can Çetin, Eren Ören, Nilsu Yılmaz’ın ise ekibe transfer edildiği gelişmesi aktarılmıştı.

Kıbrıs Haber