'Kardeşlerim'in Asiye'si Su Burcu Yazgı Coşkun, çocukluğundan beri ekrandaymışKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

29 Mart 2023 - 10:59

Başrollerini, Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu, Su Burcu Yazgı Coşkun gibi isimlerin paylaştığı ‘Kardeşlerim’ dizisi yeni sezonda da fırtınalar estirmeye devam ediyor.

Dizideki performansıyla izleyicinin gönlünde taht kuran 17 yaşındaki Su Burcu Yazgı Coşkun, partneri Onur Seyit Yaran ile yakaladığı uyumla da sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

Şu sıralar özel hayatı merak konusu olan Su Burcu Yazgı Coşkun, 2015 – 2016 yılları arasında yayınlanan ve başrolünde Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy gibi isimlerinde yer aldığı ‘Aşk Yeniden’ isimli dizide ‘Elif Su’ karakterini hayat verdi. Başarılı oyuncu, Aşk Yeniden’in yayınlandığı dönemde gösterdiği performansla adını milyonlarca kişiye duyurarak, izleyicinin sempatisini kazanmıştı.

Kıbrıs Haber

12 Eylül 2021 - 12:55

‘Kardeşlerim’in Asiye’si Su Burcu Yazgı Coşkun, çocukluğundan beri ekrandaymış

Başrollerini, Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu, Su Burcu Yazgı Coşkun gibi isimlerin paylaştığı …

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gönyeli Belediyesi